- 230 тис. км
- Калинівка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
Пропоную авто опель астра н в нормальному станi на своi роки. Перший власник в Украiнi. 2тс.км назад зроблено капiтальний ремонт двигуна. Замiнено всi рiдини i фiльтри. На зимовiй гумi. В подарунок лiтня гума на легкосплавних дисках. Робити нiчого не треба сiв i поiхав. Вся iнформацiя за телефоном. **********
Підігрів дзеркал сидіння склопідйомники все працює
Авто у гарному стані, технічна частина працює на відмінно, вкладень не потребує. Детальніша інформація за номером
Срочно + торг.Продаю авто Opel Vektra C 2005р. випуску стан задовільний, салон не затяганий, не прокурений. По електриці все нормально працюе, по двигуну також все у нормі. стоіть газ 4го покоління вписаний у тех паспорт расход газу по трасі 8,5 місто 11 Я власник по документах
Авто у доброму стані усі питання по телефону
всі питання по телефону...
автомобіль в гарному стані, всі запитання по телефону
Авто в гарному стані недавно відремонтували ходову, перетягнули потолок,резина зимня стоїть.газ в техпаспорт вписаний але по факту ще не ставила поки не маю потреби) я власник.Продаж зі зняттям з обліку
Продаю Опель МЕРІВУ 2005р.в. двигун 1.6 бензин в хорошому стані привезена з Німечини з оригинальним пробігом без дтп,машина обслужена: фільтра,масла,ремінь ГРМ поміняно...сервісна книжка,два ключі.
Авто 2008 р. ( в оголошенні помилка). Бензин, газ. Газ 4 покоління, мульті лок ,сигналізація, салон - екошкіра. В хорошому стані + зимова резина на дисках. Власник
ОБМІН не битий, не фарбований не бляха дві цепі ,та помпа замінено МОЖНО ПИСАТИ ,У ВАЦАП ,ВАЙБЕР, ТЕЛЕГРАМ БО ПОГАНИЙ ЗВЯ"ЗОК.
продам власне авто, в користуванні два роки, за час користування жодних нюансів. пару тисяч назад замінено розхідники та гальмівні колодки. по кузову гнилі немає, ходова електрика двигун в повному порядку, кондиціонер заправлено. всі стекла рідні, оригінальний пасажир з двома боковими дверима. гума в гарному стані, замовий комплект майже новий.
Opel Astra G Twinport 1.4, гарний стан, пробіг рідний. Дуже жвавий та економний автомобіль з високим кліренсом. Вписано газ. Бережна експлуатація.
Автомобіль у хорошому технічному стані. Зроблено капітальний ремонт двигуна, працює тихо та рівно. Всі техобслуговування проводились вчасно – регулярно мінялися всі фільтри та масла. Замінили щеплення, встановлено нове та надійне. Реставрована рульова рейка – без люфтів, кермо чітке. Також замінений бензонасос. Авто у мене з квітня 2024, Телеграм, WhatApp, viber, autoria
Періжок в хорошому стані .деталі по тел. Є невеликі нюанси по ходовій
