- 185 тис. км
- Ніжин
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Авто від власника. Стан добрий. В рідній фарбі,не бита,без ДТП. 3 власники. Документи в порядку. 2 комплекти резини. За детальнішою інформацію звертайтесь за номером)
Авто від власника. Стан добрий. В рідній фарбі,не бита,без ДТП. 3 власники. Документи в порядку. 2 комплекти резини. За детальнішою інформацію звертайтесь за номером)
авто в чудовому стані,перший власник ,пригнана з Німеччини, більш детально про авто розповім по телефону **********
Продам авто газ бензин, є невеликі ньюанси, детальніше за тел
продам власне авто, у володінні два роки, повністю обслужено,вкладень не потребує, деталі по телефону. Умісний адекватний торг
Продам своє авто
Продам доглянутий та надійний авто дизель 1,9 Опель Вектра С 2007р. Всі подробиці за телефоном. Перекупам прохання не турбувати . Слава Україні!
Потребу ремонту задній,лівий ланжерон.
Моб.Номер ********** Машина в нормальному стані, хороша комплектація з купою різних фішок, підігрів усіх сидінь, круїз контроль, двозонний клімат і т.д. і т.п. Заводиться і їде. Не димить, не троїть. Гума майже нова, масло міняв тисячі дві тому, свічки нові. По кузову є моменти у вигляді пошкодженого лаку на передніх крилах і переднього бампера не в колір. Потрібно замінити бензонасос ціна питання 1000грн (зараз їжджу на газу) ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ОБОВ'ЯЗКОВЕ! МОЖНА ЧЕРЕЗ ДІЮ
Opel vectra c, 2008 рік, 1.9 дизель, 150 к.с., був пригнаний для себе у 2023 році з Європи, їде дуже бадьоро, дуже вмісткий та комфортний автомобіль. 20 тис км тому було замінено Грм з помпою та термостат, 3 тисячі тому масло з фільтрами, видалено сажовий фільтр, видалені вихрові заслінки. Дуже надійний двигун. В Україні перший власник. 2 комплекти ключів. Ще один комплект литих дисків.
продам своє авто,їздить кожного дня,не підводить,всі питання по телефону ********** або вайбер.
Продам авто, заводиться з пів оберту, їде, ходова вся зроблена, рульова рейка в гарному стані, майже повна комплектація. Двигун, коробка і все інше крім кузова в гарному стані. Кузов пошкоджений вибуховою хвилею (без уламків). За день до пошкодження була підготовлена під грунтування. Повністю посварена. Двигун x20xev не димить, компресія норм. Переоформлення або знаття щ обліку.
Продам власне авто. Всі питання за телефоном.
Авто в хорошем состоянии, ГБО 4 поколения, расход по городу 11 литров. Кондиционер, фаркоп, климат контроль. Все вопросы по телефону
Авто в хорошому стані Вкладень не потребує Можливий обмін на авто Фіат- добло Рено- кенго Дастер Сандеро з моєю доплатою в хорошому стані
авто в гарному стані всі питання за телефоном
