- 208 тис. км
- Тернопіль
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Свіже авто з Німеччини. Чудовий стан. Підтверджений справжній пробіг. Нічого робити не потрібно.
Продам власне асто, власником якого я перебуваю з 2019року. Перший власник в Україні. Авто пригнане з Германії. При реєстрації на себе в 2019році пробіг складав: 116000км., решту пробігу за мною. Авто доглянуте, не бите. Встановлені чохли на сидіння, килимки в салон та в багажник, фаркоп (використовувався дуже рідко), газобалонне обладнання(вписане в техпаспорт), два комплекта резини (зима-літо) .
Продам авто в гарному стані. Готовий до перевірок на будь яких СТО, придатний до поїздок на любі відстані.
Свіжо пригнане з Німеччини,дуже в гарному стані. Не фарбоване, не скручене,салон не прокурений,не поцарапаний. Двигун працює дуже гарно і тихо,ходова,як у нової машини. І Німеччині, машина була в одних руках.Без пробігу по Україні.Інші питання по телефону.
Продам надійного коника. Дизельний двигун 1.7, механіка 6 передач. Економний! Розхід по місту 7л/100. Кузов в гарному стані, не гнилий. Виглядає гарно. 17ті диски. Технічно все ок, їде гарно, набирає бадьоро. Електрика вся справна, помилок ніяких немає. Кондиціонер запралений! Ходовка не стукає, все мінялось вчасно! Салон чистий охайний. Документи в нормі. Можу скинути відео про авто на вайбер.
Надійний та економний міський автомобіль. Машина в хорошому технічному стані, повністю на ходу. Двигун працює рівно, коробка без нарікань. Компактна, маневрена та дуже зручна для міста. Авто доглянуте, салон чистий, не прокурений. Ідеальний варіант як для першого авто, так і для щоденного користування. Торг біля авто.
Продам достойного Опелька,без будь яких підводних каменів.Машинкою володіємо більше двох років(власник по ТП).Автомобіль пройшов велике ТО - що по техніці,що по кузову робіт ніяких не потребує(фарбувалось дві деталі-капот від сколів та водійська дверця-притертість) все інше в рідній фарбі,скло все рідне.На авто встановлено Італійське ГБО(пройшло повне ТО),але не вписане в ТП,працює без нарікань,новый АКБ.По салону все добре,максимально збережений,встановив АUX,грає добре.Всім мирного неба над головою!
Авто в хорошому технічному стані.10тис.тому замінено комплект зчеплення,вижимний,ремені,ролики.Стоїть газова установка але невписана в техпаспорт.Потрібує невеликого косметичного ремонту.Є нова зимова резина на дисках.Продаж через дію так як я знаходжусь закордоном
Авто після ДТП! Вся інформація за телефоном
Авто поклеєно у матову чорну плівку, капот, дах, лючок бензобаку та ручки дверей у карбонову плівку. Технічно авто у хорошому стані, ходова без нарікань, нічого не стукає, двигун масла не бере, замінено ремінь грм та нова охолоджуюча рідина. Масло мінялось своєчасно.
Автомобіль в гарно у стані.. Детальніше за телефоном.
Авто в гарному стані. Салон чистий, доглянутий. Ходова без стуків та скрипів. Двигун працює без сторонніх шумів, мастила не бере, не димить. Нова гума. Більш детально розповім по телефону. Можливий обмін на дизельний хетчбек.
Авто в гарному стані, вкладень не потребує, все повністю працює, деталі по телефону, торг біля авто..
Доброго Вам часу доби! Пропоную до вашої уваги економне,сімейне авто у дуже гарному стані . Автомобіль охайний та доглянутий в Україні з цього року по двигуну ,електреці , ходовій частині та кузову питань немає .Двигун масла не бере та не димить,Автомобіль без жодного підкрасу. Є вся сервісна історія по 2023 рік з Німеччини. В автомобілі було замінено всі фільтра та рідини, замінено всі ремені та натяжні ролики. Хто прийме рішення ,придбати Автомобіль буде дуже задоволений. Присутній адекватний торг біля капота. Перекупам будьласка не дзвонити. Всі деталі які Вас будуть цікавити телефонуйте з радістю відповім. Усім гарних покупок та продажів. Мирного неба По обміну 7500 ,або дешевше з вашою доплатою.
Продаю власне авто, по кузову є незначні нюанси, в вигляді сколів, подряпин По технічній частині мотор працює гарно, ніяких нарікань немає Всі деталі по телефону, пробіг рідний
Авто в хорошому стані!!!
МЕХАНИКА 1,8 БЕНЗИН / ГАЗ (ЗАВОД) МУЛЬТИ РУЛЬ /СПОРТРЕЖИМ / КОНДИЦИОНЕР / ПОДОГРЕВ СИДИНЬ / 6 ПОДУШОК БЕЗПЕКИ/ ФАРИ ЛИНЗИ
