- 268 тис. км
- Львів
- Дизель, 1.7 л.
- Ручна / Механіка
Деталі по телефону Торг біля машини
Деталі по телефону Торг біля машини
продам своє авто.в гарному стані .екологія на місті має незначні сліди експлуатації.всі деталі за телефоном.
Продам авто Економний, простий, не дорогий в обслуговуванні. Володію біля 2 років Масло, фільтра замінив Мотор тихий, коробка працює як треба, досить динамічне авто. Встановлено нове вітрове скло.
Продам Опель Виваро груз 2007г.. Объем 2.0 дизель. Состояние двигателя , топливной системы и ходовой в хорошем состоянии.
Продам Опель Астра Н 2007рік 1.3 дизель турбо коробка мех 6ступ 3 ключі авто обслужене сів поїхав клімат працює дзвоніть домовимся
Продам сімейне авто Опель Віваро 7+1. По мотору масло не бере, була заміна форсунок 5000 км. назад. Новий кондиціонер. Коробка передач в гарному стані. Ходова в гарному стані. Продаж у зв'язку з появою другого авто.
Авто пригнане з Нідерландів 1 власник в Україні нічого робити не потрібно деталі за номером +**********
Машина в хорошу стані обслуговувалась вчасно не димить мотор пряцює добре масла не бере за всіма питаннями звертайтесь за номером телефону
ПРОДАЖ ТЕРМІНОВИЙ Хороший автомобіль в максимальній комплектації,по ходові питань немає.Замінив по кругу всі колодки Всі деталі розповім по телефону або в телеграм.
Опель 2007 року, 240 тис. пробігу, 6-ступка, є певні сколи і потертості по кузову (незначні), їде дуже бадьоро, двигун масла не бере взагалі, масло замінювалось вчасно по 8-9 тис., по комфорту: пам?ять сидінь та дзеркал 3 положення, 2-ох зонний клімат, автономна пічка, датчики світлу та дощу, круїз, парктроники, шкіряний салон, тощо, колір вишня. Продаж не терміновий. Був завезений у 2021 році та розмитнений у загальному порядку, у ДТП не був.
Продам власне авто. В хорошому стані! Торг присутній!
На ходу кожного дня. Opel astra h 1.6 Гарний стан. Все працює без нарікань. Сів і поїхав. Авто на кожний день. Газ\бензин Більше інформації по телефону
АВТО у нормальному стані. Усі питання по телефону.
Продам авто Opel Corsa d, 1.2 бензин. Все справне, масло і фільтра поміняні, недоліки є на фото. Машина кожен день на ходу, економна і надійна
Свіжо пригнаний автомобіль з Німеччини приганяв для себе. Поміняв гальмівні колодки, замінив комплект ГРМ, замінені роліки і ремень генератора, замінений термостат, новий акумулятор, відремонтований стартер, замінене масло з фільтрами, перебрані супорта, а також маю комплект сайлентблоків на перід і комплект гальмівних колодок, нічого не стукає не гуде коробка переключає плавно без лишніх звуків, заводиться добре не димить. Без торгу
