- 315 тис. км
- Сокиряни
- Дизель, 1.91 л.
- Ручна / Механіка
Я перший власник вУкраїні.Пригнана із німеччини 4 роки тому під замовлення.Все працює.По двигуну та кузову питань немає.Сервісна книжка карт пасс в наявності.Резина зима (гарні континенталь)на металі.Літо на орегінальниому литті.
Продам автомобіль під відновлення. На ходу. Потрібно докласти руки.
Авто в гарному стані недавно відремонтували ходову, перетягнули потолок,резина зимня стоїть.газ в техпаспорт вписаний але по факту ще не ставила поки не маю потреби) я власник.Продаж зі зняттям з обліку
Нормальний стан їздить кожен день!
Авто 2008 р. ( в оголошенні помилка). Бензин, газ. Газ 4 покоління, мульті лок ,сигналізація, салон - екошкіра. В хорошому стані + зимова резина на дисках. Власник
Продам свое авто в хорошому технічному стані,машина з люком,люк нетече все працюе.Авто на дисках в комплекті чотири зімніх колеса на металічних дисках.
Продам опель, на ходу.Сел ,поехал, гидроусилитель руля,Газ(вписан)-бенз, замена масла, короба новые надо обработать, сигнализация , центральный, новая зимняя резина, печка работает . Есть ньюансы по ЛКП, не критичные. Смотреть рн хтз. Обмен на ниву. Реальному покупателю
Продам авто в чудовому стані з чудовим двигуном, мастила не бере дуже динамічний.Було замінено мастило та всі фільтра, стойкі перед зад ричягі, гума нова зимння. Всі інші питання по телефону?
після кап ремонту двигуна машина на ходу можливий торг
авто в доброму стані. 1.9 дизль. можливий обмін на рено мастер грузовий 3500т 2002- 2008 рік , з моєю доплатою
Машина в дуже хорошому, стані мотор зроблена капиталка(машина шепче ), по кузову є царапини та сколи, коробка ідеальна , підвіска перебрана повністю в європі (також гальмівні дискі та колодки ),машину залишивби собі але знайшов новішу модель , торг на місці!
Самый сильный и откапиталеный 150 сильный двигатель. Из минусов выбивает 3 передачу, правый ступичный подшипник и пожеланию поварить днище. Прямоток негромкий. Люк не течёт. В фарах линзы.
Авто 2006 року з двигуном 2.2 бензин.
Машина на повному ходу. Вчасно все міняв, коли купив - проводив ремонт стартера, поміняв масло при покупці авто. Кузов у задовільному стані. Машина відповідає фотографіям. Детальніше біля авто. Торг біля капоту Я власник авто
авто обслуговане, дзвонити
ГБО-4.Вписано в т.п..Новий акумулятор,стартер,замінено ремінь ГРМ з роликами й помпа,вентилятор пічьки,нові свічки,подушки двигуна,нова зимова гума,гарна сигнализація двухстороння,хороша музика.Повністю перебрана ходова,нове счеплення,вижимний і робочий циліндр.З документами порядок.Можливий обмін.Торг при огляді.
