- 330 тис. км
- Ладижин
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в робочому стані. Потребує косметики. Переоформляється, я власник.
Авто в робочому стані. Потребує косметики. Переоформляється, я власник.
Продам опель астра G 2002р. 1.6 газ/бензин. Гарний стан. Зимові колеса, практично нові. Економний.Пишіть.
Продам машину Тел
обмін продаж,двигун хороший,з документами порядок,до ходової треба подивитись не критично.
Opel Zafira A OPC (~200к.с) 2002 рік 2.0 газ бензин механіка 611 пробігу Технічно авто на ходу, без зауважень Перепакована головка новий радіатор Замінені технічні рідини Замінений вижимний заміна головного циліндру заміна гальмівної рідини заміна масла і фільтру Є проблемні місця по кузову Деякі з них уже виправлені, косметичні підкраси Є підтікання мастила піддимлює Кондиціонер 4 склопідйомники Підігрів передніх сидінь 7 місць Шкіряний салон Recaro На 19 литих дисках на сліках Мультируль Тонована поколу люк туманки омивач фар Поліс автострахування на рік на все те що не буде виправлене до продажі, буде скидка торг завжди біля авто, розумний в межах допустимого допомоги в продажі не потребую Переоформлення, доручення можливо оплата частинами Можливий обмін на дешевше авто, рівноцінний чи на декілька моїх. БЕЗ МОЄЇ ДОПЛАТИ. Бюджет вашого авто до 13000$ включно
В хорошем рабочем состояніі, Мотор хароший масла не бере.Новий АКБ новая резина Фільтра масла поміняні Новий ксенон
Продам власне авто. З обліку знімаеться без проблем. Газ встановлений 2 роки тому,в тех.паспорт вписаний.Додам до авто 4 титана з резиною. Більш детально по телефону. Дзвонити на вайбер або телеграм.Мирного неба вам.
Хороший сімейний автомобіль 7 місць,двигун без нарікань ,ходова все зроблено є зауваження по опорних підшипниках.після хім чистки потолок (матеріал) провис.Робочий і заправлений кондиціонер. Торг мінімальний на косметичні зауваження на фото видно. Одним словом сів і поїхав.цікавить обмін на каліка або добло розгляну різні варіанти…
Продається авто Opel Astra G, в грузовому кузові. Дуже зручне для обʼємних вантажів. Авто використовувалося на підприємстві, стоїть ГБО 4 покоління. Авто на ходу, але потрібно дивитися до двигуна та системи охолодження. Зараз не використовується, і не хочеться вкладати в ремонт. Деталі за телефоном
Авто на свої роки в доброму стані.працюе заводиться в любу погоду дві пари коліс літо на легко плавні р16 мішелін зіма р15 ханкок резина добра ремонт двіжка проїхав 25 тисяч потребує незначних ремонту ходової трошки арки лобове в тріщинах газ не вписаний
продам бус 8+1 коробка ходова добра не варена не мальована не шпакльована всі питання по телефону можливий торг стоїть вебасто
Опель Астра G,комплектація Bertone. 2.2 їде дуже бордо Рідний пробіг Коробка,мотор,питань немає ніяких. Масла,фільтра недавно мінялися. Газ ніколи не стояв.
Автомобіль у сім'ї від 2008 року, другий власник, був куплений з пробігом 88 тис. у першого власника, який купив його у салоні у Львові. Гаражне зберігання. Стан ідеальний як на свої роки, всі ТО завжди виконувались вчасно, ремонт поломок відбувався з оригінальними деталями, або ж з фірмовими і максимально якісними замінниками. Усі агрегати, електроніка працюють справно, салон у хорошому стані, не курили. У ДТП не було, по кузову є фарбовані елементи (кілька разів притерли передній/задній бампер, крила, капот фарбувався тому, що був посічений камінцями, пороги та двері). Робилося для себе, щоб авто мало людський вигляд, якщо хтось із зацікавлених у покупці забажає доказів - є фото пошкоджень до ремонту. Встановлено ГБО, балон на 65 л, вписаний у паспорт, обслужений, працює без проблем. Підводячи підсумки - машина знаходилася в хороших руках, постійно обслужена, не раз їздила на великі відстані в Європу і без проблем поверталася, жодних вкладень не потребує, має свій гарний і не застарілий вигляд, простора та комфортна в дорозі. Надалі знаходиться в експулатації, тому пробіг повільно збільшується. Само собою при бажанні можна знайти недоліки, але варто розуміти, що авто не вчора виїхало з салону. Набір зимової гуми на сталевих дисках. Питання по телефону, торг біля капота.
Рамний джип, з росходом пального як в легковій. Авто у відмінному стані в одних руках з 2017 року догляжане, кузов цілий рівний, технічна частина в ідеальному стані все працює, салон чистий акуратний, рама ціла.Хто хоче собі справді гарне авто звертайтесь дзвоніть цікавтеся.Ціна відповідає стану авто.
Доброго дня шановні!!! Продам легенду Донбасу. Машина повністю обслугованна. З недоліків це пороги та арки, на швидкість не вліяє. Нові амартизатори з переду та з-заду, пружини, стойки стабілізатора, рульові наконечники, нові тормоза повністю по кругу, тормозна магістраль також, трос ручного гальма новий, головний тормозний циліндр, новий АКБ, нова зимова гума, нова помпа. Грм замінено 30000 км тому, масло та фільтра ще немає 1000 км як замінено. Лед лампи в фарах, шикарна музика, 2-дін магнитола на андроїд з вай-фай, камера заднього виду, сабвуфер та 6 динаміків КІКС. Не продавав но потрібні кошти на лікування та реабілітацію!!!!
Продам автомобіль у хорошому стані, двигун 1.6 працює без сторонніх звуків, кпп не вибиває, ходова в порядку, днище ціле, оптика хороша, встановлені лінзи, документи в порядку. Ціна 3.300$ Дивитися в Черкасах район Сади.
1,7турбо дизель новий АКБ 30.12.25 страховий поліс чотири зимніх шини лінзи не димить задовільний стан
