- 300 тис. км
- Перечин
- Дизель
- Ручна / Механіка
Деталі за телефоном на ходу
машина після капремонту майже не їздила деталі за тел
Продам своє авто, надійний економний,5.5/100 бензин, газ вписаний, пороги посварені,два ричага також поварені в цьому році,капітальний ремонт двигуна робився на 24 т. Зараз 57т. Блютуз магнітола, також літня резина на дисках 13 R.стоїть зараз зимова гудієр протектор 6мм. 14 R.масло не їсть.додаткові питання в особисті
Не на ходу! Мотор знятий з авто,всі комплектуючі для мотора є, потрібно зібрати,вітдаю в нагрузку багато запчастин до нього,є також коробка 5-ст.(+1000 грн) Стоїть хороша музика, Led фари, тонування, перед кузова під ричагами повністю поварено і оброблено,решту питань по телефону. На даний час знаходиться в Франківську.
Продам Опель Омега А,2.0 Інжектор у Гарному Стані. На Ходу,Завів і Поїхав. Надійне Авто,Нові запчасті. Новий Акумулятор (Бош). Новий Комплект Грм. Залито новий Антифриз. Масло всюди Замінено. Зимові Колеса,на Литих Дисках. Від Мерсидеса (R 16).Працюють Протитуманні фари,Ручнік. Електро Регулювання Дзеркал. Магнітола,Фаркоп з Розеткою. Збережений Салон,Нові Коврики. Запасне Колесо в комплекті. Як цікавить дзвоніть,Невідписую. Приїхати забрати 1200$. Ціна дійсна до 30.6.26. Цікавить Обмін:На Грузовий та Грузо Пасажир Мінівен,Фіат Скудо,та йому подібні,з моєю доплатою.
Продам OPEL OMEGA A 1987р. 2.0 інжектор, газ/бенз. в непоганому технічному стані на свої роки. По кузову машина не гнила, звісно є нюанси . Пів року тому робився кап ремонт двигуна, Продаж тільки з переоформленням, деталі по телефону.
Доброго времени суток Придлогаю Опель кадет 1.3 на уверенном ходу коробка пяти ступка АКБ новый. ТО проводил два месяца назад чистый ухоженный салон не прокурыный из нюансов нужно варить правый короб но не критично всё по желанию и возможности.Газ вписан но не устоновлен.
Авто на свої роки в дуже доброму стані.Мотор працює добре.коробка не гудить,переключає добре.Кузов не не гнилий,дно ціле. Звоніть кину відео!! Можу відзняти відео по елементах при потребі.
OPEL OMEGA Рік: 1987 Колір: сірий Паливо: Газ-бензин Ціна: 1000$+торг
Авто в хорошому стані, технічно все справне, газ вписаний, стоїть новий акумулятор, авто на титанах p13 зима, недоліки видно на фото, двигун масла не їсть. Писати на вайбер! Мій номер
