- 177 тис. км
- Полонне
- Дизель, 1.87 л.
- Ручна / Механіка
Деталі про авто за номером або пишіть
Деталі про авто за номером або пишіть
ТЕРМІНОВО
ID 60954 Opel Vivaro 2006 року — практичний та надійний комерційний автомобіль, який чудово підходить як для бізнесу, так і для щоденного використання. Відзначається місткістю, економічністю та невисокими витратами на обслуговування. Оснащений 1.9 дизельним двигуном, механічною коробкою передач та переднім приводом, що забезпечує хорошу тягу, економну витрату палива та впевнене пересування як у місті, так і на трасі. Opel Vivaro має функціональний дизайн та просторий салон, який забезпечує комфорт для водія та пасажирів. Великий вантажний відсік дозволяє перевозити значні об'єми вантажу, що робить автомобіль чудовим помічником у роботі. Надійний дизельний двигун 1.9 забезпечує стабільну роботу та гарні експлуатаційні характеристики, а механічна коробка передач проста та невибаглива в обслуговуванні. Передній привід забезпечує хорошу керованість та передбачувану поведінку на дорозі, а висока практичність моделі робить її чудовим вибором для роботи, перевезення вантажів або сімейних поїздок.
Машина в прекрасному стані. Все працює. Вложено дуже багато коштів. Детальніше розповім вам по телефону.
Надійне робоче авто у хорошому технічному стані. 7 років в одних руках. Використовувалося для роботи, але без перевантажень. Проведене велике ТО на пробігу 210 тис. км замінено ланцюг ГРМ, щеплення та ряд інших. Є металевих захист двигуна. В ДТП не була, фарба рідна. На 11-й рік повсякденного користування є дрібні сколи та природні нюанси по лакофарбовому покриттю. Продаю як є — без передпродажного маскування та «косметичних ремонтів», щоб новий власник бачив чесний стан кузова за бажанням зробив косметику під себе. Розумний торг на косметику присутній біля капота.
Продається робочий бус, на ходу. Є дефекти по кузову ( видно на відео). Авто кожен день їздить !
Можливий обмін на Mercedes Sprinter (середня база) після 2012 року. Доплата можлива в обидві сторони. Інші авто не цікавлять. Хороший стан авто, збережене та охайне, кузов в чудовому стані, колір срібний металік, вживу набагато красивіше. Авто зберігається в гаражі. Мотор, коробка, ходова - без зауважень, сів та поїхав. Масло та фільтра замінені. Кожна кнопка справна і виконує свою функцію. Оригінальний пасажир 8+1. Хороше, сімейне авто. Більше фото, відео можу кинути у Viber дійсно зацікавленому покупцю. Вдалих покупок! Слава Україні!
Машина в одних руках, в Україні. 2013 році заїхала з Німеччини. Переобладнаний на пассажир. 8 +1. Салон комбінований. пергій ряд встновлений з 2023 року стдіння( фото додаю на вайбер). Другий ряд оригінальний диван чистого пасажира. Задній оригінальний диван. Складний. Повністю відремонтовано ходову Передній підрамник заміна салейнблоків на полі про. Заміна салейблоків задньої балки. Нові задні амортизатори Монро. Колодки після зими замінені по колу. Стан машини добрий. Гарний багажник оригінал на даху. Є фаркоп. Все працює. Всі розхідники замінені, кондиціонер робочий. Гарна музична підготовка, магнітола на андроїді. Навігація радіо. Інтернет. GPS трекер. Всі питання по телефону. додаткові фото на вайбер .
Продається власне авто в робочому стані. Автомобіль після капітального ремонту двигуна (всі документи надаються у фото).
100% оригінальний пробіг, декілька косметичних підкрасів, торги біля авто! На смс не відповідаю!
Довга база,двигун 2.5 заводиться в любу погоду,20т тому замінені ремні грм, перебраний стартер та генератор,нові задні супорта.
Продам Опель Віваро 2013р.Максі база, пригнаний з Німеччини (там використовувся одним власником, авто обслуговували вчасно) 100% реальний пробіг.
Продам машину Opel Vivaro...Купляв авто в Бельгії сам/// з пробігом 99тис.. ..авто по укр наїздило 53тис .. по документам пасажир на 9 місць ... сидіння маю на 6 місць...є комплект зимових шин з дисками ... в дтп не була але по кузову були виплавленні незначні дефекти.... пробіг оригінальний (можлива перевірка мій номер Авто не на газу авторіа підтягує переобладнання на газ хоча на авто робилося переобладнання з грузового на пасажира
Дзвонити після 19:00
Авто тільки пригнане з Німеччини Розмитнена Компресор працює Їздила в аптеці Тяжких вантажів не возила Оригінальний пробіг Maxi база Холодильник працює
Авто в шикарному стані, пробіг рідний, з технічних питань все супер, готовий до перевірки на любих ваших сто. Кого цікавлять якісь запитання телефонуйте. Машинкою новий власник буде задоволений на 100% Комплект зимової гуми майже нова присутня.
Авто купувалося для себе, збережений стан. Нові зимові шини, титанові диски. Машина повністю обслужена та справна! Без дефектів.
Продам надiйного коника. Дуже комфортне авто, по обслуговуванню не дороге. Довга база, 8+1 i вмiсткий багажник. Машина повнiстю тонована дорогою американкою, аккумулятор ТАВ i гума купувалися у квiтнi цього року. По ходовцi i двину все чудово. Бiльше iнфо по телефону або бiля авто.
