- 188 тис. км
- Чернігів
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам своє авто, пробіг рідний, комплектація - гідропідсилювач, кондиционер, підігрів дзеркал, 2 комплекти резини на сталевих дисках, без ДТП, один власник.
Продам своє авто, пробіг рідний, комплектація - гідропідсилювач, кондиционер, підігрів дзеркал, 2 комплекти резини на сталевих дисках, без ДТП, один власник.
авто в доброму стані,коробка АКПП ,сів поїхав цена за на лічку на обмін 4500 ₴
Авто в відмінному стані, технічна частина без зауважень зовсім, все робилося вчасно і грошей не шкодували, ТО кожні 6 тис. пробігу, пробіг рідний, турбіна і форсунки теж без зауважень. Комплектація максимальна, адаптивні фари, круїз. По кузову лише один підкрас, салон доглянутий, не прокурений, не затертий. Реальна витрата по трасі 4.5л/100, по місту виходить 5.5-6л/100. Їде бадьоро, на холодну заводиться з пів оберту, свічки запалювання замінені, каталізатор на місці. Краще подивитися наживо, телефонуйте, все розповім.
Продаю свій автомобіль. Авто пригнана з Німеччини, я перший власник в Україні . В Німеччині також власниця була дівчиною . Пробіг рідний , в машині зроблено абсолютно все, до дрібниць, гнилі або іржі немає , від слова зовсім. Салон як новий . Робилось все для себе, знешумели дах, встановили лінзи ( вночі їхати одне задоволення , видно не наче в день ) Встановили ГБО, новий акумулятор, проведене якісне тонування із дорогого матеріалу , замінили руль, магнітолу, для того щоб була можливість слухать музику з телефону , екран, замінила коробку передач, додатково встановили радіатор охолодження на коробку,гарна резина, зробили двигун , та багато іншого, всі записи є. Страховка нова з 10.08.2025р. Готова до любих перевірок на вашем СТО . Продаж тільки з переоформленням . На смс не відповідаю .
Ідеальний стан. Кондиціонер працює. Нова зимова гума. Гаражне зберігання. Питання по телефону.
Хороший стан. обслужена. можливий виїзд до клієнта Компактна надійна економна.
Автомобіль у хорошому технічному стані, оригінальний пасажир 1.7cdti на хорошій зимовій резині, новий комплект ГРМ, нові ролики, нещодавня заміна масла. Стоїть 2дин андроїд магнітола, у ближньому та дальньому встановлено лед, робочий заправлений кондиціонер, передні електро склопідйомники. Більше інформації по телефону, якщо немає мережі писати в месенджери, майданчики не турбувати. Можливий торг.
Економний надійний автомобіль
Продам авто Opel Signum кінець 2005 року, рестайлінг, 2.2 бензин, великий хетчбек, але по факту як універсал. Сидіння заднього ряду повністю складні, причому кожне окремо, коробка автомат, найнадійніший гідротрансформатор, стан хороший на свої роки, лінзована оптика, біксенон, автокоректор, адаптивні лінзи (при поворотах), вся електроніка робоча, підігрів дзеркал і заднього та лобового скла, двозонний клімат контроль, круїз контроль, мультируль, омивач фар, парктроніки в коло, стоїть хороша музика (підсилювач 4 канальний 500вт, сабвуфер 500вт, магнітола андроїд з камерою заднього виду, gprs, навігація, електросклопідйомники, два ключі, датчик дощу, хороша сигналізація з двостороннім зв'язком, ходовка повністю у відмінному стані, технічно справна, дуже надійне авто, є невеликі моменти по лкп. Великий багажник. зимова гума нокіан. Ева коврики весь салон і багажник. Хороше тонування. Ціна 5500$. Всі інші питання по телефону. Торг реальному покупцеві. Площадкам не турбувати.
Авто в гарному візуальному та технічному стані, салон індивідуальний, чорний потолок, працює як на бензині так і на газу, стої дорога газова установка KME, газ вписаний. Два ключа. На вто встановлено дорогі біледовскі лінзи, які ще на гарантії, світло просто ТОП. Авто обслуговувалося завжди вчасно. В комплекті з авто віддам зимову гуму на структурних металевих дисках.
Продам астру в шикарному стані! Автомобіль в рідній фарбі,без ДТП! Все скло рідне,в тому числі лобове! Кузов в чудовому стані! Салон чистий та охайний! В ходу дуже приємний автомобіль! Робочий клімат-контроль! Сів і поїхав,вкладень не потребує абсолютно! Можливий обмін на Ваш автомобіль в будь-який бік! З документами повний порядок,переоформлення! Торг на місці після огляду! Перегляд:м.Дніпро,вул,Передова 473!
машина багато не їздила кліма є робоча і є на капоті царапини тільки по вайберу оль дев'яносто шість ...двісті ...дев'яносто шісот дев'яносто 3
Продається авто,улюблене.Не бите не фабоване.В рідній фарбі.Вкладень не потребує швидка та дуже вмістовна.Якщо щось ломалось відразу міняли запчастину,не ремонтували .Мінялись форсунки,грм,стартер,гальма,диск щеплення.Фільтра,масла завжи вчасно.Зручна та не вибаглива машина.Віддаю з ковриками,додаткой та літньою гумою.Є кондиціонер та підігрів седінь.
Продам свій Opel Vectra C 2.2 бензин, АКПП. Автомобіль у хорошому стані, щодня на ходу. За машиною стежив, обслуговувалася вчасно, грошей не шкодував. Двигун працює рівно, автомат перемикає плавно, без ривків. Ходова не стукає, салон чистий і доглянутий. По кузову є сліди експлуатації, що відповідають віку автомобіля. Документи в повному порядку, будь-яке переоформлення. Машина комфортна, простора і відмінно підходить як для міста, так і для далеких поїздок. Продаж не терміновий. Торг можливий тільки біля автомобіля.
Машина в чудовому стані, все замінено шо тре шо не тре, по ходовій питань нема ! Пр мотору так само форсунки зроблені! Стойки по кругу міняні ! Багато робіт зроблено ! Тому що машина не від перекупа ! Зимова гума хароша дороге і хароше світло! Машина варта уваги ! Перекупів прошу не торбувати з пропозицію за 7000$беру! З звязком проблеми то на вайбере дзвоніт або телеграм
Продам власне авто. Авто в гарному стані, як технічно так і візуально, з топовою комплектацією, зокрема ксенон, шкіряний салон, підігрів сидінь, клімат контроль. Телефонуйте, відповім на всі Ваші питання. Перекупам прохання не турбувати. Торг "на дорогу".
продам меріву в доброму стані кожен день на ходу в морози заводиться без питань, любий вид переформлення, інші питання по тел.
