- 320 тис. км
- Одеса
- Дизель
- Ручна / Механіка
Продам, ве питання по телефону, невеликий торг.
Продам, ве питання по телефону, невеликий торг.
Продам авто у хорошому стані. По техніці зауважень немає. Мотор замінений на 1.8. КПП працює без нарікань. Встановлено ГБО. Потрібно тільки вписати в ТП. По косметиці є зауваження. Машина не нова, але в хорошому стані. Дно поварене та оброблене. Є два комплекти коліс. Продаж не спішний. Кому цікаво то пишіть або дзвоніть. Всім вдалих покупок та гарних продаж.
Opel Vectra B 1.8 бенз(92кВт)2001! Авто має Ідеальний стан!Як технічно так і візуально,все обслужено.2 комплекти резини!Продаж лише з переоформленням!Дзвонити лише дійсно зацікавленим!4000$-торг!Якщо нема зв’язку дзвонити на Вайбер! **********!Можу скинути Відеоогляд авто в Приват!
продам своє авто в гарному стані, з комплектом зимової нової гуми на дисках . дзвоніть на Viber або WhatsApp
Доброго дня! Терміново продаю свій автомобіль. Їде дуже бадьоро майже на повній комплектації. Нещодавно була заміна масла в моторі. По ходовій частині дуже мягенький та комфортний нічого не стукає та не гримить. Кузов цілий нічого варити не потрібно. Більше деталей та запитань по телефону.
Продам хороший автомобіль. Був загнаний із Германії. Не перекуп, заганяв для себе, але зараз потрібні гроші тому і продаю. Зроблено ТО, замінене щеплення, замінена подушка на коробці передач. Масла не бере. Машина іде бистро мотор живий, витрати пального: город 8.5-9 л./100 км. траса 6.5-7 л.100 км. залежить від манери їзди, а так на свій об'єм 2.2 л, авто можна сказати економне. Є маленькі подряпини за час експлуатації, але не значні на фото їх і не видно. Трішки обвис потолок, на фото видно, але це не страшно. Торг можливий, але біля капота, так як на машину потрібно зразу подивитися а потім торгуватися. З реальним покупцем думаю домовимося за хорошу суму.
Є газ вписаний 4 покоління,масла фільтра замінено по ходовій все замінено,питань немає,люк не протікає.
Машина в хорошому стані все вчасно замінялось щось цікавить дзвоніть
авто в доброму технічному стані сів поїхав є невелика вмятина на водійські дверці на швидкість не впливає авто надійне в авто є газ не вписаний
авто на повному ходу,технічно без зауважень. По кузові є "рижики" ,правий поріг під заміну, але можна і так їздити,на експлуатацію не впливає.Вікна і лобове рідні. Без торгу.Продаю через потребу авто на АКПП. Не пригонка.З доками все добре. Бонусом зимові шини на титанах))
Авто для своїх годів, дуже вгарному стані сів та поїхав, робив для себе ходову повністью поміняв дніще замастічине пороги піткрасив після ТО проїхала 710км. Є декілька ньюансів якщо інтересує дзвоніть все росповім по телефону а якщо не взоні доступа, то дружина візме слухавку дзвоніть все роскажу.
Продається автомобіль Opel Vectra A 1990 р, 2.0 бензин. з заводу авто з повним приводом,встановлене ГБО. Автомобіль на повсякденному ходу. Замінено: Рульові тяги, наконечники, шарові, новий акумулятор, ремені на генератор та ГУР. По електриці вся справна.Гарна музика,чудовий звук. Переоформлюється.Торг присутній.
Машина на ходу,кодиціонер працює,замінені:радіотори,ГРМ,є нюанси по косметиці!Також в є комплект зимової резини!Я власник
Можливий торг номер телефону +**********
Стан збережений,з 97року привезена з Німеччини та в одних руках, гнилі іржі немає,гур ц.з ,лед, музика ,газ ,тонування,по авто робити нічого непотрібно,резина зима літо на дисках
Продам Opel Vectra A, 1990 року, механічна коробка передач, 1,6і бензин, моноінжектор, передній привід. Технічний стан: Авто на ходу, їде добре. Двигун працює рівно, світло справне, встановлена сигналізація, замінена вихлопна система, новий радіатор, замінена котушка та комплект проводів запалення. Також багато інших деталей оновлено, більше інформації по телефону. Гума: Літня у хорошому стані, є комплект зимової гуми з дисками (стан задовільний) Документи: Повний порядок, переоформлення без проблем Недоліки:По кузову, лобове скло має сколи, потребує заміни задній лівий амортизатор
