- 499 тис. км
- Косів
- Дизель, 1.7 л.
- Ручна / Механіка
Машина в хорошому стані, пригнана з Німеччини для себе, детальніше можу розповісти і показати відеоогляд…..
Автомобіль в гарному стані 2003 рік . Всі питання по телефону
Дуже в доброму стані, не ржавий, дзвоніть по телефону уточняйте
Автомобіль в гарному стані находу всі питання по телефону можливий невеликий торг на місці.Всі питання по телефону
B гарному стані , технічно повністю справний, проводилось вчасне обслуговування. Є нюанси по кузову, але нічого критичного, дно ціле. По ходовій питань нема. Все працює, салон збережений, на зиму пічка робить чудово. Є другий комплект коліс. Свіжа страхівка на рік. Звертайтесь у Viber, WhatsApp.
Гарний стан Їде добре Ходова нова Довга база 6ст 10 років в одного власника
справне авто з косметичними ньюансами. Багато чого мінялось , сцепа , цеп грм, коробка, свічки нак алу, тормозні диски , тнвд. Масло не потребляе , відео холодного -20 пуску , як бонус при покупці.
Писати вайбер/телеграм ********** Софія
Машина в гарному стані без жодного підкрасу..всі стекла рідні навіть лобове.гаражне зберігання.всі питання по тел!
авто в доброму стані вкладень не потребує. можливий торг. дзвоніть цікавтеся.
Автомобіль ввезений в Україну в 2020році з Німеччини.Я друга власниця з 2022року.Авто в задовільному стані, семимісне, є 2 гий комплект гуми.
Машина вкладень не потребує. Було замінено гідро-електропідсилювач керма + повний ремонт рульової рейки, новий радіатор кондиціонера + заправка, заміна масла в АКПП, заміна масла в двигуні, з усіх питань телефонуйте.
Продам Opel zafira 2003г машина огонь все работает нормально есть торг....
Продам авто на ходу доїде куди у годно но требует вкладень.тіки з переоформленням. пишіть або дзвоніть на вайбер авто відам за 70тсяч.ціна жигуля продаю томущо взяв нове авто
Автомобіль в хорошому стані вкладень не потребує хороша акустика кузов оцинкований корозії немає їздить майже що дня не підводить. Замінено коробку автомат на просту механічну.Поміняні передні стойки зроблена вся передня ходова.Двигун не димить їде добре потрібно замінити сальник колінвала підтікає масло а так все добре .Можливий обмін на маленьке авто для жінки.
Заміна ГРМ +помпа 20тис.назад. Стійки, всі сайлентблоки, всі рідини. Радіатор кондиціонера новий, все працює. Барабани нові. Колодки в коло. Днище ціле, кузов оцинкований. Все в зазорах. Без ДТП. Літо на титанах. Торг присутній.
авто повністю на ходу з мінусів задня арка та лобове, треба варить пороги, по документах переоформлення або ТП, деталі за телефоном.
Все справне,сів і поїхав
