- 174 тис. км
- Золотоноша
- Бензин
- Не вказано
Авто пригнано з Німеччини, розмитнено та сертифіковано. Залишилось тільки поставити на облік на нового власника
Продаю власне авто , пробіг рідній всі док. є. Буде хороший торг , є нюанси по фарбуванні Кондиціонер працює. Був пригнаний з Німеччини , в Україні поїздив 10тис. Деталі за номером.
Продам Opel VECTRA C.2007р.в.Автомобіль в рідній фарбі в збереженому стані.Двигун,АКПП без зауважень.Оцинкований кузов.Встановлені нові лінзи та ксенонові лампи,світло супер.Ходова обслужена.Салон в збереженому стані.Гаражне зберігання.На всі питання відповім по телефону.
Продаю своє перше авто. Купувалось з метою повчитись їздити. Універсал незручний для мене, тому продаю. Потребує заміни ричагів на передньому правому колесі. Нещодавно замінили задні колодки та диски. Нова зимова гума (на фото стара літня). Фото осінні, актуальні, нічого не змінилоася на зараз, бо здебільшого їздила тільки по району, відвозила дитину в садочок та назад. Подивитись авто можно з 10 до 16 години біля ТРЦ Ретровіль.
Продам свій автомобіль,з переоформленням,комфортне та економне,з непоганою комплектацією:круїз,датчик світла,дождю,кліматом,зеркало з авто тонуванням,хороші лед лампи,камера заднього виду,зроблено часткову шумоізоляцію ,встановлена нова музика,17 диски,та комплект зимніх коліс на штампах r16,клімат працює)
Авто технічно в ідеальному стані обслужено до дрібниць та готове до зими, замінено радіатори та антифриз, грм, масло, фільтра. Все працює ідеально, ходова ідеальна, салон чистий охайний не підраний одітий в модельні чохли, кожна кнопочка працює круїз працює, єва коврики, перший власник в Україні. По кузову декілька царапин, жодних рижиків чи гнилі. Рідний пробіг, вся в рідній фарбі. Причина продажі потрібен кросовер. Торг мінімальний на дорогу
Ідеальний стан. Авто варте уваги, приганялась до пільгового розмитнення Пробіг рідний, кузов- ідеальний, мотор- шепче, салон-чистий, непрокурений Замінено всі розхідники
Машина в отличном состоянии, обслуживалась всегда вовремя, первый владелец в Украине, пригонял для себя в 2019 году, новая резина, двигатель 1,9 cdti 120 лс 88кв, самый простой и надежный, очень економный расход до 6л по городу, поменян комплект ГРМ, машина вся обслужена вложений не требует. Все вопросы и предложения по телефону.
Продам своє авто Опель Зафіра б 1,9 дизель. По електриці б'ється 2008рік, по тех.паспорту 2007рік. Авто не було в ДТП, повністю в рідній фарбі, по фарбі присутні сліди експлуатації. Передня, задня камера. Був замінений комплек ГРМ при 307000 км. Перекупів безглуздими питаннями не турбувати.
В Україні з травня 2022 року, пригнане з Німеччини, доглянута є сервісна книжна. Замінені фільтри та масло АКПП, тормозні колодки. Новий комплекс всесизоних коліс. Адекватний торг біля машини
Повністю обслужений
Машина на повному ходу, всі питання по телефону
Своє авто в доброму стані, сів і поїхав.Все мінялося вчасно і не дешеві запчастини, продаю бо потрібні гроші!По кузові в рідній фарбі,ходова все добре, мотор вірте ні але масло не бере. Музика гарна, камери 360,салон гарний чистий килимки Eva.Якщо зацікавлені дзвоніть. торг є, але біля капота.
В Україні з 2019 року. Оригінальний пробіг. На ходу, у нормальному стані. Є декілька царапин та м'ятин на кузові. Замінили передні пружини амортизаторів. Нова АКБ. Для господарства те що треба, сів та поїхав. Торг реальному покупцю. Перекупів прошу не турбувати.
Продаж не цікавить!!! Цікавить виключно обмін без моєї доплати на 4х4 с гбо, бажано американець. Перша реєстрація у 2008, купувалась новою в салоні у Києві, один власник, все життя машина в одній сім'ї, гарантовано рідний пробіг, перевіряйте як хочете. Було не велике дтп декілька років тому, після якого так і не доробили косметичні моменти, бо машина зараз кожен день у використанні. Декілька тисяч тому замінені всі рідини, в тому числі і коробці. Двигун масла не бере, по коробці питань нема, клімат заправлений і працює. З технічних моментів, треба поміняти подушки двигуна ( 100$ запчастини та робота). Косметично - є що робити по морді і бамперу, але на їзду не впливає. Іржи нема. Газу ніколи не було. Перекупи та площадки проходимо мимо. Машина в Одесі. Причина продажу: мала та низька
Продається повністю обслужений автомобіль, замінений комплект грм , 4 повністю нові оригінальні форсунки, комплект щеплення, зроблена ревізія коробки передач, регулятор тиску палива , відреставрований паливний насос, відремонтований стартер та генератор , новий компресор кондиціонера, троси куліси , троси ручного гальма, задні та передні ступічні підшипники, повністю перебрана ходова , нові стойки та пружини (перед та зад ), встановленно гарні бі лежи на лінзах , що кардинально змінило їзду в ночі , також встановлено передні дуже зручні сидіння від джип гранд черокі з електро регулюванням , що дало неперевершену далеку подорож, в салоні встановлено 6 крісел з ремнями безпеки від легкового автомобіля які регулюються у різних положеннях , також стоїть повністю справна вебасто автомобіль так ретельно готувався, тому що три роки їздив у Німеччині, а ремонт там дорогий і треба було щоб машина не підвела, проїздив в Європі на якісному паливі та гарних дорогах в доказ що машина їздила в Німеччині є зелена плакетка на лобовому з державним номером , машиною хто купить буде задоволений
Продам Opel Astra G 2007 року. Автомобіль потребує ремонту двигуна, на даний момент не на ходу від січня 2026 року. На СТО сказали, що низька компресія, можливо клапани. Хороший варіант під відновлення, ремонт або як донор запчастин. У вересні 2025 року було проведено значний обсяг робіт: - замінено комплект щеплення (диск, корзина); - замінено робочий підшипник щеплення; - замінено сайлентблоки підрамника; - замінено внутрішні ШРУСи; - замінено патрубок системи охолодження; - замінено подушку двигуна; - замінено рульову тягу; - замінено стійки стабілізатора. Ходова частина та багато вузлів були обслужені перед виникненням проблеми з двигуном. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Детальна інформація по телефону. Торг присутній. Прохання дзвонити після 18.00
Авто на обліку на юр. Особі. Продаж з переоформленням.
