- 340 тис. км
- Тернопіль
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
по Авто в робочому стані сів і поїхав е невеличкі нюанси по кузову
Хороша машина, всі питання по телефону
Продам свое авто в хорошем состоянии. Двигатель 2,2 (дизель), коробка автомат, кожаный салон.
20 років в одній сім'ї. технічно все дуже добре. обслуговування постійне. мотор в ідеалі. кпп без питаннь. ходова вся нова. кондиціонер заправлений. кузовом треба займатися. а саме поварити задні арки ну і косметика. а так сів і поїхав в любу точку світу. продаж з повним переоформленням. ціна 2200 без торгу.
Авто в хорошому стані,кого цікавить телефонуйте відповім на питання,торг присутній. Можливий обмін.
Автомобіль в хорошому стані, збережений салон, обслужена ходова частина, дно автомобіля оброблене від корозії, є кондиціонер, денні ходові вогні, електро регулювання та підігрів дзеркал, передні скло підйомники, повно розмірна запаска, коробка передач механічна 5-ти ступінчаста, двигун 1.2 бензин, на 208тис було зроблено капітальний ремонт двигуна, літня резина r14 в хорошому стані.
Комплектація GTS з покращеною керованістю. Салон комбінований зі шкірою. Масло не бере зовсім.Зроблений капремонт двигуна та паливного насоса (тнвд) Гарна нова магнітола.Пічка працює бездоганно. Хороша все сезонна гума. Кузов оцинкований,без рижиків. Машина класно виглядає і бадьоро їде, тяги вистачає завжди. Можливий торг.
Продам авто в хорошому стані 2.2 дизель 2003 рік Працює без нарікань Заводиться в будь яку погоду По кузову Та технічній частині в хорошому стані 3 комплекти ключів Електрорегулювання дзеркал Підігрів сидіння Склопідіймачі Центральний замок Зимова гума Нові гальмівні колодки по колу та супорта Запаска та домкрат в наявності Будь який вид переоформлення
1.9, сотка, 6-ти ступка.
Машина на повному ходу. 2000 км назад робився двигун( заміна всіх чотирьох поршнів, вкладиші шатунні, кільця масляні, комплект нижньої цепі). я другий хазяїн. ходовая вся перебрана замінив передні тормозні колодки, охолоджуючу рідину, тормозну рідину, усі фільтра. с документами все в порядку.
Все на ходу зараз літня резина на титанах) може бути ще +зимова на залізних дисках ) поліз лак на фото видно є деякі недоліки але все в живу
Машина в хорошому стані вкладень не потребує
Перший власник в Україні в сімʼї 5 років обслужена сів поїхав торг присутній переоформлення любий вид по машині нічого не потрібно робити масло замінене 500 км тому ходова свіжа
Добрий стан.
