- 260 тис. км
- Мостиська
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
хороший надійний автомобіль 14газ бензин я власник деталі по тел при необхідності скину відео
хороший надійний автомобіль 14газ бензин я власник деталі по тел при необхідності скину відео
Продам власний, доглянутий та комфортний автомобіль у хорошому стані. Авто повністю на ходу, вкладень не потребує. Двигун працює рівно, коробка переключає плавно, ходова без сторонніх звуків. Кузов у хорошому стані, наявні дефекти відображені на фото. Салон чистий та охайний, не прокурений.
Вітаю! Продам надійне та доглянуте авто у хорошому технічному стані. Машина сімейна, експлуатувалась бережно, всі роботи виконувались вчасно(Гаражне зберігання). Технічний стан: Двигун у гарному стані(Капітальний ремонт двигуна робився ~3 роки тому (без критичних поломок)). Пробіг рідний. Авто кожен десь на ходу, сів і поїхав. Загалом використовувалась для поїздки на роботу і інколи у місто по справах. По ходовій частині вчасно та по потребі виконувались всі необхідні роботи. Регулярна заміна масла та всіх розхідників. Кузов загалом у доброму стані. Є місце від удару камінця (видно на фото) В одному місці трохи «попухирило» фарбу. Пороги цілі, є незначні «рижики» з внутрішньої сторони при відкритті дверей. Потрібно з цим попрацювати. ГБО 4 покоління(вписаний в тех паспорт). 2 комплекти ризики, літо і зима . Деталі по телефону, торг біля авто. Знаходиться в с. Моринці
замінені розхідники. сів поїхав. ходова в нормі. Можливий обмін на повнопривідний авто
авто гарному стани у мотор в кинуто пидисят тисяч,Уси питання по телефону
Машина в хорошому стані! Технічно все працює. Кондиціонер заправлений! Встановлено газ! 2 комплекти гуми!
Перший власник, куплена в салоні.Гаражне зберіганя!.. Додатковий комплект літньої резини на металевих дисках з оригінальними ковпаками, сервісна книга. Обслуговувалась в спеціалізованому СТО Opel.
Продається Opel Astra в гарному стані. Не бита, не крашена. Торг біля капота. Знаходиться с. Старий Іржавець
Авто в гарному стані.Справжня OPC з офіційним кольором. Є нюанси по кузову але не критичні на фото видно. Офіційна OPC. Було зроблено: 1 поміняні гальмівні колодки перед та зад 2- замінені сайлентблоки задньої балки 3-замінені шарові опори сайлентблоки ричагів,стійки перед та зад 4- замінені троси ручного гальма 5- по двигуну зроблена турбіна, замінені сальники клапанів,прокладка кришки клапанів та піддону, переприсовані трубки теплообмінника, змінен основний радіатор 6- замінені всі 4 подушки двигуна 7- і ще багато усього ... Більше інформації за телефоном Автомобіль пригнаний .Я власник по техпаспорту. Допомога в продажу не потрібна. кондиціонер працює 241 к.с
Авто в гарному стані. Деталі по телефону. Торг присутній.
Авто як на фото домовленість по телефону
Двигун сотка,гарне,надійне авто.Повністю ціле,без корозії та пошкоджень,двигун та ходова частина обслуговуються у повному обсязі,салон чистенький,без недоліків,комбінована кожа.Додатково встановив мультимедійну систему,захист двигуна,провів технічне обслуговування з заміною рідин.Автівку зберігаю у гаражі,використовую не багато та за власними потребами.Гума гарний стан з не великим ізносом.За технічним паспортом 9 місць,переоформлення любе.
Продам домашнє авто, всі подробиці по телефону. Торг присутній біля машини.
Автомобіль у гарному стані, в рідній фарбі, в Україні перший власник(по реєстрах 2, в травні перереєстрував на дружину) Постійна заміна масла та фільтрів відповідно до терміну заміни. Ніяких зауважень щодо мотору немає, є декілька незначних зауважень по кузову. Кондиціонер працює ідеально, як і пічка. Шини купували нові Dunlop, зимові також нові(їздили 1сезон). Плюси автомобіля - комфортний просторий салон, дуже гарно їде, мотор 2,2 direct. На 94тис. мінялись: амортизатори з пружинами передні,задні. Диски з колодками задні та по ходовій стандартні заміни. Деталі купував дорогі. Продаж автомобіля тільки через те, що придбали нове. Технічно, питань по авто нема
Машина в ідеальному стані. Все працює, дуже комфортна, нові колеса. Ремонт не потрібен. Готова одразу для використання. Повна діагностика була 15.02.23. дуже хочеться щоб вона потрапила в хороші руки. Телефонуйте, по телефону розкажем все докладніше.
Авто в хорошому стані, все працює, вкладень не вимагає, дві комплекта гуми, двигун 1.8 газ- бензин 140 сил, КПП мех5, газ вписан в тп, комплектація підсилювач керма, електропідйомники, круїз-контроль, кондиціонер, вісім подушок безпеки, і так далі, продаж з переоформленням, більше розповім по телефону
Продам свой автомобиль Opel Zefira 1.6 механика . Заводской газ , и бензин бак 15 литров . Технически машина в отличном состоянии , все обслуживала во время . Все стекла родные в ДТП не было . Есть нюансы по кузову на фото видно. Машина очень вместительная, 7 мест, высокая .
