- 270 тис. км
- Вінниця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Авто на кожен день. Технічно справне,зимня резина.Потребує лакофарбового ремонту. Торг присутній.Марія
Авто на кожен день. Технічно справне,зимня резина.Потребує лакофарбового ремонту. Торг присутній.Марія
🚘 Авто в родині з 2009 року, маленький пробіг, доглянуте, на повному ходу! Після повного ТО, робили все для себе. Є невикористана запаска та комплект зимової/літньої резини. ✅ Ми — треті власники. ✅ Використовувалась переважно в місті, кілька разів виїжджала за кордон. ✅ До 2023 року зберігалася у гаражі. ✅ У ДТП не була. ✅ Авто повністю на ходу. ✅ Нещодавно пройшло повне ТО. ✅ Комплект: невикористана запаска, 4 зимові покришки + 2 літні б/у. ✅ Всі подушки безпеки. 📌 Є кілька подряпин на бампері (не помітили паркан і камінь). Продаю, бо купила нову машину, а дві зберігати немає можливості. 📞 Якщо залишаються питання — телефонуйте. 🚗 Або приїжджайте дивитись у будь-який час, готові до показу!
Авто на повному ходу, мотор сухий, коробка без питань. Всі стікла цілі, електрика вся працює. На хороші зимовій резині( є комплект літньої також), присутня докатка. Салон цілий не прокурений. Кузов у доброму стані, присутні деякі сліди експлуатації.
Авто на повному ходу,кузов зовні на фото видно,дно і ланджерони цілі. Ходова перебрана, паливна замінено,ремні і ролики замінені. Мотор працює рівно без нарікань,масла не бере. Телефонуйте росповім детальніше.
Телефонувати на ватсап,на 17 тапках.Зборка Британія (гріфон).Ліфтована GTR.Мотор цепний.Щось почало стукати в моторє,на сто сказали (мабуть фкладиш провернуло).Можливий обмін на бляху,з вашою доплатою.Гбо вписаний у техпаспорт.
До вашої уваги гарний сімейний місткий автомобіль з великим багажником в хорошому стані, багато чого замінено: грм,помпа 30 тис.км. назад замінено,задні пружини, задні ричаги замінені, передні також, диски,колодки перед нові, також термостат,теплообміник,стартер, трубка антифризна, піввісь ліва, тяжких стабілізатора, опорні підшипники з пильниками. Масла, фільтра мінялись кожних 8-10 тис. км.Є невеликі нюанси по косметиці без гнилі. Реальний розхід по місту 7.2- 7.5л. По трасі 5.5- 6 л. Документи в порядку будь яке переоформлення.
Мишина на повному ходу,заводиться їздить.Стан салона дуже файний.Мотор працює рівно,замінено 100км назад Масло,фільтра,ГРМ,помпа.Гідро компенсатори. Обслужений. кузов візуально цілий але корозія присутня як для опеля це норма не критично. Можна переоформити є контакти власниці,я купував по дорученні. БІльше фото або відео по машині звертайтесь по цему номеру в Вайбер все кину. Продаж не термінивой,розумний торг біля капота.
Продам Опель в хорошому стані,по техніці бомба,кузов в нормальному стані,нова гума в круг,документи на мені,автівочка достойна уваги,нові форсунки,ремінь грм,свіже мастило,нові свічки накалу і багато іншого,двигун один із кращих в модельному ряду,їде дуже бадьоро,пишіть будемо домовлятися
Продам своє авто в нормальному стані недавно мінялись масла фільтра нові газові форсунки поміняний шрус салон шкіра дотяжка передніх вікон більш детально розповім по телефону
Продам Opel Vectra A, 1993 рік. Мотор 1.8 в доброму стані. Газ/бензин, ГБО 2-го покоління (обслужене, вписане в техпаспорт). Машина кожного дня на ходу. В наявності чинна страховка. Продаж лише з обов'язковим переоформленням.(потребує ремонту КПП, на ремонт скину)
Вибиває 3 передача коли тримаєш їде • тріснюте лобове в районі водія, всі питання в особисті повідомлення
Продам авто, технічно повністю працює. Двигун працює відмінно, масла не бере Ходова зроблена Коробка автомат (гідротрансформатор)перемикає плавно Є нюанси по передньому бамперу, та лівому стакані, на їзду не впливає Стан автомобіля на фото Любий вид переоформлення Всі питання по телефону
Авто в нормальному робочому стані є дефекти по кузову двигун ходова в нормі всі деталі по телефону.
Продається авто на ходу звоніть пишіть буду радий відповісти не завжди на мережі
Авто від власника.
Авто в хорошому стані, на ходу. Вкладень не потребує. Деталі за телефоном. Ласкаво прошу до перегляду та тест-драйву) Торг біля капоту.
Авто після невеликого ДТП трохи потребує вкладень газ вписаний але не підключений по електриці
