- 317 тис. км
- Сокаль
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Продам свое авто в хорошому технічному стані,машина з люком,люк нетече все працюе.Авто на дисках в комплекті чотири зімніх колеса на металічних дисках.
Хороший стан вкладень не потребує електрика робоча Акум новий з документами порядок
Продам доглянуту Opel Vectra A у гарному стані. Автомобіль на впевненому ходу, двигун працює рівно, коробка передач без зауважень. Кузов виглядає дуже добре для своїх років, має гарний насичений зелений колір. Салон охайний, чистий та комфортний.Дно полатане, пороги цілі, по дурних питань прошу не турбувати. ? Двигун 1.6 бензин ? Надійна та економна в експлуатації ? Тоновані вікна ? Люк
В машині є ГБО 4 покоління, мотор після капіталки пройшов 30 тис. машина продається тільки з зняттям обліку
Продам власну Vectra A з реальним і рідним пробігом. Автомобіль обслужений, та повністю готовий до щоденної експлуатації. Двигун працює рівно, масло не бере, не димить, їде добре. Встановлені лінзовані фари На автомобілі стоїть 4 скати зимньої резини в задовільному стані. Люк не тече, салон в хорошому стані Є незначні нюанси по кузову, в основному з порогами. В подарунок віддаю нові пороги, два штампованих диска з літньою гумою, проставки під пружини(3см). Документи в порядку. За додатковою інформацією пишіть у вайбер( через рід діяльності не завжди можу говорити по телефону).
Продам Опель вектра А заводиться і їдить добре як на газу так і на бензині
детальніше по телефону або в повідомлення на ходу сів і поїхав
Авто в гарному стані тільки після капітального ремонту, багато чого поміняно рульова рейка, тяги, новий акумулятор, газ зареєстрований, на рахунок переоформлення треба почекати бо чоловік в ЗСУ.
Продаю автомобіль все на ходу 1.7 td Деталі за телефоном Повне переоформлення
машина добра на ці гроші всі питання по телефону стоїть газ друге покоління вписано
Авто у хорошому стані на його роки. Замінена клапана кришка на металеву, замінені усі 16 гідрокомпенсаторів, є електролюк, підігрів дзеркал,запаска повнорозмірна на оригінальному диску , хороша зимова резина.
Продається Opel Vectra А,надійний і простий в обслуговування автомобіль. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень. Ходова частина в нормальному стані.Кузов має сліди експлуатації.
авто на свої роки в хорошому стані авто повністю обслужине деталі за телефоном
Вітаю! Продаю власну Vectru A у хорошому стані. Автомобіль зарекомендував себе як дуже простий в ремонті, дешевий в обслуговуванні та витривалий у повсякденному використанні. Справний німецький робочий кінь. Мотор 1.8, 8 клапанів, бензин, (газу ніколи не було), ремонту не потребує, має хорошу тягу, масло не їсть, не димить. Має просту і добре зрозумілу конструкцію, а головне, що при обриві ременя ГРМ клапани не гнуться. Паливна система обладнана моноінжектором, який невибагливий до якості палива. Витрата влітку по місту 9-10, взимку 10-11 літрів. Механічна коробка і зчеплення проблем не мають, не воють, передачі добре перемикаються. Гальмівна система і гідропідсилювач керма працюють штатно, без нарікань, з заводу штатно комплектується системою ABS. Кермо крутиться легко, нікуди не тягне. Пічка гріє… ні, вона жарить, фари світяться, підігрів заднього скла, сигнал, центральний замок і сигналізація працюють. По кузову має хороший загальний стан, без дірок, але місцями присутні не критичні вікові зауваження у вигляді «рижиків». Як для седана має великий багажник. Машина взута в хорошу зимову гуму на легкосплавних дисках. За правилами гарного тону я, як порядна людина, віддаю комплект літньої гуми. З нюансів: не працює датчик палива (потенціометр куплено, але поки не встановлено), не працює електронний годинник, для коректної роботи «ручника» необхідно замінити сам важіль ручника в салоні (стерлися зубчики). З останнього, що було замінено, то це паливний насос і задні гальмівні колодки. Якщо Вам потрібен перевірений часом і людьми німецький витривалий і недорогий в обслуговуванні автомобіль на кожен день, то це Ваш варіант. Машина друга в сім'ї, оформлена на дружину (вона ж і буде показувати, тому що я за кордоном). Якщо не в зоні, будь ласка пишіть у месенджери. Дякую за увагу і всім добра!
