- 182 тис. км
- Умань
- Газ пропан-бутан / Бензин, 3.2 л.
- Автомат
авто під відновлення.
авто під відновлення.
Машина в гарному стані. Дзвоніть за номером все розкажу.
Автомобіль в хорошому стані як по техніці, так і по лакофарбовому. Версія на 7 місць. Страхівка в наявності до кінця року, решта інформації по телефону.
Авто в хорошем состоянии пригнана в 2019 г. Первый хозяин , ремонта не требует. Круиз контроль кондиционер подогрев зеркал .
Авто в доброму стані, грузо-пасажир дліна база. Робився капремонт двигуна в 350тис.км. Авто відміне для сім‘ї. Всі деталі по телефону. Можливий торг, обмін не потрібний!)
Продам авто, Opel Astra H, 2005 рік у хорошому стані газ бензин, 2 роки тому пригнали з Нідерландів
Продам власне авто, гаражне зберігання. У 2021 році була пригнана з Німеччини, в Україні я є першим власником. Авто було вчасно обслужено та все працює справно.
Продам авто в хорошому стані, нічого робити не потрібно. Сів і поїхав. Опель Астра н 1.3 дизель. 90 коней. Економна 5л/100км, пробіг 260.000( рідний), 10 років в одних руках . 6 Ступка, кондиціонер, пороги поміняні, оброблена, під мальована. Обслужена, З мінусів тріщина на лобовому.
Авто на повному ходу,все працює.Завів і поїхав.Ходова не гримить
Opel Astra H 1.9 CDTI, 2005 р. • Універсал, механіка. Машина в хорошому стані, доглянута. Двигун працює рівно, не димить, масло не бере. Коробка без нарікань, зчеплення нове. Підвіска обслугована. Витрата 6 л/100 км. Стоїть хороша гума • Автомобіль кожен день на ходу, вкладень не потребує.
Продається Opel Combo 2005 року випуску з економним дизельним двигуном 1.3 CDTI та механічною коробкою передач. Просторий та практичний мінівен, хороший, збережений стан, просторий багажний відсік. Автомобіль для сім’ї, роботи чи щоденного використання. Торг можливий при огляді автомобіля.
Продам збережений доглянутий автомобіль в рейсовому стані . Всі розхідники замінено!
Продам Опель Астра H 2005 року 1,6 газ /бензин 4 покоління, мотор Z16xep ( 105 л.с) По ходовій і моторови питань нема. Салон в доглянутому стані Передні склопідйобники , мультируль , клімат , гідро підсилювач керма , тонована тільки ззаду
Гарне авто! Кузов , салон, двигун, ходова без зауважень! Перший власник в Україні
Продам жужика. 1.6 бензин. З того що зроблено: - ремінь помпа термостат, - щеплення( 38 тисяч стало замінити бо брав оригінальний диск), масла звісно також поміняні - ходовка уся була перебрана рік назад на АТЛ після того авто не користувався фактично. - компресію перевіряли (сказали 10) З того що потрібно ( бажано) -виправити під себе зовнішній вигляд (передній бампер є ціленький оригінальний лиш покрасити віддаю в комплекті) - зробити адаптацію коробки ( щеплення було замінено але через 2 тисячі казали приїхати зробити та не було часу) - глянути до твінпорта - замінити кнопку склопідйомника водія (300 грн вже колись міняв ) - замінити моторчик зеркала пасажира( вверх вниз не працює вліво вправо працює) - замінити поплавок (їздив постійно з повним баком і тому не правильно показує але не критично) - замінити трубки охолоджувача( або поправити їх) - знайти де і устранити де фріон тікає щоб працював канндьор( сам кандьор робочий якшо залити фріон то працює але максимум 2 місяці потім спрацьовує система захисту і не вмикає) - замінити лампочку дхо( бажано в парі) З того що робив - вивід усіляких зарядок ( їх куча) - встановлений підлокотник - шкіряний чохол на ручнік - доставлений та активований круїз контроль -добалено трішки лошадок ( а ще лямду відшили но не дошили) Опис короткий від мене Жужик доволі класний і динамічний на свою вагу та 1,6. Є заводська кнопка спорт ( але можна і педалькою робити кейк дауни) про швидкість та динаміку можу показати на телефоні так як авто до нього підключається і є записи поїздок з усіма графіками). На зовнішній вид особо мене він не турбував тому не вкладався . Приоритетом була комфортна їзда по місту і трасі. Коврики ева присутні також є усі бумажки з кодами якщо хтось хоче поставити автосвітло чи автодощ( блок управління дозволяє робити багато чого). Резина зимка дуже класна. Причина продажу -стоїть вже пів року і ніяк руки не доходять продати так як є інше авто . Продаж тільки через повне переоформлення.Я третій власник
Машина технічно в хорошому стані з нюансів заднє ліве крило більш детально по телефону торг на переоформлення
подаж власного авто, авто сів поїхав, кузов гарному стані, по електриці все працює, кондиціонер справний, гідро підсилювач справний, колеса р14 літо, салон доглянутий чистий, заводиться добре, переоформлення на нового власника, все що цікаве дзвонить питать.
