- 210 тис. км
- Вінниця
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Продам особисте авто, є проблема по електриці . 1 тис. км. назад повністю замінив щеплення. 30 тис. км. назад була зроблена капіталка мотору. Стоїть гарна музика та саббуфер.
Продам особисте авто, є проблема по електриці . 1 тис. км. назад повністю замінив щеплення. 30 тис. км. назад була зроблена капіталка мотору. Стоїть гарна музика та саббуфер.
НЕ БИТА НЕ ГНИЛА ДЕЯКІ НЕСПРАВНОСТІ ПО СТЕКЛОПІДЙОМНИКАХ ПАСАЖИРСЬКІ ВИКНА З ПРАВОГО БОКУ ПЕРЕДНЕ ЗАДНЕ НЕ ПІДІЙМАЮТЬСЯ АВТО ЗАВОДИТЬСЯ ДОБРЕ ЗПІВОБОРОТУ АЛЕ ПОТРІБНОРОБИТИ АДАПТАЦІЮ ЩЕПЛЕННЯ ТАК ЯК ЦЕ РОБОТ КОРОБКА АБО ЗАМІНИТИ ДІСК ЩЕПЛЕННЯ !
Всі питання по телефону
Продам власне авто Опель Меріва А 2006 р Перший власник в Україні 267тис пробігу Мотор 1.6 бензин Коробка Автомат Тиждень тому перебрана передня ходова Замінено: Рульова рейка,рульові наконечники,стойки стабілізатора,пильники гранат. Авто кожен день на ходу Телефонуйте-пишіть ТОРГ
пропоную гарне сімейне авто 7 місць 1.9 турбо дизельок весь обслужений , замінено багато чого двух махове щеплення ,турбіна, колектор випускний ,стійки ,колодки акумулятор новий ,комплект коліс зима ,комплект літо всі на тетанах, заміна всіх саленблоків , заміна масляного радіатора. т.і.
Увага Один Единий власник автомобіля з моменту придбання в автосалоні Пасажир 8+1 Стан просто Ідеал! Кожна фотографія відповідає дійсності! Двигун 1,9 Турбо Дизель Рідний пробіг автомобіля складає всього навсього 222 Тисячі Кілометрів Для цих автомобілів це тільки обкатка! Хто шукає для себе Бус в Ідеальнійшому стані будь ласка телефонуйте в такому стані впевнений не знайдете Ніде такий автомобіль! Приїдете на Огляд самі в цьому переконаєтесь! Будь які СТО БУДЬ ЯКІ ПЕРЕВІРКИ БЕЗ ПРОБЛЕМ! Якщо в цьому буде необхідність після побаченого! Всім гарних продажів та покупок Миру та Добра! Найбільший вибір бусів на всю територію України тільки в Нас! Звертайтеся , підберемо для вас найкращий варіант на ваш бюджет і смак! Всі автомобілі в Ідеальному стані! Також можливий пригон та доставка автомобіля в будь-яке місто України за домовленістю. Телефонуйте і ми з радістю відповімо на будь-яке запитання! Звернувшись до нас ви не залишитесь без авто, ми з радістю відповімо на будь-яке запитання! Купивши в нас ви залишитесь максимум задоволені своїм вибором!!! Всім Миру та добра! Ми на Звʼязку 24/7
Терміново. Зв’язку з виїздом за кордон,продаю власне авто. Деталі за телефоном .Можливий торг біля капота телефонуйте на вайбер
Продається власне авто. Один власник з моменту пригону. Авто у відмінному стані. Повністю обслужений,технічний стан без нарікань.Вкладень не потребує. Двигун,КПП,ходова частина без питань. По кузову без ДТП,нічого не крутилося,повністю в рідній фарбі.Чистий охайний салон. По електриці все працює. Більше питань по телефону.
