- 305 тис. км
- Роздільна
- Бензин, 2 л.
- Не вказано
Продам омегу б, на ходу , сів поїхав , виведені провода до савбуфера, потребує не значний косметичний ремонт , в подарок багато до неї запчастин , всі деталі по тел Андрій
Сів - поїхав)))
Авто на повному ходу,технічно справне,доглянуте!
Продам Opel Omega B, 1995 рік, на ходу, термінових вкладень не потребує. Двигун 2.0 газ/бензин 8-клапанний. Двохзонний клімат, кондиціонер працює. Салон 4/5, для своїх років непоганий. По ходовій проблем немає. Днище не гниле, пороги цілі, стакани також, не критична іржа на арках, незначні пошкодження(сколи і подряпини) бамперів.Два комплекти резини. Торг присутній
Opel Omega B 1995 по машині зроблено все ГРМ помпа Антифриз поміняно!Масла в двигуні,коробці та мості поміняно! Катушка, дроти, свічі і бензонасос поміняно!Все купляв нове! Дно поварено запущено! Підігріви дзеркал та заднього вікна працюють! Люк працює в два положення та не тече!!! Ходова не гримить! Машина в хорошому стані! Страхівка до 2026року! Авто переоформляється,з документами порядок! Огляд смт.Меденичі Торг присутній!!!
Автомобіль після капітального ремонту двигуна, Повна реставрація кузова зі слідами корозії. Поміняні нові гальмівні колодки, стійки стабілізатора, нові передні шини. Замінено нове лобове скло. Цього літа встановлено нове зчеплення. Поставлено новий акумулятор. Та ще багато інших дрібних ремонтів) Сигналізація не працює. Центральний замок лише з ключа, була замінена личинка замку (новий ключ). Не працюють протитуманки, Є сліди використання, царапини і потертості, адже авто немолоде вже). Проте на ходу. В комплекті +4 колеса на зиму. При огляді покажу все до дрібниць.
Машина повністю в робочому стані. 4 електросклопідйомники, електро люк, електрошторка заднього скла. Газ євро4 вписано у свідоцтво про реєстрацію та встановлено на авто. Балон 60л. Ходова повністю замінена на нову. Днище та пороги цілі. На капоті поліз лак. На лобовому склі тріщина. ТО вчасно кожні 10 тис. км. Салон велюр. У машині не курили.
Машина полностью перебрана под себя Ходовка-4 Мотор-5 кап ремонт 2020 Покраска-5 перекрас 2020 Поварена -5 полная поварка задней части 2020
пішов сів поїхав на дозайнятися кузовом
Продам своє авто. По мотору та ходовці питань немає. Потрібно фарбувати двери, крило та задню арку. Кондеціонер в авто працуе, АБС також. За авто несорномно. Приїджайте дивиться. Розповім як е. Авто оформлено на мене.
Мотор 7000 після капремонту Переоформлення Інформація за телефоном
Для своіх років непогана
Опель Монтерей 3.1 тді куплявся три роки тому під проект під гірський джипінг.Встигли зробити передню ходову,новий посилений стартер,реставрація турбіни,замінені автоматичні хаби на механічні,підварили де потрібно і замість порогів вварили металічні профіля,передні торсіони підкручені для ліфта а ззаді поставлені проставки на пружини. Потрібно подивитися задню ходову,нічого критичного але руки не дойшли,і замінити тормозні трубки на задні супорта.Двигун заводиться із пів тика,тягне в любу гірку,але можливо потрібно буде замінити прокладку під головкою
Робоча машина на повному ходу є моменти чим зайнятися віддаю як є
