- 190 тис. км
- Бориспіль
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль свіжопригнаний з Німеччини, вже повністю розмитнений, без пробігу нашими дорогами!!! Модельний рік авто - 2009!!! Стан автомобіля ідеальний, як новий, оскільки авто придбано в Німеччині від першого власника (пенсіонер)!!! Робити по автомобілю нічого не потрібно, обслужене повністю, в тому числі замінено ремені!!! Авто в дуже гарному стані, салон як новий, їде гарно і дуже економно! Дуже гарна 7-ми місна комплектація з кондиціонером, круїз-контролем, датчиком світла, сенсором дощу, електросклопідіймачами дверей, електрорегулюванням та підігрівом дзеркал, бортовим комп?ютером, регулятором висоти фар, підігрівом лобового скла, салоном трансформером, подушками безпеки водія і всіх пасажирів!!! Виглядає авто, реально, як нове!!! Наявний техогляд у Німеччині, що документально підтверджує пробіг!!! Авто реально як нове!!! Впевнений Вам сподобається!!! Не порівнюйте з авто, які вже наїздились по Україні - це чистий Німець з оцинкованим кузовом!!!
