- 300 тис. км
- Кіцмань
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
На ходу технічно справна 1,8 мотор не димить не гнила з нюансів розбите лобове але на днях планую закачувати переоформленя торг ціна 1700€ торг
На ходу технічно справна 1,8 мотор не димить не гнила з нюансів розбите лобове але на днях планую закачувати переоформленя торг ціна 1700€ торг
Продаж обмін гарний торг, присутній! Авто на ходу, по кузову жива, коробка третю вибиває? Телефонуйте на телефон, вайбер, ватцап
Питання по телефону
Продам Омега б на полном ходу сів і поїхав.
продам авто в хорошому стані .все працює сів поїхав. гбо вписане переоформлення ел.зеркала ( підігрів) ел.стекла гідропідсилювач керма ц/з сігналка імобілайзер колеса 14 на зимовій резині ( майже нова) автомат спорт режим борт комп помилок немає лобове ціле камера заднього виду
Всі деталі за телефоном
Opel astra F 1995 року 1,4 об'єм інжектор. газ 2 покоління вписаний будь-яке переоформлення нова АКБ масла фільтри тосол все поміняне Свіжа страховка всі стекла по колу ціль передня гума зима більше інформацією по телефону.
Авто сів і поїхав. Все працююче без зауважень.
Продам Опель омега б Сів і поїхав Деталі за номером телефона!!!
Автомобіль в нормальному стані, торг реальному покупцю, продається зза непотреби за два роки проїхали 3 тис км
продам Опель омега б хорошум стані газ 4 вписаний доки в порядку ,є незначні рижики пижики на свої года нормальна.кого за цікавить вайбер
на доплату коштів немає.Авто в гарному стані. Двигун зроблений - масла не їсть, поставлений газ, перетянута стеля, замінене лобове скло, грм з всіма роликами, помпа, масло, нові фари: ближній ксенон, дальній лед, радіатор, не іржава. По ходовій нічого робити не треба, сів і поїхав. За детальнішою інформацією звертайтеся по телефону, буду радий допомогти.
Авто на ходу , є незначне ушкодження з лівого боку, торг
Авто в робочому стані сів та поїхав , є проблеми по кузову на фото має бути видно. По мотору : трохи шумлять гідрики, і треба замінити прокладку піддону; по мкпп все добре; по ходовій теж порядок. Повне переоформлення. Інші питання по телефону або біля машини
