- 220 тис. км
- Слов'янськ
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
автомобіль кожний день в поїздках автомобіль їде дуже добре можемо заїхати на сто і все подивитися мій вайбер
автомобіль кожний день в поїздках автомобіль їде дуже добре можемо заїхати на сто і все подивитися мій вайбер
Машина стоїть більше 5 років. Не заводили щоб не пошкодити двигун. Необхідно перебрати двигун.
Продам вектра а 2.0 1992 рік газ 4 покоління На ходу світло є музика є заводиться їде 4 титана і запаска є Цікавить обмін на мотоцикл
всі питання по телефону Микола
авто в доброму стані , у власності з 97року в одніх руках. деталі за телефоном.
Автомобіль не дорогий в обслуговуванні, є сліди експлуатації. Фільтра та масла замінені, можливий торг.
Стан не ідеал так як машина не нова варити не потрібно пороги цілі того року варена мотор добрий потрібно поміняти стойки передні є в комплекті як на донорі так і окремо є ще багато різних деталей є ще один кузов мотор та коробка мотор масло не бере коробка хороша не гудить і не вибиває
Машина на ходу кожний день.
Продам Опель Вектра в нормальном состоянии.На полном ходу,сел и поехал.Есть нюансы по кузову но не критично.Остальные вопросы по телефону.Торг уместен.
Авто на ходу. Новий карбюратор солекс. Новий акумулятор бош. Зроблена ходова, замінені задні лонжерони, поварене та оброблене дніще. Комплект зимової резини з дисками. Мотор масла не бере. З документами.
Opel Vectra B, 1997 року, м. Болград
Авто в гарному стані,ТО робилося вчасно та якісно( бо для себе). Технічний стан чудовий, нічого не ламалося.Круїз- контроль, підігрів сидінь та адаптивне світло фар зроблять вашу поїздку комфортною та безпечною.Пробіг 54 тис.км цілком реальніий,бо їздили мало та недалеко.Перевірка на СТО за рахунок покупця.Літня гума нова.Новий акумулятор.Комплект зимової гуми на окремих дисках.Камера заднього виду.Можливо відповідати на телефон(та дзвонити)за допомогою ( hands free) при з'єднанні телефону та магнітоли за допомогою Bluetooth.Кольоровий дисплей бортового комп'ютера.Датчики світла та дождю.Гаражне зберігання.Один власник.
Другий власник в Україні. За час володіння автомобілем було виконано багато робіт, а саме: замінено двомасовий маховик, відреставровано турбіну, перебрано всю ходову частину, замінено важелі передньої підвіски в зборі, амортизатори по колу, гальмівні диски та колодки по колу. У лютому проведено велике ТО: замінено всі технічні рідини та комплект ГРМ. У комплекті йдуть зимові шини. На автомобілі встановлено Stage 1 (орієнтовно 160–180 к.с.), вирізано каталізатор. EGR присутній та справний. Також встановлено якісні фари Bi-LED, які забезпечують відмінне освітлення дороги в темну пору доби. На обслуговуванні не економили — всі роботи виконувалися вчасно та згідно з регламентом. Автомобіль повністю справний, готовий до експлуатації та не потребує додаткових вкладень. Можливе переоформлення через Дію.
Авто у гарному стані в рідній фарбі, не фарбована жодна деталь кузова ,оцинкована. Перший власник в Україні, пригнана з Німечени.Замінений радіатор ,новий антифриз і перепакованиий новий теплообміник .Замінене мастило і усі фільтри.
Вітаю! Авто пригнане в 2018 році. 1 власник до сьогоднішнього дня. Переоформлення за довіреністю. Переваги: - пригнане з Данії, рідні номера в багажнику - не гниле - постійно було на ходу - ходова в ідеальному стані - на дисках, додатково є літня гума - до авто додається нові двірники та амортизатори ляди, немає часу самостійно міняти Недоліки: - є потертості на пластику в салоні через постійну експлуатацію - є декілька царапин на кузові, ніяких робіт з моменту пригону авто не робилося. Можна перевірити авто за бажанням, без проблем. Адекватний торг підтримується. Гарного настрою!
