- 193 тис. км
- Городище
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в доброму стані. По двигуну і ходові проблем нема. По кузову є пару маленьких рижиків.
Автомобіль в доброму стані. По двигуну і ходові проблем нема. По кузову є пару маленьких рижиків.
Дизель 1,9. Рік випуску 2005. Можливий торг.
нуль 97 сім 533 п'ять 00
Продам автомобіль технічно справний ТОРГ!!!
1.9 Дизель 6-ти КПП Стан хороший. Їде жваво та економно. Гарна комплектація клімат круїз автосвітло авто дощ фаркоп 7 місць Оформлення будь-яке.
Продам власний автомобіль,в робочому стані,щодня на ходу.В рідній фарбі.Присутні сліди експлуатації,дрібні сколи та подряпини, Продаж не терміновий.
Автівка належала батькам, як міг слідкував за нею. Але так як я на ній майже не їздив, тож важко описувати стан. Зараз вже два місяці стоїть чекає поки я її викладу на продаж. Я на ній поїздив пару днів і наче все працює справно. Точно знаю що треба мастило поміняти (доречі двигун його не їсть). Також знаю що не працює клімат, бо в минулому році намагався його батькам полагодити, вже не пам'ятаю, здається радіатор міняв і деякі ущільнювачі в системі, заправляв. І він якийсь час працював (тобто компрессор справний), а потім напевно фреон витік, десь система все-таки не герметична, треба шукати. Ну так як батьки не користуються кондєєм, то і я далі цим питанням не займався. Ще з недоліків запотіває клапанна кришка, треба б поміняти прокладку. В іншому все добре. Двигун/коробка працюють класно, ходова наче ок (може чогось не помічаю, але по відчуттям не гримить), електроніка справна. Тонував їм машину в минулому році. Два комплекти гуми на дисках. Автомайданчикам і автобізнесменам прохання не турбувати, допомоги у продажі не потребую.
Авто на впевненому ходу Вкладень не потребує Газ вписаний в тп Зроблено то 1000км тому Пригнана 5 років тому з німців
Автомобіль в гарному стані вкладень не потребує. Більш детально по телефону
Продам старого надійного німця 2005 року в оцинкованому кузові на люксовій комплектації (круїз контроль, клімат контроль двух зонний, підігрів сидінь, дзеркал, лобового, шкіряний салон, ABS, EBD, ESP, мультируль, 6 ступинева коробка передач та 150 кінських сил, резина Goodyear всесизонна, багажник багажник на 530 л. Якщо скласти сидіння на 1850. Багажник на кришу також є. Дуже хороше світло стоїть + противотуманки. За більш детально інформацією телефонуйте
Продам ОПЕЛЬ ЗАФІРА В, 10.12.2005-РОКУ.машина в нормальному стані, двигун1.8-бензир,103кв, 140-к.с.поміняни всі розхідники масла,ремінь ГРМ.кузов в нормальному стані,стоїть вібасто, є темпомат, робити нічого не потрібно, машина куплялась для себе...
Opel Meriva 1.7 CDTI з максимальною заводською комплектацією opel motors. Авто в гарному стані, кузов без ржавчини, webasto opel motors. Заводиться в любий мороз. Нові свічки накала. Двигун масла не бере, сухий без потьоків. Камера заднього виду. Два комлекта ключів, сервісна книжка, двухстороння сигналізація, webasto пульт 300 метрів.
Все по телефоні **********
Ціна без торгу. Авто у доброму стані. Потужний 1.9tdi автомат, економічний, 5.5 по трасі 7.2 по місту. є нюанси по кузову,на фото видно. Салон чистий не прокурений. Я єдиний власник в Україні, приганяли за замовленням. Можливий обмін з моєю доплатою reno zoe. Допомоги в продажі не потребую, автопідборщикам не турбувати.
1.9 TDI дизель з техничних причин все ОК. змінені ГРМ, ролики, помпа.6 ст кпп. Кліма працює. Турбіна суппер.Їде як бритва. Масло не їсть, є невеликі косяки по кузову. Не фарбована, дуже економна 5.000 торг на місці. Детальна інфо тел
Опель Meriva АККП 1.8!!! за ціною QQ або Матіса. В роботі не підводив. Дуже місткий багажник. Великий кліренс. Мультируль. Маневрений для міста та швидкий для траси.
Власний автомобіль, куплений по привозу з майданчика. Зроблено двигун, ходова, зчеплення, по кузову проблем немає. Писати можна в будь-який месенджер.
Всі деталі по телефону **********
