- 250 тис. км
- Володимир
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам Opel Ascona, на ходу,
Машина в робочому стані . Двигун , коробка без нарікань, масло не бере заводився в любий мороз . Є нюанси по кузову . Детальніше по телефону
всі питання по номеру телефону «»
Opel Kadett 1.3 1987 року Встановлено ГБО (вписаний) Механіка 5-ти ступка Не гнила і не бита Встановлена камера заднього виду, блокування авто з пульта, магнітола з блютузом Торг присутній Обов?язкове переоформлення
Терміново. Opel A Caravan на ТП. Новий радіатор, расходомір, гофра + антихлопок, замінені всі рідини, ремені, свічки запалювання. ГБО. Працююча машина, в русі кожен день. Трохи уваги, і це точно буде катати ще років 5-8). Косметика вимагає уваги. Саме так.. Було проведено заміну на нові запчастини по всій ходовій. Дорогі диски + нові шини. Війна внесла свої корективи (..Тому до ремонту по дрібницях, так і не дійшли руки Продаю, бо займае місце у гаражі, е инше авто.
Автомобіль на повному ходу, є декілька рижиків та стукає задня ходова. Мотор та КПП працює ідеально.Пробіг 155 тисяч. Автомобіль пригнаний з Німеччини в 1997р. Реальному покупцю буде адекватний торг. Також є зимня резина якої вистачить на сезони 2 точно. Можна що дзвонити, що писати
Продам Опель Аскона 2.0 після ДТП .Двигун в робочому стані заводиться і їде кузов гнилий ,може кому на запчасті як донор, ціна договірна
все вопросы по телефону
Авто на ходу Замінено датчик масла стойки підшипники опорні відбійники тягі рулеві наконечник поперечна рулева тяга повздовжня рулева тяга маятник шарові опори стойки стабілізатора
Авто в рабочому стані! Їде гарно,спорт подвеска,диски 17,дискові гальма в круг,встановлений ковш, торпеда вектора с цифровою приборкою, двигун 2.0 випуск4.2.1 впуск тюнинг в авто установлен NOS но не подключен!
Не на ходу, потрібні зварювальні роботи. Двигун донор, пройшов 6 тис. Відсутні гальма. Нові гранати, стартер Нова гума зимова. без акумулятора Можна на запчастини з самовивозом...
Авто продається як є питання за телефоном багато нюансів про те машина на ходу, пишіть зверніть запитуйте На останньому фото якщо потрібно забирайте в подарунок мотор там робочий
Авто справне, є певні недоліки. Продається за символічну суму. В авто є магнітола. Завів сів та поїхав. Більш детальна інформація за телефоном
продам автомобіль газ/бензин з переоформленям їде бодро по кузовує незначні нюанси дно не гниле можливий обмін
Автомобіль на ходу , кожен день у використані , їде добре , не гнилий , все як на фото , всі деталі по телефону
Продам Опель Кадет. На ходу. Треба приділити увагу правому порогу. Салон не комплектний. (Частина залишилася на окупованій території). Двигун 1,3S 75к.с. КПП 5ступенева. ГБО2 не вписане. Авто працює як на бензині так і на газу. Зимова резина. Пічка гріє. Світло світить, Є підігрів передніх сидінь (він працює). Фаркоп. Автоматичне ближнє при запуску двигуна. Приборна панель від Нексіі. Підрамник від опель вектра А(ШРУСи ніколи не вирве), Передні гальма 256мм, ГТЦ та ВУТ від есперо. Задні гальма збільшені від Аскона С. Реальний пробіг не знає ніхто. В мене авто з 2011 року. Я міняв двигун на контрактний та вписував його при перереєстрації у 13 році. Пробіг двигуна на теперішній час приблизно 220 тис км. Зовнішній та внутрішній вигляд- це не сильна сторона цього екземпляру. Але технічно він перевершує більшу частину кадетів, що дожили до наших часів. Кадет прекрасно підійде у якості технічки. Великий багажник, та висока вантажопід'йомність- це його сильні сторони. Переоформлення через ДІЯ. Власник батько, я вписаний в ТП.
Продам власне авто стоїть газ 4 покоління вписаний в техпаспорт стоять сидіння з омеги б передні та задні с переду електро регулювання детальна інформація за телефоном
Потрібно подивитись до Пічки!!! СРОЧНО Продам Opel Kadett 1.3 1987 року, їде бодро, 4-ступка коробка, росхід 6-7 л. Арки поварені , треба лише шпаклянути та пофарбувати в круг. Стоїть нова зимня резина р13. По мотору та ходовій все добре, їде та тяне в горку 100км/г . Треба зробити косметику. В додаток віддам запчатини на неї(задня кришка багажника , пластик в багажник, ще один руль) Немаю часу займатись косметикою, так як кожного дня на службі. Продаю так як треба машину по вище, дуже низька для сельських місцевостей та полігону. Розумний торг. На всіх документах з переоформленням Можливий обмін з моєю доплатою(радянський автопром не пропонувати) Пишіть, телефонуйте.
