- 475 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.98 л.
- Ручна / Механіка
Продам опель 2.0 литра все працює заводиться їде кузов потребує уваги подробиці по телефону
Продам опель 2.0 литра все працює заводиться їде кузов потребує уваги подробиці по телефону
газ-бензин , люк, електро скло підйомники передні
Авто на бойовому ходу, є нюанси по кузову. Бралась для себе замінив всі прокладки-сальники по мотру і коробці: клапонової кришки, піддону, прокладку головки, сальники на ГРМ, сальник від коробки, прокладки колекторів. Новий гідро підсилювач керма, свічки нові, термостат, ГРМ новий, генератор зремонтований, датчик холостого ходу, кришка трампльора, бігунок, датчик положення дросельної заслонки.
вся в рідній фарбі. капот і дах облупився лак.
Опель вектра 2000 рік 1.6 бензин 15 резина Клімат контроль Підігріти дзеркал Електро регулювання дзеркал Гарний стан авто Переоформлення Гарний торг біля авто
Опель Вектра А, 1.6 бензин/газ, моноінжектор, газ вписаний. писати, дзвонити, у Viber.на номер
Продам надійне та доглянуте авто в хорошому стані. Машина кожного дня на ходу, їде впевнено, без неприємних сюрпризів. По технічній частині все добре: мотор працює рівно, не димить, масла не бере, тягне добре. Коробка передач без питань, перемикає плавно. Ходова в нормальному стані, авто дороге тримає добре. Встановлене ГБО, що значно економить витрати на паливо. По кузову є деякі моменти, які відповідають віку та експлуатації автомобіля — нічого критичного. Машина не нова, тому дрібні нюанси присутні. Є тріщина на лобовому склі, на їзду не впливає. Також трохи провисший потолок — це їхня типова “болячка”. Салон задовольному стані, авто не затаскане. Електрика працює. По машині багато чого робилось вчасно, за авто не соромно. Автомобіль підійде як для міста, так і для дальніх поїздок. Сів і поїхав. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Реальному покупцю — адекватний торг біля авто.
Продам авто в нормальному стані сів поїхав за питаннями зовніть **********
Нічого робити не треба. ржавчини нема. Все працює. Хто купить для себе не пожалкує. **********
Продається Opel Vectra A, 1993, 1,6 моноінжектор. В машину на протязі трьох років мого володіння було вкладено багато ресурсів. На даний момент машина має нову літню гуму, повністю відремонтовану ходову частину (нові амортизатори, шрузи, рульові наконечники, передня права піввісь і ще декілька дрібниць). - Замінено зчеплення, замінено колодки по колу та трос ручного гальма. - Замінено ремінь генератора та його натягувач з підшипником. - Встановлена оригінальна магнітола KENWOOD з процесорною музикою. Зимову гуму віддам в подарунок Всі деталі за телефоном. (Якщо немає звʼязку з основним номером - прошу телефонувати на цей: )
Автомобіль має незначні вмятини даху та капоту від падіння льоду, подряпини лакофарбового покриття, потребує заміни двох шарових та передніх пружин.
Автомобіль в нормальному технічному стані.Використовується кожен день.Комплектація CD.Заводські електро: підйомники, дзеркала с підігрівом,люк.Багато чого поміняно,втому числі розхідники.З документами повний порядок.Перший власник.Присутній торг при осмотрі.тел.
Авто в шикарному стані.оцинкований повністю!!!Працює ідеально. Обмін З МОЄЮ ДОПЛАТОЮ.ТОРГ НЕ ВЕЛИКИЙ.Адаптивне світло,досвіт,туманки,кожа(мультиконтур +вентиляція,підкачка,пам'ять,підігрів сидінь, ел рег,підігрів дзеркал,автозатемнення,світло,дощь,круіз,клімат,кольоровий дисплей сд70 наві,ченджер,ел замок багажника,замикається на швид 25км/г,можна регулювати,поширений БК,БАГАТО ДОВІДОК ,ЗНАЧЕНЬ,ДАТЧИКИ ТИСКУ В ШИНАХ,ДРАГЕР ЗАВОД ВСЕ,ТЕЛ+БТ ел дзеркала зі складанням,ел ст під с дотяжкою(верх/вниз з пульта),2 ключі,атерм скло лобове,решта люмар,ірмшер шабля,оригінал,парктроніки вколо,омивач фар,круізо можна на кермі керувати газ/гальма,антібук,анті занос,блок деф,абс,датчик положення кузову,купа,мултимедія для задніх пассажирів-упоавління,навушники,вмк звука,3 підголовники позаду,задні фари орс -дим+карбон(плівка),є блєнда ірмшер тільки зняв на покрас оригінал,теж біля 200$,як і шабля,ні однієї помилки,обслужений егур-система,глушники нові,масла Арал/кпп лікві молі, мульти кермо з регулюванням,блютуз,купа налаштувань,6ст,прямий вприск 155лс,кат на місці,весь в рідній,на даху біля антени лак трохи пішов,подвійний выхлоп все це завод,всі книжки,диск,код, пригоняв з Німеччини у 19 році.резина й диски літо р18 нова(ОРС),зима р16 нова шип гуд єр ходовка нова,оріга перед зад,з важелями.гальма брембо перф-вент вколо,сцепа оріга люк,маховик двомассовий оріга люк,тільки сцепа з мах 60тис,диски 45,мотор бомба,тнвд з альфаромео ,проблем немає зовсім,можна забути.масла,свічки все нове денсо ірідій.грм ок,роліки реміні нові,помпа нова,пройшла величайше ТО.пробіг рідний,готовий до будь яких перевірок,тільки не гаражі майстри.сальники клап замінені.підвіска більштеін б4,пружины каяба 2666-15,лед в фарах,6 подушок,та ще купа функцій. Також цікавить обмін З МОЄЮ доплатою.БМВ ф10 від 11р,аналогічного стану,х5 е70,аналогічного,тільки бенз без газу.за нал невеликий торг.Авто надійне,не прихотливе,дуже комфортне,також розгляну варіанти, пропонувати,тільки не хлам и 20 власників.Всім Миру
1999 рік, рест, 4 газ вписаний, мотор після ремонту, підсилювач, підйомники, кондиціонер робочий, переоформлення Подробности по телефону
ТОРГ біля авто!!! 2 комплекта коліс літо на борбетах, зима на штампах, зима нова, ще спокійно 4роки проходить, літо 1-2 сезони, машина на ходу, подіз лак намкриші і капоті
Реальному покупцю торг.
Продам вектру на бойовому ходу, на 377 тис. робилась капіталка двигуна, є нюанси по кузову і по днищу, по техніці сів і поїхав!
Авто доглянуте та у справному технічному стані.Двигун масла не бере. Ходова перебрана.