Продам авто на ходу. Сімейне , зручне авто. Салон у доброму стані на свої 20 років Пригнане з закордону у 2021 році Авто 2006 року, на свої роки стан добрий, салон не прокуренний Зараз стоїть літня гума, також є комплект зимньої Continental, теж ввідам Пробіг 359850 км Чек горить тому що заглушений клапан ЕГР . Фото коду помилки прикріплено. Перед продажем був зроблений великий ремонт по ходовій Всі деталі які мінялись є, все ввідам разом з авто і чеки. І упаковки майже всі збереглися, теж відам для доказу Навіть акумулятор старий можу ввідати. Також ввідам штатну магнітолу Також є ще стійка стабілізатора яка встановлювалася тимчасово, майже нова, проїхала лише 200-300км теж віддам, передні колодки були в нормальному стані, але все рівно замінили на нові, теж ввідам І накидки на сидіння також ввідам та розетку usb . Все як на фото Транзитні номера і документи купівлі/продажу авто закордону також ввідам Літр мастила залишку віддам Із нюансів - під питанням кондиціонер, не дує холодним - Капот відкрився на ходу і тому пошкодженний Тільки повне переоформлення Торг
Продам сімейне авто, 10 тис тому замінено щеплення з демфером , амортизатори перед і зал , акумулятор новий, нові тормозі колодки в круг, машина обслужена в хорошому стані детальніше за телефоном
Добре та надійне авто, вмістке на кожний день. Приганялась та робилась під себе. Мотор, коробка без зауважень, мотор масла не бере По ходовій все зроблено Авто - сів, поїхав
Мотор капіталив 6тис тому. Замінив ланцюги, водяний насос, вихреві заслонки. Зробив генератор та стартер. Поміняні ремні. По ходові замінені амартизатори,передні пружини та салінблоки. Є питання по кузову, їздила дочка. Робив все для себе. Грошей не жалів. є зимня резіна на дисках та два ключа.Купив інше авто ,тому і продаю!
Продам опель 2006р. в гарному стані , мотор, коробка працюють без зауважень , ходова частина обслужена, без ніяких стуків, рипів кузов в доброму стані. авто в мому володінні 14років.... дод інф по тел
опис відсутній
Автомобіль у робочому стані, використовується щодня. Технічно справний, обслуговувався відповідно до регламенту. Двигун, коробка передач та ходова працюють без критичних зауважень. Кузов має сліди експлуатації, відповідно до віку автомобіля. Салон охайний. Електрика працює справно. Автомобіль комфортний та достатньо місткий для щоденного використання. Можливий огляд на СТО за домовленістю. Документи в порядку, переоформлення без проблем. За повною інформацією телефонуйте.
В хорошому технічному стані. За 10 місяців експлуатації, ні разу не підвела. Робити нічо не потрібно, масло і фільтр поміняні тиждень назад. Стоїть парк-тронік. Ідеально підходить як перше авто, хороша в керуванні. Бажано пишіть смс я передзвоню. Або тут в чат. Найшов собі інший автомобіль. Не хватає 4000 як шо сьодні завтра, то б може і трохи спустив.
Продам опель корса 1.3 дизель, машина дуже економна! Мотор у гарному стані, не димить, не коптить, робить рівно, від заміни до заміни масло не бере! Коробка переключає гарно, ходова частина у відмінному стані! Кондиціонер працює Є невеликі нюанси по кузову! Машиною їздить жінка з дітьми кожен день, тому машина обслужена повністю, без нюансів і поломок! Буде невеликий торг, на кузовні погрішності! Цікавить обмін на авто на автоматі!
Продам надійний 7-ми місний мінівен . За часи володіння грошей не жаліли , все робилось вчасно . Продается на новій резині ! По кузову рівний , не гнилий ! Все працює , кондиціонер заправленний ! Мотор супер дуже економний ,та невибагливий , турбіна працює ! Помилок не має . Торг при капоті - 300$ Якщо не підходить проходимо , супер пропозиції не цікавлять ) Якщо є 3-4 тис збирайте далі ) Усім бажаю мирного неба !
Авто в одних руках 5 років Авто на ходу Все ок Є ще комплект зимової резини Адекватний торг
