- 230 тис. км
- Вознесенськ
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані, кузов цілий, двигун працює гарно, електроніка працює. Вкладень не потребує. Інші питання за телефоном ПЕРЕКУПАМ НЕ ТУРБУВАТИ!!!!!
Авто в гарному стані, кузов цілий, двигун працює гарно, електроніка працює. Вкладень не потребує. Інші питання за телефоном ПЕРЕКУПАМ НЕ ТУРБУВАТИ!!!!!
Всi питаня за тел
Продам старого надійного німця 2005 року в оцинкованому кузові на люксовій комплектації (круїз контроль, клімат контроль двух зонний, підігрів сидінь, дзеркал, лобового, шкіряний салон, ABS, EBD, ESP, мультируль, 6 ступинева коробка передач та 150 кінських сил, резина Goodyear всесизонна, багажник багажник на 530 л. Якщо скласти сидіння на 1850. Багажник на кришу також є. Дуже хороше світло стоїть + противотуманки. За більш детально інформацією телефонуйте
Авто в нормальному стані, двигун працює рівно, відбитий клапан ЄГР, є незначні нюанси по ходовій, через те й така ціна, торг присутній біля авто. Більш детально по тому що робилося по телефону.
Зручний та порівняно дешевий в обслуговуванні автомобіль шукає собі нового турботливого власника. Безвідмовно їде в будь-якому напрямку в будь-який час
По машині зроблена повністю ходова частина, нове зчеплення, нові тормозні диски та колодки фірми Brembo, нові супорта, новий задній ричаг, 2 комплекта резини і дисків , є нюанси по кузову Клімат працює, пічка гріє , кондиціонер холодить 1000 км назад замінені всі масла та фільтра Нове масло в коробці, нова тормозна рідина Газ вписан але не стоїть новий акумулятор
Продам Опель ветра ц 2.2 рест, машина сів поїхав, зроблена передня підвіска повністю (робив для себе), ГРМ замінив, зчеплення нове, резина літо нова + комплект зими на дисках, кондиціонер працює, датчик дождя працює, 4 скла автоматичні працюють, підігрів передніх сидінь працює, двух зоний клімат контроль нове лобове, новий передній бампер, в ДТП НЕ БУЛА, встановлені дорогі чохли, по кузову є пару моментів(не гнила, сколи) мотор не димить, заміна масла кожні 7 тисяч(тільки оригінал) не які присадки не лью, стоїть газ, розхід пального траса 5-7 (120-140) місто 9-12. Торг у капота!
Автомобіль на ходу! Заміна масла в коробці передач відбулась 25.02.2025 року. Кондиціонер заправлявся у квітні 2024 року. Масло двигуна заміна 1.02.2025 року. Пробіг автомобіля станом на 12.04.2025 р. становить 341652
Авто в ходу кожен день. Повністю зроблена ходова кілька місяців назад. Замінено блок Єбу, рольова рейка з реставрації, передня гума нова зима. задня 80% всезонна. Музика shatl з виїздним екраном. Гбо 4 покоління, сидіння перешиті екошкіра антара. Реальному покупцю торг. Більше фото в особисті
гарне авто на свої роки та за свою ціну
автомобіль в хорошому стані, мотор тільки після капіталу, кондиціонер все повністю нове від радіатора до компресора, ходова все що потрібно поміняли, коробка на відмінно, по кузову - дрібний підфарб задня ляда. продаж у зв'язку з від'їздом. дзвонити на Вайбер або телеграм
Продаю своє авто,надійний ,комфортний,,німець,, сів поїхав! Ходова повністю зроблено. Мотор зроблено рік тому. По кузову є моменти. Більше розкажу по телефону.
Продаю свій автомобіль • Авто в доброму стані • Пригнане з Німеччини, в Україні перший власник • Все працює • По мотору нарікань не має • ТО робилося кожні 7-8 тис км • Комплект літньої та зимової гуми • нюанси по кузову на фото • З документами все добре, тільки переоформлення.Торг присутній.
Автомобіль в технічно гарному стані, робили для себе, зроблено по автомобілю деже багато, 12 тис. тому зроблено капітальний ремонт двигуна: замінена поршнева група, зроблена голова, замінено комплект ГРМ, ремонт ТНВД і форсунок, ремонт турбіни. Ходова перебиралась на початку грудня. 2 тис. тому замінено масла та фільтра. Кузов без гнилі та дирок, є не значні сліди експлуатації. На авто гарні зимові шини. Електрогідро підсилювач керма,ABS,ASP, бортовий комп\'ютер,круіз контроль, клімат контроль. Продаж з переоформленням.
машина ракета без вкладень,можливий обмін на кросовер
Продам свій автомобіль Opel Vectra C, автомобіль 2004 року, перша реєстрація 2007 року, об'єм двигуна 2.2 бензин, розхід траса 7.5-8 літрів, місто 10-11 літрів. На свої роки автомобіль в дуже хорошому стані, не гнилий, не битий, не крашений і т.д. Володію автомобілем чуть більше двух років, за час експлуатації було замінено дуже багато чого (ланцюги ГРМ(цепі), нова Помпа, комплект зчеплення разом з вижимним, обидві Лямди, амортизатори, нові пружини, передні стійки, новий акумулятор 75.гарантія рік, перезув на зимову резину в ідеальному стані, поміняно мастило в коробці, поміняно задні супорта з колодками, передні ще проходять, але дам і нові, поміняв шарову з ричагом, стару ще можна реставрувати і ще багато чого було зроблено). Запускається в любу погоду з полтика, клімат працює, більше інформації надам по телефону. Прохання "Автобізнесменам" не турбувати не витрачайте свій і мій час. Торг можливий але розумний.
Авто в доброму стані є декілька рижиків але не значних добра комплектація документи в порядку. Всі питання по телефону
авто в робочому стані, звісно з не критичними косяками, нормальними для своїх років. авто буде в Україні наприкінці серпня. Відповідаю на будь-які питання за +**********
