- 250 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто повністю на ходу, все працює, сів і поїхав, по ЛКП все видно по фото, всі розвідники замінено, з документами порядок.
Авто повністю на ходу, все працює, сів і поїхав, по ЛКП все видно по фото, всі розвідники замінено, з документами порядок.
Не працюють електро склопідйомник Кузов 7/10 дно 9.5/10 добра музика стоїть сам буфер масло не бере газ бенз страховка є машина на мені всі питання по телефону трішки треба переробити задній бампер в круг тюнинг сидіння звольво перешитий салон торг
Авто 10 років в одних руках, є історія обслуговування. Зроблена капіталка мотору 10к км тому, їде дійсно як на новому моторі. Свіже зчеплення, свіжі колодки і диски, поварені пороги. Новий акумулятор, на гарантії. Обслужене ручне гальмо. Поліз лак по всьому кузову, корозія на дверях, крилах. Стукає ходовка ззаду, треба замінити кілька сайлентблоків. Тільки після хімчистки, великий багажник, люк, передні склопідйомники, повнорозмірна запаска. Авто під свої потреби, зовнішньо не дуже, по техніці непогано.
Автомобіль в хорошому стані і в хорошій комплектації. Багато що зроблено по автомобілю Тільки замінив масла і фільтра Перекупів прошу не турбувати Деталі по тел.
Вданий час машина сів і поїхав!
Продам робочу конячку,авто з газом,переписується,свіжа страховка,їде,заводиться,передячі переключає,центральний замок
? Продам Opel Vectra C 1.9 дизель 2006 Продаю надійний та економний автомобіль Opel Vectra C 2006 року з дизельним двигуном 1.9. Авто на ходу, двигун і коробка працюють добре, без критичних зауважень. Машина їде впевнено, підходить як для міста, так і для траси. Стан: • По кузову є сліди експлуатації (царапини) — косметика бажана • Салон потребує хімчистки • Ходова в нормальному стані, без серйозних проблем Плюси: • Надійний дизельний мотор • Економна витрата палива • Просторий та комфортний салон • Хороший варіант за свої гроші
Авто в нормальному стані,є невеликі нюанси по лакофарбі.Нещодавно замінені ремені генератора,фільтра.Кузов оцинкований,іржі немає.Двигун працює нормально.Більше інформації по телефону,переважно вайцап.Авто знаходиться в Сумській обл. с.Верхня Сироватка.Тільки переоформлення.Я перший власник цього авто в Україні.Торг присутній
Продається авто на ходу звоніть пишіть буду радий відповісти не завжди на мережі
ЗАПРОШУЄМО НА ОГЛЯД ТА ТЕСТ ДРАЙВ! ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ПИШІТЬ, БУДЬ ЯКИЙ ВИД ОПЛАТИ В ТОМУ ЧИСЛІ І КРИПТОВАЛЮТОЮ. МОЖЛИВА ДОСТАВКА У ВАШЕ МІСТО.
Продаю Opel Vectra B 1996 року, 1.6 бензин (x16szr). Пробіг орієнтовно 350-360тис. Але попередній власник міняв приборну панель, тому на ній майже 400тис. Машина на повному ходу, їздить кожен день без проблем. За 5 років у мене жодного разу не підвела, сів і поїхав. Обслуговувалась вчасно, масла, фільтра мінялось регулярно. • 1.5 роки тому замінені пружини, термостат, помпа, ролики, зірочка (після заміни проїхала ~18 тис. км) • 3 місяці тому замінений ремінь. Стоїть газ, але потрібно заїхати до майстра, інколи на газу трохи піддьоргує. На бензині працює добре. Авто останнім часом більше стоїть, бо є друга машина в сім’ї. По кузову є нюанси, нічого не приховую, все видно на фото. Зимова резина майже нова, літо на титанових дисках (по факту тільки диски, бо вже лисі) Загалом хороший робочий варіант на кожен день. Обов’язкове переоформлення.
Опель Вектра А, працює тільки на газу. Переоформляється.
уся інформація по телефону
Двигун 1.7тд,потребує зварочних робіт! потрібно дивитися до щеплення,бере в низу!машина на ходу! переоформлення! можливий обмін з моєю доплатою
Доброго дня.В продажі Опель Вектра Б.1998 року з двигуном 2.0 газ/бензин.Потужністю 136 к/с.По ходовій питань взагалі немає вся зроблена ніякого не гримить не стукає.Коробка в чудовому стані переключає всі передачі.Мотор в доброму стані запускається що на холодно що на гарячу добре,працює на газу і на бензині чудово.По кузову є моменти як у всіх Опелів(рижики по кузову,царапини),пороги не гнилі днище ціле не гниле.Електрика вся справна все що є в машині все працює,кондиціонер працює круїз контроль працює скло підйомники працюють.Скло не затерте.Нещодавно замінив масла фільтра ремінь ГРМ,масло в коробці,передні тормозні колодки,прокладку під клапанною кришкою.Замінена кришка багажника впала гілка ( не в колір взята з розборки)Кого цікавить звоніть.Є хороший торг реальному покупцю.Перекупи і площадки мимо.
Авто не на ходу, проблема з ЕБК (мозгами), потрібно замінити. Авто з гарними титанами та на новій резині
