- 320 тис. км
- Нововолинськ
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто, повністю на ходу, рідний пробіг. Двигун, коробка — без зауважень, їздить, питань не виникає. По кузову є не великі подряпини, також є проблема з лаком на даху.(все на фото) По техніці є дрібні моменти, які при бажанні легко довести до ладу. Ціна вже виставлена з урахуванням цих моментів — без “сюрпризів” при огляді. Якщо зробити косметику і трохи прикласти руки — отримаєте дуже хороший варіант за свої гроші. Резина: Зима+Літо 2 Комплекти ключів. В минулому році замінив новий аккум.+ зарядив кондиціонер Страховка з 16.02.2026 Авто підійде як перше, для міста або як робоча машина. Причина продажу — потрібне більше сімейне авто. UPD. На жаль зараз немає можливості поїхати і виправити дрібні проблеми по машині, щоб вона продавалася як цукерка)) Тому я знижую ціну, із запасом на ці виправлення для вас ) Телефонуйте за номером, або пишіть - Viber, Whatsapp.
Продається Opel Zafira - практичний та комфортний мінівен для сім'ї. Місткий салон, економічна витрата палива, відмінний технічний стан. Готовий до експлуатації без додаткових вкладень • Заміна ГРМ, водяного насоса, ролики і.т.д.фільтра все нове • Заміна олії motul 5w40 кожні 5 тис • Заміна Ступиці передні на 268 тис • Задні на 286 тис • Гума 205/60/16 комплект UltraGrip 9 plus • Клима перевірено, заправлена ??в минулому році • Вкладень не вимагає • Вм'ятина на правому порозі, наїхав на бордюр • Дві подряпини одна на Ладі інша на правому крилі • АВТО ПІД ПРИГОН, АВТО ЗНАХОДИТЬСЯ В ПОЛЬЩІ • НОМЕР ДЛЯ ЗВЬЯЗКУ, +********** (ВАТСАП ТА ВАЙБЕР) , МОЖУ ЗРОБИТИ ДОДАТКОВО ФОТО-ВІДЕО, СОЗВОН ПО ВІДЕО, КАМ ВАМ Зручно БУДЕ...
овто в нормальному стані технічно справний.авто чеповане.зимня резина.магнітола.андроїд.літня резина в подарок.і бак солярки пробіх 270.тис.кому потрібно можу зняти додаткрве відео.єва коврики присутні.
продам Опель Астра Кобріолет у хорошому стані, приганяла для себе ще немає року економ газ бензин 1,6 шкіряний салон,дах супер працює у комплекті літня зимова гума усі питання по телефону
Продам свій автомобіль. Все працює. Є на бампері незначне пошкодження фото додаю. Можливий торг.
Продам авто в доброму стані Я власник Деталі по телефону
Пропоную до вашої уваги надійного та комфортного німця у відмінному технічному та візуальному стані! *Технічно справний *Ходова в ідеалі, мотор та коробка без зауважень *Салон доглянутий *В рідній фарбі *Детальніше по телефону!!
Машинка клас сів і поїхав + газ
авто на повному ходу по техніці питань нема. Куплялась з салону і постійно в одних руках. Нюанси тільки по кузову. детальніше по телефону
Ціна вказана з можливим торгом Продаж по генеральній довіреності (власник у Львові) Ходова у справному стані Мотор у справному стані: 1.3 (турбіна працює), дизель, розхід палива - 5.4л./100км Коробка шести ступенева Машина щодня на ходу Завжди обслуговувалась вчасно Робоча конячка на кожен день Найближче ТО (заміна фільтрів та мастил) через 3000 км Багажник дуже вмісткий Територіально розміщена у Дніпрі. Косметичні питання по кузову, пошкодження видно на фото, ще є тріщина на лобовому склі та відсутнє заднє ліве бічне скло По технічним характеристикам: не працює кондиціонер (компресор новий, щоб підключити кондиціонер треба поміняти радіатор, промити систему, заправити фреон і все буде працювати) Лобове скло та заднє ліве бічне під заміну Висвічується помилка емобілайзера (центральний замок працює) Висвічується датчик подушок безпеки (подушки безпеки відсутні)
Авто в хорошому стані. Кузов без гнилі та іржі. ABS ESP Круїз-контроль. Кондиціонер. Електрозеркала. Центральний замок. Сигналізація. Все працює. Ходова в порядку.
Газ 4-го покоління, вписаний у документи. Росхід газа 10 л на 100 км, бензину 6 л. на 100 км. Є подряпини по кузову. Повністю на ходу. Використовуєєєється кожен день. Продаж не спішний.
Автомобіль у чудовому стані ! За детальною інформацією телефонуйте !
Продам авто Опель астра2007 року всі питання по телефону.
Продам автомобіль у хорошому стані. Вчасно проходив технічне обслуговування.Двигун і коробка працюють без зауважень.За деталями звертайтесь за номером телефону.
Продам Опель в хорошому стані. По двигуну без зауважень: заводиться чітко, працює рівно, динаміка чудова. Ходова в повному порядку. В авто хороша шумка іде тихо та збито. Чистий охайний салон. Кузов без корозії. Хороша комплектація з кліматом, датчиком дощу, авто світло, підігрівом сидінь і т.д. З документами порядок. Кого зацікавило, звертайтесь.
