- 275 тис. км
- Полтава
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
МЕХАНИКА 1,8 БЕНЗИН / ГАЗ (ЗАВОД) МУЛЬТИ РУЛЬ /СПОРТРЕЖИМ / КОНДИЦИОНЕР / ПОДОГРЕВ СИДИНЬ / 6 ПОДУШОК БЕЗПЕКИ/ ФАРИ ЛИНЗИ
МЕХАНИКА 1,8 БЕНЗИН / ГАЗ (ЗАВОД) МУЛЬТИ РУЛЬ /СПОРТРЕЖИМ / КОНДИЦИОНЕР / ПОДОГРЕВ СИДИНЬ / 6 ПОДУШОК БЕЗПЕКИ/ ФАРИ ЛИНЗИ
Обмін РІВНОЦІННИЙ - без моєї доплати. Продам хорошого Опеля,комплектація " COSMO EXCLUSIVE", панорама. В авто працює кожна кнопка, двигун 1.9, 88 кіловат, коробка - автомат "AISIN" 6 передач, нова літня гума 2024 року є і зимова також 2024 року. Їде авто дуже добре. Автомайданчикам - НЕ ТУРБУВАТИ!!! Електромобілі не цікавлять!!!
Авто на ходу але потребує ремонту мотору, з салону виїала в кінці 2009р замінена рульова рейка та уся передня ходова
Не бита,не крашена.Гаражне зберігання.
Продам авто в хорошому тех стані .тел **********.детплі за телефоном.
Нові гальмівні диски та радіатори. Фільтра, масла, ремні поміняні. Паливна апаратура пройшла огляд. Проходження робіт документально затверджено. Увага була зосереджена на надійсніть в дорозі, а не на зовнішній вигляд. Телефонувати на вайбер: (Максим)
Автомобіль в гарному технічному стані, сів поїхав. Є нюанси по кузову. Стоїть гарна музика, якщо потрібно є штатна магнітола. Також є комплект 16 дисків з літньою гумою.
Продам Opel Zafira b 1.9 2008 року народження Один власник з 2020р Більшість часу авто було у Європі, в кінці квітня заїхала на Україну Багато що було зроблено: нове щеплення та демпфер, реставрована турбіна всі рідини мінялися вчасно Більше деталей по телефону
Автомобіль в гарному стані, надійний та економічний двигун 1.7tdi, любе переоформлення.
битая под ремонт хороший торг
Машина на кожний день Комлектація хороша Кодиціонер Дачик світла дощу Є фарбовані елементи Масла не бере економна За більш детальною інформацією телефонуйте
Авто у хорошому технічному стані, розхід пального 9.5 /100 км. Газ-бензин. Маю його у власності 6.5 років. Масла, фільтра поміняно, нові ірідієві свічки запалення. Ходова та двигун без зауважень. Гарна оптика (лінзи лампи). Салон чистий, не прокурений. Системи АВС, ASP працюють справно. Рульова рейка не стукає. Не гнила. Незначні пошкодження лакофарбового покриття внаслідок користування. Щоденно користуюся на роботу, з роботи додому 30-50 км в день. В додаток 2 нових зимових колеса з дисками. Незначний торг на місця біля авто.
Гарний вибір автівки з АКПП для водія початковця. Економічна, невиличка з доступними цінами на запчастини. Повністю технічно ісправна та обслуслужена автівка, замінені всі расходники, виконана заміна цепі ГРМ. Повністю замінено щеплення та ініційованна на профільному сто роботизована коробка передач, нова резина і аккамулятор. корпус має сліди вживання. Всі питання за телефоном
Авто хорошому стані все працює продаж з переоформлення.
Продам авто Opel Astra H 1.6 бензин,автомобіль в рідній фарбі,в чудовому стані,кузов без рижиків.Підвіска вся перебрана,стойки каяба,усилені стойки стабілізатора.Мотор,коробка працює навідмінно.Хороша комплектація,датчик світла,датчик дощу,круіз контроль,кондиціонер,мультируль,AUX.Більш детальніше за телефоном **********,Володимир.
В хорошому стані, газ/бензин, економна, доглянута та на ходу, передній привід, 4 електро стекло підйомники, механіка, аудіо система/AUX/Bluetooth/тонована, всі деталі по телефону.
Продам Оpel Astra H 2008 року. Авто в хорошому стані, доглянутий салон. Простий та надійний двигун. Деталі за телефоном - **********
Авто володію білше двох років, дуже задоволений комфортом, динамікою та розходом палива. Двигун коробка в нормі, ходова вся нова стойки, пружини, опори, ) , клімат робочий. По кузову без іржі, є незначні сколи.Нове зчеплення. Зимова резина. Авто бізнесменів прошу не турбувати.
Vectra C 2.8 / 255 л.с / Газ-бенз (4 пок) 1 stage, максимальна комплектація, тонування в круг,стоїть якісний звук, підігріви сидінь,дзеркал, скла,повний електропакет,17 титани,після зими обслугована,ходова вся перебрана,новий якісний радіатор двигуна, по технічній частині в гарному стані. Є сліди експлуатації по кузову (Все на фото) Торг присутній. За містом розхід дуже економний, і машинка почуває себе впевнено, 200 по гарній дорозі не відчувається.
