- 260 тис. км
- Світловодськ
- Дизель, 3 л.
- Автомат
На ходу. Нова зимова гума.торг.
На ходу. Нова зимова гума.торг.
Авто на ходу кожен день . Повний электропакет .датчик дощу, датчик світла, адаптивний ксенон, клімат, підігрів сидінь і т.д. Всі питання по телефону .
Автомобіль у чудовому стані, я перший власник на території України. Був пригнаний з ЄС, розмитнений. сві відповідні документи та страхування включно в наявності.
Opel Vectra C Автомобіль в рідній фарбі, кузов без ржавчини і пузирів. Пробіг реальний 191000км Масло в двигуні GM 5 W 30 змінюється регулярно через кожних 7000км Від заміни до заміни масла зовсім не бере . Авто повністю обслужене, салон в гарному стані. Ціна 5500 ₴ . Рекомендую придбати авто для себе, будете задоволені. Дзвоніть на телефон,вайбер *****************
Продаю власний автомобіль Opel Vectra 2006 р. Машина повністю обслужена! Кузов: є сліди експлуатації! По машині замінено:свічки,заміна масла і фільтрів; прокладка ГБЦ, термостат, теплообмінник, радіатор, резистор вентилятора, замінено антифриз,замінено масло в кпп, Новий акумулятор, замінені задні Тормозні колодки;Зимова резина В машині стоїть нова автомагнітола на системі Android з функціями CarPlay та Android Auto, камера заднього огляду Деталі за телефоном
Продам, ве питання по телефону, невеликий торг.
Машина в гарному стані , 2 тисячі тому замінено мастило та всі фільтра , авто володію майже три роки ; Документи в повному порядку свіжа страховка ,всі питання по телефону , тільки переоформлення.
Є нюанси по кузові була вдарена в задню праву сторону не кренично не гнила Мотор капіталився два комплекта коліс зима літо на титанах переоформлення
Авто в дуже хорошому стані,кузов без рижиків,продаж від власника,стан сів і поїхав. Деталі за телефоном.
Продам власне авто.Продаж з переоформленням.В авто багато чого зроблено.Від авто не позбавляюсь.Кондиціонер працює.Перебрана підвіска,замінені сайлентблоки задньої підвіски,всі 14шт.Каталізатор на місці.Безпека ціла.Реальному покупцю віддам зимню гуму на дисках.Літні колеса на гарній гумі r17 з викрашеними заводськими легкосплавними дисками.Проведена заміна лінз фар та антихром.По кузову є невеликі сліди експлуатації.Авто працює добре на ГБО та на бензині,помилок немає,замінено газовий редуктор.Була проведена заміна клапанної кришки. Торг не великий. Всім гарних продаж
