- 300 тис. км
- Івано-Франківськ
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Авто в робочому стані сів та поїхав , є проблеми по кузову на фото має бути видно. По мотору : трохи шумлять гідрики, і треба замінити прокладку піддону; по мкпп все добре; по ходовій теж порядок. Повне переоформлення. Інші питання по телефону або біля машини
опель вектра б універсал є рижики по кузову гума зима в хорошому стані підвіска зроблена є також дотяжка вікон газ 4 покоління 10 л /100 км є багато запчастин деталі по телефону .
Автомобіль на ходу ,сів і поїхав!!!Подивитися можна в місті Миколаїв,торг біля капоту!!!
Продам авто, на ходу с переоформленням я власник. Питання за телефоном **********
Машина вгарному стані хороша комплектація все працює сів і поїхав 2 пра титанових дисків **********
Продам. В доброму стані. Ходова міняна. По проводці питань немає. Заводиться с пів оберта. За детальною інформацією звертайтесь за номером телефону торг єсть.
Продам свій автомобіль. Машина на ходу. Газ+бензин. Електролюк, електросклопідйомники, електродзеркала. Тонована округ. Колеса зима+2 літо. Деталі по телефону.
є нюанси по двигуну, за більш детальною інформацією звертайтесь за вказаним номером телефону.
Продам Opel Vectra B, універсал,бензин 1.6. ,restail 2000 року,в хорошому стані,якість ще старого німецького автопрому, добре тримає трасу.Розхід по місту приблизно 8 л.Пробіг 250 тис.Їздить кожен день на роботу ,з роботи,ніколи не підводила.В таксі не була.Нюанси видно на останніх фото .Підігрів зеркал, заднього зеркала,є ABS,кондиціонер потрібно заправити,піч працює відмінно,встановлені ДХО та якісні лед лампи ближнього та дальнього світла.Штрафів немає, лише повна переписка.Реальному покупцю розумний торг.З пропозиціями заберу за пів ціни чи обмін не пропонувати.Подивитися можна в Ужгород біля Нового Вопака ,бажано після 17:30 у будні або на вихідних.Всі питання по телефону 05******29, Іван.
Машина в хорошому стані не гнила добре їде хороші зимні колеса машина знаходится міжгіря Хуський район.
немає часу займатися авто( торг біля капоту покупцю реальному) мінялися кільця, думалося що пройде проблема, а ні... кільця нові, зазор ідеал.гільзи ідеал замінити поршня і в дорогу.. Бампер поломаний ( покупцю скину на бампер ціну) трішки також зварювальних робіт ,ала не критично( й так їздила) дзвоніть пишіть, вайбер.телеграм
Машина технічно справна, сів поїхав. Поварена, ТО проводилися вчасно.
Двигатели и коробка не пострадали. Возможно пробило поддон бардюром
автомобіль кожний день в поїздках автомобіль їде дуже добре можемо заїхати на сто і все подивитися мій вайбер
Машина стоїть більше 5 років. Не заводили щоб не пошкодити двигун. Необхідно перебрати двигун.
