- 250 тис. км
- Луцьк
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Пригнаний для себе.
Пригнаний для себе.
Запускається з пів оберту, працює рівно, їде різво як на свій двигун . Краще ніж жигуль) Звичайно стан не ідеальний, є до чого прикласти трохи руки, сліди експлуатації, але ціна відповідна. По тп. Є доручення але прострочене, за бажанням можна спробувати знайти власницю(Луцьк)
авто в гарному стані мотор коробка працює добре 1.9 дизель шестиступка
Продам Opel Vectra C у доброму технічному та візуальному стані. Автомобіль доглянутий, без серйозних пошкоджень, є дифекти лакофарбового покритя, а також поцарапаний задній бампер. Салон чистий та збережений, без потертостей і пошкоджень, пластик у хорошому стані. Все працює справно, без сторонніх запахів. Документи в порядку, переоформлення без проблем.
Перша реєстрація в Україні, пригнаний з Німеччини. Авто в хорошому стані. Замінено масло, ремені і фільтри, не потребує вкладень. Продаю разом з комплектом зимових шин (без дисків - продаються окремо).
Продам Opel Vectra 2007 Двигун: 1.9, дизель. Надійне, комфортне авто в чудовому технічному та візуальному стані. Автомобіль обслуговувався вчасно, всі розхідники замінені. Один власник в Україні. Пригнане з Німеччини у 2019 році. Авто без ДТП, кузов рівний, фарба оригінальна. Салон доглянутий, все працює справно. Ідеально підійде як для міста, так і для подорожей. Ціна договірна. Всі деталі та відповіді на ваші запитання — за телефоном! ???? Дзвоніть!
Продам своє авто! другий власник в україні. встановлена підсвітка ніг, і також встановлені динаміки kicx. Авто в хорошому стані на свої роки. повністю зроблена підвіска! їде дуже бодро) мотор також в хорошому стані. ПИСАТИ В ОСОБИСТІ
продам власне авто, завезене в Україну в 2023 році, просторий комфортний шкіряний салон та великий багажник, в 2024 році робилась капіталів мотору, мастило та росхідники замінялись вчасно зараз замінено мастило в двигуні та фільтра топливний та масляний, електронне відкривання та закривання багажнику, затоновані вікна окрім лобового, на передні стійки поставив проставки 3см, два комплекти резини зимова і літня відкатали по одному сезону. авто в чудовому стані, перекупів прошу не турбувати
Технічно справна, зимова гума в подарунок По питаннях телефонуйте
Заводиться має свої косяки багажник незакривається з замком проблеми потрібно настроїти бо погано деколи тримає обороти Заводиться ідеально Сам шнур віж старера непідко потрібно заводити через акум провід до плюса Це все робиться Або підкл погано вихлопна або гофра гучно працює а так їде Новий стартер свечі головка броне провода Питайте розповім стоїть газ але недопідкоючений потрібний спеціалість Є ще джилі Обмін два моїх авто на одне Мерс 124 ланос сенс
Продам своє авто яке варте вашої уваги в чудовому стані повністю обслужене замінені всі розхідники не потребує додаткових вкладень в багатій комплектації яка включає в себе підігрів сидінь передній та задній парктронік датчик дощу датчик світла затемнення дзеркал атермальне лобове скло клімат контроль ксенон з омивачами круіз контроль авторегулювання керма по висоті та на вильот складання дзеркал з ключа навігація мультифункціональне кермо бардачок з охолодженням навігація мультимедіа кольоровий дисплей люк дотяги всіх вікон Bluetooch ABS ESP ASR BAS EBD
2.0.тді.кожен день на ходу. 1998 р.
автомобіль знахадиця в дуже хорошому технічному стані авто обладнано з гаовим обладнням рідна фарба без підкрасів оригінал вкладень не потребує одим словом сів і поїхав більше детальніше по телефону авто обслуговувалось в європі
Реальному покупцю торг.
Продам Opel Vectra C 1.8 бензин самий надійний і економний двигун Перший власник в Україні Авто в ідеальному стані, доглянуте. Все обслуговувалося вчасно Двигун працює як часи.. Коробка переключає добре Авто в рідній фарбі, Авто в ДТП не було Всі вікна рідні включно з лобовим. Авто було пригнане з Німеччини в 2021р Здокументами все ок,з переоформленням
Продаю власне авто, з надійним 8-ми клапанним двигуном 1,9 турбодизель на 120к.с. та МКПП 6ст. Замінено комплект щеплення Люк та двомасовий маховик, радіатор, демферний шків, термостат, замінена трубка охолодження на нержавійку, перед зимою замінено свічки наклала з проводами та корпус паливного фільтра авто запускалось цієї зими в -23 без проблем, також замінено пильники шрусів, сайлентблоки, Турбіна реставрована попереднім власником, підкидала масло. Зараз масла двигун не споживає, заливаю тільки Titan 5w30. На літній гумі, майже нова, пробіг 20тис, зимова на стальних дисках в комплекті. Авто кожен день на ходу. Загалом комфортне динамічне і надійне авто. Продаж в зв'язку з покупкою більш місткого авто для сім'ї, можливо розглянути обмін на Зафіру з таким же двигуном.
