- 300 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Продам опель, на ходу.Сел ,поехал, гидроусилитель руля,Газ(вписан)-бенз, замена масла, короба новые надо обработать, сигнализация , центральный, новая зимняя резина, печка работает . Есть ньюансы по ЛКП, не критичные. Смотреть рн хтз. Обмен на ниву. Реальному покупателю
Авто 2006 року з двигуном 2.2 бензин.
Продаю бо потрібна машина з більшою прохідністю. Я власник, любе переоформлення. Торг.
Продам Опель Вектра Б, у відмінному стані, двигун не димить, масло не бере, коробка підвіска працює без нарікань, пороги, арки, днище все ціле, кузов без рижиків, електрика в нормі, багато що замінено і зроблено.
Продам власний автомобіль на іноземній реєстрації (Польща). Машина знаходиться в Україні. Двигун працює рівно, механічна коробка перемикається плавно, ходова частина обслужена. Замінена турбіна на нову (гарантія рік), новий інтеркулер. По кузову є косметичні нюанси, а саме: сколи, подряпини та в деяких місцях "рижики" - видно на фото. Розхід пального по місту 6л, змішаний 5,5л, по трасі 5л. Надійний та економний автомобіль. Присутній торг.
авто у гарному станi зовнi та всерединi,двигун та коробка працює добре.у фарах led.по авто все робилось вчасно,власник по техпаспорту.
На свої роки відповідає ціні та стану !
Хороше авто, швидко набиває швидкість, коробка працює ідеально. Заводиться без проблем • Зроблено заміну масла та масляного фільтра на 230тис, новий акумулятор, замінена ГРМ система з помпою, приводний ремінь, колодки; в охолоджуючій системі: замінений патрубок саксофон та нижній кутовий, залитий повністю новий антифриз • Стоїть нова зимня резина • Суперова стерео система, хороший звук, баси. Коротше те що треба для понтів. 16ті диски BBC, занижена • Страховка діє до лютого 2027го року.
Продам авто потребує уваги по кузову а саме арки пороги,на ходу їздить кожного дня турбіна дує,я власник, кого цікавить телефонуйте можливий обмін
Кап ремонт двигуна та ходової був на 600тис. Можливий торг. Дзвоніть, або пишіть у телеграм або вайбер.
Авто на ходу. Лкп для своїх років добре. Ходова в гарному стані. Гума зимова. Є незначні нюанси по електриці. Дзвоніть за телефоном або пишіть на вайбер.
є незначні нюанси по косметиці, непогана комплектація, добре обслугована (грм, помпа, масла фільтри, колодки диски, стійки перед і зад нові більштайн, шарові після реставрації) не дивлячись на великий пробіг двигун масла не бере, не сапунить, клімат працює, круіз контроль, парктроніки штатні перед і зад, адаптивне світло (лінзи повертають за кермом); штатні лінзи з ксеноном замінені на лед модулі, світло гарне, на ходу кожен день без проблем часто дальні поїздки в дорозі не підводить, витрата на трасі 5.5 місто 7.5-8. Торг доречний біля машини
Продам Opel Vectra A 1990р. 2.0 газ/бензин ГБО 3 покоління. Двигун після повного капремонту пройшов близько 14000 км. Новий радіатор, рульові накінечники, кульові опори, стійки стабілізатора, передні підшипники. Виконувалися зварювальні роботи з днища та порогів. Стеля затягнута карпетом, гарні чохли. Машина у мене 8років, за документами господар. Торг!
Терміново!!! Продам власний автомобіль. Пригнаний з Німеччини. Пробіг оригінальний, замінені всі фільтра масла в тому числі і масло АКПП ремені грм с помпою та натяжником та нові ремені генератора взагалі дуже багато чого було зроблено. Їде дуже бадьоро особливо на спорт режимі.По підвіски питаннь немає хоча і жорсткувата. ЛКП на свої роки дуже гарному стані є пару невеликих дефектів. Автомобіль робив під себе і продовжую за ним слідкувати залишилось пару не критичних моментів на яких не вистачає часу і якщо до вашого дзвінка їх не виправляю то трішки уступлю. Клімат працює справно, коробка працює, двигун масло не їсть турбіна дує. Токож хочу зазначити дуже місткий автомобіль і ідеально підходить для дальних поїздок. Автомобіль заслуговує вашої уваги.
технічно цілий усе за номером
Продам Свою Вектру , машина в дуже гарному стані , повністю відновлена , від фарбована та зроблена для душі . Ходова вся повністю нова , двигун 2.0 відкапіталений , кузов без їдиного натяку на іржу , рівненький та красивий , щеплення , гальма замінено , фари / стопи відреставровані , салон охайний без колхозу та алі єкспресу . Авто варте уваги та дбайливого нового власника ! Продаю , бо придбав інше авто , вектра стоїть . Авто за пів ціни не подарую , вкладено набагато більше , ніж коштує
Продам Opel Vekta C,. Двигун 2.2 бензин, КПП 5ступка механіка, страховка є. Можливий обмін на Авто Skoda, від 2013р всі питання по телефону
