- 214 тис. км
- Обухів
- 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто в хорошем состоянии, пригнано с Германии
Продам авто в хорошем состоянии, пригнано с Германии
Хороший технічний стан автомобіля.
Продам надійне авто ,просторе, економне , подробиці за телефоном
Авто у відмінному як технічно, так і візуальному стані. Повністю обслужена. 2тис. км тому замінено масло в двигуні та коробці, усі фільтри, комплект ГРМ + помпа, кільце маслонасосу та багато іншого. Проведені регламентні роботи по клімату. Сімейне авто, яке варте вашої уваги. Всі подробиці по телефону (до 21:00)
замінено маховик потребує незначної косметики можливий обмін на електричку з моєю доплатою
Продам свій власний автомобіль.1,7дизель,125 кс,92кв.Авто повністю обслужена,я перший власник в Україні.Дуже багата комплектація,ціленька,все працює,сів і поїхав.Два ключі,запаска домкрат все на місці.Нова зимова резина.Вся екологія на місці.Дзвоніть пишіть відповім на всі запитання.
машина повністю обслужена..всі питання по тел....реальному клієнту розумний торг...на обмін коробку автомат навіть не пропонуйте..ціна на обмін буде дорожча...!!!
Авто в гарному стані обслужина,робоча лошатка кожин день на ходу
Вашій увазі сімейне, комфортне, економне, надіне та доглянуте авто. Opel Zafira 2010 року. Комплектація «111 OPEL”. Для зручності та комфорту додатково встановлено: Легкосплавні диски 16 радіусу фірми «МАК», Італія; Сучасна багатофункціональна LED магнітола; Камера заднього ходу; Якісні LED лампи передніх фар, ближнього та дальнього світла; Тонування вікон, крім вітрового; Килимки “EVA” переднього та середнього ряду. Авто власне, обслужене, екологія на місці, без ДТП, ГБО, штрафів та обтяжень, із незначними слідами експлуатації.
Плюс комплект зимової резини.
Вітаю, пропоную вашій увазі авто ,яким володію більше 4 років, Опель інсігнія 2010 року випуску. За час володіння автомобілем отримував тільки позитивні емоції. На даний момент без капіталовкладень! Пробіг підтверджено сервісною книгою.
авто доброму стані
Опель в гарному стані, вкладень не потребує місткий багажник який можна збільшити склавши задній ряд сидінь встановлено гбо 4 покоління та вписане в тех. паспорт підігрів сидінь електро регулювання дзеркал омивач фар нове щеплення Новий грм свіжа олива промита система охолодження та замінений термостат Новий теплообмінник, це все було замінене в недавньому часі економне авто яке не дороге в обслуговуванні
Продам авто в гарному стані.Машина в гарному стані.Масла, фільтра, ремні поміняні.Мотор масла не бере.Салон охайний.Торг присутній.
Автомобіль в гарному стані! Повністю обслужений,вкладень не потребує!Клімат працює, два ключа. Можливий продаж в кредит(лізинг)!
Свіжо пригнаний автомобіль з Німеччини,розмитнений,сертифікований і готовий до продажу і поставки на облік в хорошому як візуальному так і технічно у стані на дуже хорошій комплектації.В машині все працює клімат холодить,стікла всі рідні
