- 300 тис. км
- Лозова
- Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані. Цепь ГРМ 400 км. назад. фильтра, масла. Тормоза в круг. Заменена выхлопная система. Ошибки не горят. В комплекте зимняя резина с дисками.
Авто в гарному стані. Цепь ГРМ 400 км. назад. фильтра, масла. Тормоза в круг. Заменена выхлопная система. Ошибки не горят. В комплекте зимняя резина с дисками.
Гарне, та надійне авто на свої роки. 07.2024 зроблен повний капітальний ремонт двигуна, заміна ланцюгів ГРМ, нові оригінальні свічки. Газу не було ніколи. Новий радіатор. Нове дороге LED світло(ближнє). Майже вся ходова нова. Нова рулева рейка.Не таксі. Двигун та коробка без нарікань. Салон в відмінному стані. Заміна ременя кондиціонера, заміна фреона. Новий моторчик обігрівача. Є нюанси по кузову, на фото видно. Днище в порядку, гнилі та рижиків нема. До продажу не готував, продаю як є. Страховка 03.24. Без торгу.
Продам свій автомобіль в відмінному стані жодного підфарбування все в оригіналі. ІНДИВІДУАЛЬНОЇ КОМПЛЕКТАЦІЇ ІРМШЕР СПОРТ ЛАЙН
Обмін + моя доплата Номератцап
продам OPEL VECTRA A 1992 г.в.на уверенном ходу
Опель Вектра А газ вписан в техпаспорт машина комфортна не ваз и не ланос
машина своя ,2din кенвуд ,поменяны стойки ,пружины , цепи натяжители успокоители помпа , тнвд , катушка , лямбда зонд. жидкости . Мотор сухой ,пыльники сальники норм , фаркоп , . пригнана из германии .резина зимняя 8 мм
Всі питання по телефону.
Машина не на ходу, потрібна заміна топливного патрубку та чистки форсунок. Замок зажигання відсутній. Резина всесезонна. Стартер, ремінь генератора та паливний насос нові. ГБО 4 покоління, не вписане.
вайбер, т.к. бываю часто за кордоном варить не надо,ходовка ок, я власник
Продам Опеля в робочем состоянии, газ вписан, я хозяин, маленький торг
Продам Opel Vectra А. Машина 2 роки стоїть без потреби.
кому цікаво звоніть
Продам опеля в робочому стані, щодня на ходу.Центральний замок,гідро підсилювач керма,скло підіймачі,люк,музика,інжектор,газ, поставки.Багато замінено на нове,потребує зварювальних робіт-не критично.срочно.
Есть типичные для Опеля болячки по кузову. Газ/бензин. Сел и уехал.
Авто в чудовому стані, зроблена вся ходова, двигун робить чотко.Працює як на газу так і на бензині. По кузову є незначні недоліки. всі інші питання по телефону.
Двигатели и коробка не пострадали. Возможно пробило поддон бардюром
