- 200 тис. км
- Черкаси
- Бензин, 1.36 л.
- Ручна / Механіка
Продам сімейний автомобіль, повністю обслужений, готовий до перевірки на будь-якому Сто.**********
Продам сімейний автомобіль, повністю обслужений, готовий до перевірки на будь-якому Сто.**********
Авто в гарному стані, вчасно обслуговувалося, місцями є невеликі подряпини, перший власник в Україні, двигун працює добре, була зроблена заміна щеплення 4 тис. км назад, салон авто 8/10. ЗВЕРТАТИСЯ ЗА НОМЕРОМ **********.
Авто в дуже хорошому стані Не бите,не фарбоване Техобслуговування проходить вчасно. Можливий обмін на авто з автоматичною коробкою передач з доплатою
Авто в чудовому стані. Повністю в рідній фарбі. без жодних рижиків. Арки цілі і рідні. Постійно в 1 руках. повністю обслужена. Замінені масла фільтра. Всі рідини, ходова, теплообінник, ремені. Машину любили, доглядали. Є примятість на водійській дверці. Такою у свій час пригнали. Можна витягнути пдр, або купити дверку в колір (100-150дол). Сам не займався бо не було потреби і часу. Проїздили дуже мало: дім-робота. продажа у звязку із заміною на вантажне для роботи, а дружині на автоматі. Продажа з повним переофрмленням. Можна через дію.
Продам своє авто, яке кожного дня возить мене на роботу і ніколи не підводить. Автомобіль на коробці «робот», таке як автомат, тільки економічніше, має режим «спорт», якщо ви хочете наказати якийсь фольцваген поло зі світлофора, та зимовий режим, для допомоги рушання зимою. З комфорту - магнітола з карплеєм, парктронік та ева коврики. Пройдено ТО,замінено ремні, роліки, водяну помпу, фільтри, оливу і свічки. Кому потрібне робоче авто НЕ на механіці - дзвоніть. Перекупам, та площадкам прохання не турбувати. Продаж з переоформленням. Торг в межах розумного ,не писати мені про 2-3 тисячі,не відповідаю (Ланос в іншій категорії) також всі нюанси по зовнішньому вигляду видно на останніх фото,на це ціна знижена) Прохання писати в месенджери,оскільки рідко маю можливість відповідати на дзвінки. Дякую )
Авто купувалося в 23 році я 2-Власник в авто коштів не жалів мотор після кап ремонту Новий Акум. Заміна щеплення, 2-х цепів, ходова нова повністю замінені всі сайлентблоки на поліуретанові , Передні Стійки , Задні Амортизатори, Стійки Стабілізаторів Передні та Задні. В авто присутній саб буфер Фари Афл трішки під потівають але є нові відаю вже буде новий власник встановлювати ) Якщо є якісь ще питання по телефону телефонуйте з 8:00-22.00 Площадок, Перекупів Прохання не турбувати ) Всім Вдалих Покупок та Продажів )
Продам Віварика,пасажир,8місць вписано в техпаспорт.Аргументований торг.Всі питання по телефону
Авто в хорошому технічному стані, семимісний сімейний автомобіль, гаражне зберігання, нова гума, всі витратні матеріали змінювалися вчасно. Витрата палива радує, турбіна дме, масло не їсть. Продаж не термінові, торг не великий у капота.
Продається надійний та доглянутий автомобіль Opel Insignia 2008 року з економічним 2.0 дизельним двигуном та автоматичною коробкою передач. Авто в чудовому стані: всі технічні роботи виконані вчасно, замінений комплект грм з помпою, замінені всі рідини , включно з мастилом в АКПП ,за автомобілем ретельно доглядали. У салоні панує затишок, всі матеріали в хорошому стані. Автомобіль оснащений сучасними адаптивними фарами, які забезпечують відмінну видимість у будь-яку пору доби. Цей автомобіль поєднує в собі надійність, комфорт та економію палива. Ідеальний варіант для тих, хто цінує якість та турботу про авто. 🔷2008 рік 🔷2.0 дизель🔥 🔷шкіряний салон🔥 🔷адаптивна оптика 🔷коробка автомат 🔷режим адаптивного світла ( дальнє/ ближнє) 🔷 вентиляція сидінь🔥 Автомобіль ряльно вартує уваги !!! Не плутати з вбитими авто з під перекупів !!!! Гарне авто не за всі гроші світу , відповім на всі запитання ! Ряльним покупцям хороший торг🔥
Машина вартує Уваги за таку ціну!!!!
Продається Opel astre H 2008р, авто комфортне і динамічне, без ДТП, рідний пробіг. В авто є датчики світла, дощу, круїз, задні парктроніки.
Пригнаний з Німеччини на початку 2026 року. Оригінальний пробіг (наявна сервісна книжка з Німеччини). Перша реєстрація та перший власник в Україні. Після купівлі була проведена повна діагностика на СТО, все необхідне техобслуговування із заміною комплекту ГРМ, акумулятора, всіх рідин та інше (є сервісне заключення з СТО). Встановлена магнітола з Andoid Auto та Carplay, парковочна камера заднього виду. Салон охайний та чистий. Автомобіль робився під себе, але продається у зв'язку з обставинами.
Технічно справна. Сів поїхав. Їздить кожен день.
opel astra h 2008 року 8 місяць комплектація всі 4 електросклопідйомника спорт режим коробка автомат як і у всіх круїз і багато чого іншого перший власник в Україні, що написано 2 то просто розмитнювали знайомі і вони на себе ставили, потім ми вже на себе технічно все зроблено, нещодавно був замінений стартер до цього нова гальмівна система в коло технічно машина в прекрасному стані візуально в гарному стані, є декілька нюансів, на такий вік взагалі нормально, ржавчини немає машина не підводить і гарно їде особливо в спорт режимі пробіг оригінальний, машина з Німеччини, бралася у знайомого з Німеччини продаж у зв'язку з потребою переходу на авто 7 місць на автоматі якщо щось цікавить пишіть, телефонуйте, питайте. пропонуйте обмін на мінівен
🚗 Opel Vectra C 1.9 CDTI 150 к.с. Продам надійний та комфортний автомобіль для щоденної їзди. Потужний і економний дизельний двигун 1.9 CDTI (150 к.с.), який добре тягне як у місті, так і на трасі. ✅ Просторий салон ✅ Великий багажник ✅ Економна витрата пального ✅ Надійний двигун ✅ Хороша керованість та комфорт у дорозі Автомобіль доглянутий, використовувався бережно. Документи в порядку. Детальніше розповім по телефону. 📞 Телефонуйте, відповім на всі запитання. Реальному покупцю — аргументований торг біля авто.
Автомобіль в гарному стані,регулярно обслуговувався.2 місяці тому перебрана вся ходова,всі деталь замінені на нові.Новий акумулятор.Всі робочі рідини замінені(олива Motul,антифриз,гальмівна ,в коробці).Є 2 комплекти гуми:літня та зимова.Машина зручна і економна,доглянута,на ходу,готова до поїздок.
Автомобіль в хорошому стані, надійний, габаритний, мало споживаючий. Торг біля капота.
Авто в ідеальному стані, скарг немає, все на ходу. Об'єм двигуна 2.0. Пасажир, довга база. Резіна зимова. Магнітола нова, встроєний телевізор, кондиціонер. Була заміна мотора. Пробіг мотора 207 тис км. Все робилось як для себе. Нові форсунки. Вчора замінили масло, повністю пройдено ТО, розходніки поміняні. Сів і поїхав! Ходова Валіо. Амортизатори Валіо, нове все. Щеплення нове, вижимний новий. В коробці теж заміна масла.
