- 389 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.59 л.
- Ручна / Механіка
Продам, гарний автомобіль, трохи потрібно поварити дніще по бажанню.
Продаю авто 2003 року випуску. Двигун 2.2, дизель, п'ятиступінчаста коробка передач. Авто в хорошому стані, не потребує ніяких вкладень, сів і поїхав. З документами все гаразд, переоформити можна авто на Вас в будь-який момент. Машина записана на мене. Витрата по трасі 5, 5.5 літрів. У салоні чохли на сидіннях з еко-шкіри. Весь кузов у рідній фарбі, в ДТП машина не потрапляла. Салон не прокурений. Двигун і коробка працює відмінно. Машину було пригнано для себе з Європи. В Україні я перший власник. Багато чого по машині було зроблено (деталі по телефону).
Продам Опель , стан хороший Резина нова Акум новий Є стіклопідйомники
Продам авто в максимальній комплектаціі. Я перший власник в Україні. Кузов в ідеальному стані, без жодного підкрасу. Двигун та коробка в нормальному стані. В базі 17 диски. Дороге німецьке ГБО.
Продам власне авто. Opel Vectra B 1999 року, 1.8, газ/бензин, механіка. Гарний стан, доглянуте. Всі деталі по телефону.
Машина на повному ходу.Газ -Бензин. По мотору коробці та ходовій питань нема. По електриці також все працює,кожна кнопка і т.д. Дно підварювалось,але питання по кузову ще є,на фото все видно
Авто в технічно справному стані,по кузові є недоліку дивіться фото. Детальніше по телефону.
Є нюанси по кузові була вдарена в задню праву сторону не кренично не гнила Мотор капіталився два комплекта коліс зима літо на титанах переоформлення
Продам власне авто.Продаж з переоформленням.В авто багато чого зроблено.Від авто не позбавляюсь.Кондиціонер працює.Перебрана підвіска,замінені сайлентблоки задньої підвіски,всі 14шт.Каталізатор на місці.Безпека ціла.Реальному покупцю віддам зимню гуму на дисках.Літні колеса на гарній гумі r17 з викрашеними заводськими легкосплавними дисками.Проведена заміна лінз фар та антихром.По кузову є невеликі сліди експлуатації.Авто працює добре на ГБО та на бензині,помилок немає,замінено газовий редуктор.Була проведена заміна клапанної кришки. Торг не великий. Всім гарних продаж
Автомобиль в хорошем состоянии. Обслужен.Также новая летняя резина. Газ вписан в тех.паспорт.Машина на хорошем ходу. Вся остальная информация по телефону.
Пригнаний для себе.
вектра на повному ходу. кузов не гнилий. мотор працює добре. ходовка жива. хороша гума. є гур та ел стекла. оформлення будь-яке
Е недоліки, показ у суботу та неділю
Верена дно пороги робоча машина колеса 16р торг можливо
Авто в дуже хорошому стані,кузов без рижиків,продаж від власника,стан сів і поїхав. Деталі за телефоном.
Деталі за телефоном або вайбер якщо не в зоні. Можливий обмін
