- 251 тис. км
- Хмельницький
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Гарний стан. Повністю справне. Справжня збережена ОPC. Інна
Гарний стан. Повністю справне. Справжня збережена ОPC. Інна
Класне авто за малі гроші.Містка.М'яка.Простора.Економна.Динамічна.Гарне сімейне авто.
Авто для тих хто має час та бажання займатись автомобілем,є нюанси для детелай дзвоніть.Стукнув мотор ціна без торгу
Технічно повністю у справному стані. Кондиціонер обслужений. Зберігся салон.
Продам власне авто.перший власник на укр.авто обслужено.зімня резіна.треба замінити задні саєнблоки.продажа з зв'язку покупкою більшого авто....обмін інтересний тільки на буса!
Авто в хорошому стані вкладень непотребує
авто на ходу. є гнилі місця по дніщу і по порогах.
Рідний пробіг майже 140 тис. Мотор після капіталки. Замінено головку (гідрокомпенсатори, нові перетерті клапана, повністю обслужена), проточений блок, замінені поршні, мотор на гарантії (номер майстра, фото, відео - можу надіслати для перевірки). Машина довго стояла, мало їздила. Зцеплення нове. Кондиціонер свіжозаправлений, страховка свіжа. Обладнаний хорошою андроїд магнітолою з блютузом і всіма супутніми функціями, є камера заднього виду. Будуть питання - пишіть, дзвоніть.
Продам Опель Астра g двигун 1.7 дизель,авто раніше використовувалось на підприємстві. дві тисячі назад був поміняний ремінь ГРМ, передні стійки амортизатора, рулеві наконечники,пильник шруза правої сторони,мастило двигуна "Хадо",мастило в КПП,і також замінені всі фільтра. 500км.назад був поміняний блок управління ТНВД.авто заводиться без питань, свічки накала працюють.пічка працює добре.з двигуна ніде нічого не тече і масло двигун не бере.шини зима в гарному стані в придачу віддам літні шини.я власник.мій номер телефону: Торг.
Вашій увазі пропонується надійне авто, повністю пройшла обслуговування, проста та комфортна. Щодня на ходу. торг дзвоніть
Продам авто на повному ходу, на свої роки в гарному стані,кожен день на ходу, оцинкований кузов. Двигун не димить не сапунить, було замінено ТНВД ще на гарантії. ГБЦ бісля ремонту. Зимова резина в гарному стані. Торг тільки біля авто.
автомобіль знаходився за кордоном,тільки пригнаний в Україну. розмитнений. реальний торг,так як власники за кордоном.авто було в сім'ї 7 років
Дно ціле. Двигун не димить. Кпп не пинається. Документи ок. Детальніше по телефону.
Автомобіль вартує уваги! Технічний стан хороший , робити нічого не потрібно сів поїхав! Присутній розумний торг ! Чистий охайний салон , оскільки їздила жінка, автомобіль обслуговувався вчасно !
автомобіль в гарному стані, дуже бодро їде... ходова перебрана куплений новий акб гарантія на 3 роки, більше нічого після покупки не робили. є незначні нюанси по кузову..
Деталі по телефону , не вибагливе надійне авто
