- 370 тис. км
- Бар
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
На обмін 5000
Авто проходить будь-який вібростенд, будь-яке сто,без вкладень, сів і поїхав. Більше фото(відео)можу скинути на Вайбер чи Телеграм. На даний момент машина знаходиться у Вінниці,можливо доставка в Запоріжжя. По комплектації: Двохзонний клімат-контроль. Шкіра з перфорацією у шикарному стані. Підігрів передніх сидінь з регулюванням. Підігрів задніх (прокладені дроти). Підігрів дзеркал. Дзеркало заднього виду з авто затемненням. Датчик дощу. Повний електропакет. Електрозамок багажника. Електро шторка заднього скла (бічні ручні). Діски р17 (порошкова покраска 25г.) По мотору та коробки питання немає(заміна прокладки клапанної кришки (2026р) Кузов в гідному стані (без рижиків та іншого, по кузову є 2 підкраси (косметика) Днище в ідеальному стані (у заводському стані). По кузову робилася повна шумо-віброізоляція. Стеля та стійки в чорному кольорі. Ходова частина вся нова в 2025-2026 році міняв все (є чеки, будь-яке сто пройде і на ямі побачите все, вкладено близько 2000-2500$ Рульова рейка після реставрації (кардани теж нові) Гальма 2026 рік (диски, колодки, заміна гальмівної рідини) Передні та задні суппорти після повної рестоврації (поршня нові)2025р. Музика (4 динаміка Kick і пищалка у штатних місцях) Вбудований блютуз у штатну магнітолу. Контурне підсвічування дверних карт, торпеди, ніг. Газ вписаний (обслуговується в 2026р) Всі патрубки, датчик МаФ оригінал, форсунки,новий редуктор . Радіатор, патрубки антифризу (пічки), трійники все замінено на нове.2025р. Машина в гідному стані, з усіх питань дзвоніть або пишіть.
Продам опель астра 1.7 дизель з турбіною. Мехінічна коробка передач. Мотор працює добре, коробка та щеплення теж, по ходовій тихо. Приємний розхід 5-6 літрів. В сімʼї з 2021 року. Кожного дня на ходу. Комплектація: електричні склопідйомники, шкіряний салон, люк, вебаста. Клімат працює відмінно, також є підігрів передніх сидінь. Поміняний грм, масла, фільтра. Стоїть зимова гума.Рідний пробіг, є всі книжечки до 2019 року ззакордону з тех обслуговувань де записувався щорічно пробіг. Нещодавно перевіряли на сто та читали, телефонуйте все розкажу .
Опель Астра Ж, виробник GM. Авто куплене в Україні, другий власник..стан ідеал... . Деталі за телефоном.
Авто в гарному стані в Україні в одного власника,не бита не фарбована,кузов повністю оцинкований Все робилося вчасно Два комплекти шин зима нова, Літо майже нова
Телефонувати за цим номером:айбер, телеграм
Продаю власне авто. Технічно питань немає. Близько 5–6 тис. км тому було замінено ланцюг ГРМ. Детальніша інформація за телефоном, дзвоніть.
Продам Opel Vectra C1. 8 бензин, на механіці
Opel Astra G, 2002, 245?000 км (рідний!), хетчбек, 1.6 бензин Ціна: 3?500?$ / ? 3?000?€ / ? 150000 ?грн • Двигун після капремонту (2022рік), працює рівно, не димить, масло не бере • Планова заміна масла та фільтрів, скоро глушник • Електросклопідіймачі, передній привід, центральний замок, мульти лок, кондиціонер, 2 комплекта дисків з резиною (літня зношена), запаска нова, новий акумулятор, страховий поліс до 04.2026 • Нюанси: провисає обшивка стелі, місцями відшарування тонування скла, відсутній зовнішній ущільнювач лобового скла (герметичність не страждає) • Авто на ходу, у щоденному використанні, документи в порядку. Переглянути можна в смт. Глеваха.
Продам опель омега б рестайлінг, 2003 рік. Машина на повному ходу. Комплектація м57+акпп!
Автомобіль на ходу! Заміна масла в коробці передач відбулась 25.02.2025 року. Кондиціонер заправлявся у квітні 2024 року. Масло двигуна заміна 1.02.2025 року. Пробіг автомобіля станом на 12.04.2025 р. становить 341652
Продається машина, використовувалася для сімейних перевізок. Я другий хазяїн з 2014 року. Був зроблений кап-ремонт коробки АКПП два роки тому. Був заміненний двигун рік тому. По двигуну компресія у всіх циліндрах - 13 атмосфер. В цьому двигуні минулий хазяїн робив повний кап-ремонт. Газовий редуктор стоїть на 450 к.с фірма - KME, був встановлений півроку тому. Стоїть зимова шипована резина, фірма - GoodYear, шинам рік. Нещодавно установив фаркоп оригінал, але поки їм ніхто не користувався. Були замінені лінзи ближнього світла, установлені Б-ксенони, ближній світ став відмінний. Машина на ходу, працює відмінно. Була заміна ГРМ рік тому при встановлені двигуна плюс помпа. Були вирізані чотири каталізатори, установлені полум'ягасники, емулятори каталізатора. Якщо я не відповідаю на телефоні дзвінки - пішіть повідомлення (телеграм, вайбер).
продам власне авто, у володінні два роки, повністю обслужено,вкладень не потребує, деталі по телефону. Умісний адекватний торг
Автомобіль в доброму стані, має незначні дефекти по кузову, а саме, невеликі вм'ятини та "жучки". Двигун масла не бере, не димить. Заводиться добре. Турбіна дує. Всі передачі вмикаються, нічого не вибиває. Продаж лише з повним переоформленням. Невеликий торг у капоту.
Авто на ходу кожен день. Торг біля капоту.
