- 286 тис. км
- Луцьк
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Орель Bіваро 2011 рік 2.0 диз/мех 84 кВт., 287 тис. км. пробігу! Оригінальний дубель Пасажир Гарний стан Все працює!!!
Доброго дня, автомобіль куплено в Україні у офіційного диллера вантажопасажирським однак у 2025 році переобладнано на повноцінного пасажира на 9 місць. Салон трансформер - сидіння в разі потреби можна повністю витянути або зложити. За детальною інформацією прошу телефонувати відповім на усі запитання.
Оригінальний пасажир. Все є на фото, детальніше по телефону.
Чистий 2018 р.в., оригінальний заводський пасажир у довгій базі. Був пригнаний з Угорщини у 2021 р., де був у приватному користуванні в одній сім'ї, в Україні також. Дуже красивий колір "Касіопея Грей" перламутр, авт-ль повністю весь у рідній фарбі, практично без слідів експлуатації, дуже рідкісний стан для буса. Салон також як новий, нічого не перешивалося і не фарбувалося. Багатозонний клімат-контроль забезпечує максимальний комфорт для всіх пасажирів. Оригінальний медіацентр з навігацією, R-камерою та хорошою штатною акустикою. Технічна частина також бездоганна, все обслужено до дрібниць, робити нічого не потрібно. Є два комплекти відмінної гуми, в наявності два заводські ключі. Якщо цікавить дійсно живий бус, телефонуйте, докладніше по телефону. Повторюся, це заводський пасажир, не плутайте з переробками з викатаних вантажівок, це різні авт-лі.
Сімейне авто в збереженому та надійному стані, все доглянуте і вчасно обслужене, без жодних зауважень. Рідна фарба, жодного підкрасу. Мотор сухий, не димить, працює тихо. Авто реально варте уваги, хто купить не пожаліє 100%. Дзвоніть. Обмін не цікавить.
Двигун сотка,гарне,надійне авто.Повністю ціле,без корозії та пошкоджень,двигун та ходова частина обслуговуються у повному обсязі,салон чистенький,без недоліків,комбінована кожа.Додатково встановив мультимедійну систему,захист двигуна,провів технічне обслуговування з заміною рідин.Автівку зберігаю у гаражі,використовую не багато та за власними потребами.Гума гарний стан з не великим ізносом.За технічним паспортом 9 місць,переоформлення любе.
Машинка в ідеальному стані, з рідним пробігом 100%. Оригінальний пасажир з двома пічками, вся в рідній фарбі. З надійним однотурбіним двигуном,
Оригінальний пасажир. Довга база. Хороший технічний стан. Один власник України.
Авто в нормальному стані, оригінальний пасажир. Екологія вирізані і прошита. Під заміну задні ліві двері (є, в кольорі) Резина літо (+ зима). масло фільтра поміняні Деталі в по телефону. зняття з обліку
В комплек зимових коліс додаю ,як нові другий сезон.
авто своє, все працює, доглянуто, сервісне обслуговування!
Машина в нормальному робочому стані, пасажир. Важких вантажів не возила, пасажир, сидіння при потребі демонтуються. Ніколи не підводила, усі розхідники мінялися вчасно, замінені олива двигуна, коробки передач, фільтра, форсунки. Мається зафіксований перелік відремонтованого.
продам або обміняю на машину, нерухомість все працює, ходова, мотор ідеально пасажир 9 місць сидіння шкірою обтягнуті підвісний телевізор 22 дюйми магнітола 2din не дешева нові диски камера заднього виду з питань обміну пишіть у Вайбер
Продам своє авто у гарному стані. Обслуговування вчасно, кожні 10тис.км. Зроблені форсунки, турбіна. Встановлені лед лампи у фари та ПТФ, партронік, камера заднього виду. Має легкосплавні диски, круіз, кондиціонер. Можливий обмін на пасажир.
Привіт усім! Продається Opel Vivaro 2011 року випуску, оригінал пасажир, 9 місць, з двигуном 2,5 л, пробіг 670 тисяч км. Двозонний клімат + автономний обігрівач. Автомобіль повністю обслугований. Минулого року було проведено капітальний ремонт двигуна. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся в особисті повідомлення.
Свіжопригнаний Opel Vivaro Westfalia 2011 рік, 2.5 CDTI, МКПП. Продам Opel Vivaro Westfalia 2011 року випуску в хорошому технічному та візуальному стані. Автомобіль оснащений надійним та потужним дизельним двигуном 2.5 CDTI (146 к.с.) у парі з механічною коробкою передач. Оригінальна комплектація Westfalia поєднує комфорт мінівена та практичність кемпера для подорожей і відпочинку. Автомобіль повністю справний, двигун працює рівно, має хорошу тягу та економну витрату пального. Коробка передач і ходова частина без зауважень. Салон доглянутий, чистий та комфортний, без сторонніх запахів. Комплектація Westfalia включає: • трансформований салон; • капітанські сидіння; • розкладний диван-ліжко; • столик для подорожей; • численні ніші та місця для зберігання; • кондиціонер; • електросклопідйомники; • центральний замок; • мультимедіа; • ?літня та зимова резина; • ?рейлінги які встановлені на авто, весь набір зйомний; • ?форкоп також присутній. Автомобіль чудово підходить як для сімейних поїздок, подорожей Європою, так і для щоденного використання. Просторий, комфортний та надійний помічник на кожен день. Сертифікований автомобіль та готовий до постанови на облік, детальніша інформація та додаткові фото за телефоном. Можливий аргументований торг біля автомобіля.
Економне авто 450 грн/100км на газу. Без проблем ні турбіни ні дорогих форсунок, заводиться в любий мороз. Сіли і поїхали. Газ/бензин, кондиціонер, бортовий комп'ютер, камера заднього виду, 2 дінова магнітола з саббуфером, двох стороння сигналізація, тонована в круг, салон трансформер кожне сидіння має регулювання нахилу і середній ряд рухається вперед назад, механіка 6ст., 8+1 місце. Зручний салон. Цікавить обмін на електричку Шевроле болт або Тесла Y та інші, з моєю доплатою
Продаю свій автомобіль Опель виваро 2012 р.в., 2л дизель, в кузові лонг, не перекуп! По машині все працює, їздив сам, машину купував не для работи, а для сім'ї. Продаю, бо залишився без дому. В машині ідеальна ходова, всі запчастини мінялися на совість та не в бюджетному сегменті. Нові гальмівні колодки з дисками. Нова гума "бриджстоун" (испания 2024 р.в. щоправда зима). Електроніка вся працює. Також в машині стоїть автономний обігрівач, повністю обслуговуваний, в робочому стані, зимою буде комфортно та тепло. Є обігрівач від 220 охолоджуючої рідини, щоб двигун можно було прогріти до робочої температури за 10 хв. без увікнутого двигуна. По лакофарбових передній бампер на фото та трохи задній, вони пластикові. Є невеликі рижики на кузові але не суттєві, дірок та шматками гнулого металу не має. Салон перетягнутий в 2024 році, віддав 60 тис. за нього. Пробіг 392 тис. Сажевий фільтр вирізаний, турбіна починає працювати з 2300 обертів, проблем з двигуном та паливною системою не буде. Я власник, авто тільки під переоформлення. Більш докладніше що цікаво по телефону.
