- 270 тис. км
- Вінниця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Авто на кожен день. Технічно справне,зимня резина.Потребує лакофарбового ремонту. Торг присутній.Марія
Авто на кожен день. Технічно справне,зимня резина.Потребує лакофарбового ремонту. Торг присутній.Марія
Машина 2007 року Технічний стан: мотор - зроблений капітальний ремонт на 286тис. Зараз проходить обкатку Ходова частина повністю обслужена, нічого не гримить і не стукає. Коробка передач перемикається плавно. Кузов: Є незначні сліди експлуатації, що відповідають віку авто (все видно на фото). Салон: Доглянутий, не прокурений. Працює кожна кнопка, двозонний клімат-контроль заправлений як холодить так і гріє відмінно. Додатково: 2 ключі, на літній новій резині, зимова в комплекті
Автомобіль в задовільному стані Без підкрасів по кузову взагалі Реальний пробіг Все в оригіналі Тормозні колодки рідні,залишок на фото Нова літня преміальна резина GOODYEAR Performance 2. Також є заводська оригінальна . Замінили в зв'язку з віком(потрібно віддамо стару) Салон в ідеалі. Автомобіль не полірувався і не хімчистився . Бережна експлуатація,гаражне зберігання Фото відповідають дійсності Для перевірок готові пройти будь яке СТО.
Продам Опель. Авто в гарному стані та комплектації адаптивне світло, підсвітка сліпих зон, мультируль, підігрів сидінь. Росхід 8л траса -10л місто Страховка свіжа. Є декілька нюансів (на них скину)все розповім по тел. **********
Доглянуте авто, другий власник, є косметичні недоліки по кузову згідно віку авто, газ вписаний, двигун 2,2, коробка автомат, все працює безь нарікань. Авто офіційне і придбане в салоні . Обмін на міський авто з невеликим об'ємом двигуна.
Авто в шикарному стані.оцинкований повністю!!!Працює ідеально. Обмін З МОЄЮ ДОПЛАТОЮ.ТОРГ НЕ ВЕЛИКИЙ.Адаптивне світло,досвіт,туманки,кожа(мультиконтур +вентиляція,підкачка,пам'ять,підігрів сидінь, ел рег,підігрів дзеркал,автозатемнення,світло,дощь,круіз,клімат,кольоровий дисплей сд70 наві,ченджер,ел замок багажника,замикається на швид 25км/г,можна регулювати,поширений БК,БАГАТО ДОВІДОК ,ЗНАЧЕНЬ,ДАТЧИКИ ТИСКУ В ШИНАХ,ДРАГЕР ЗАВОД ВСЕ,ТЕЛ+БТ ел дзеркала зі складанням,ел ст під с дотяжкою(верх/вниз з пульта),2 ключі,атерм скло лобове,решта люмар,ірмшер шабля,оригінал,парктроніки вколо,омивач фар,круізо можна на кермі керувати газ/гальма,антібук,анті занос,блок деф,абс,датчик положення кузову,купа,мултимедія для задніх пассажирів-упоавління,навушники,вмк звука,3 підголовники позаду,задні фари орс -дим+карбон(плівка),є блєнда ірмшер тільки зняв на покрас оригінал,теж біля 200$,як і шабля,ні однієї помилки,обслужений егур-система,глушники нові,масла Арал/кпп лікві молі, мульти кермо з регулюванням,блютуз,купа налаштувань,6ст,прямий вприск 155лс,кат на місці,весь в рідній,на даху біля антени лак трохи пішов,подвійний выхлоп все це завод,всі книжки,диск,код, пригоняв з Німеччини у 19 році.резина й диски літо р18 нова(ОРС),зима р16 нова шип гуд єр ходовка нова,оріга перед зад,з важелями.гальма брембо перф-вент вколо,сцепа оріга люк,маховик двомассовий оріга люк,тільки сцепа з мах 60тис,диски 45,мотор бомба,тнвд з альфаромео ,проблем немає зовсім,можна забути.масла,свічки все нове денсо ірідій.грм ок,роліки реміні нові,помпа нова,пройшла величайше ТО.пробіг рідний,готовий до будь яких перевірок,тільки не гаражі майстри.сальники клап замінені.підвіска більштеін б4,пружины каяба 2666-15,лед в фарах,6 подушок,та ще купа функцій. Також цікавить обмін З МОЄЮ доплатою.БМВ ф10 від 11р,аналогічного стану,х5 е70,аналогічного,тільки бенз без газу.за нал невеликий торг.Авто надійне,не прихотливе,дуже комфортне,також розгляну варіанти, пропонувати,тільки не хлам и 20 власників.Всім Миру
Реальному покупцю торг.
🚘 Авто в родині з 2009 року, маленький пробіг, доглянуте, на повному ходу! Після повного ТО, робили все для себе. Є невикористана запаска та комплект зимової/літньої резини. ✅ Ми — треті власники. ✅ Використовувалась переважно в місті, кілька разів виїжджала за кордон. ✅ До 2023 року зберігалася у гаражі. ✅ У ДТП не була. ✅ Авто повністю на ходу. ✅ Нещодавно пройшло повне ТО. ✅ Комплект: невикористана запаска, 4 зимові покришки + 2 літні б/у. ✅ Всі подушки безпеки. 📌 Є кілька подряпин на бампері (не помітили паркан і камінь). Продаю, бо купила нову машину, а дві зберігати немає можливості. 📞 Якщо залишаються питання — телефонуйте. 🚗 Або приїжджайте дивитись у будь-який час, готові до показу!
Продам Opel Vectra C на надійному двигуні 2.2 турбодизель та автоматичною коробкою передач Двигун їде дуже бадьоро, не димить, не сапунить, турбіна масла не кидає Коробка, не пинається, перемикає без тичків Ходова вся в чудовому стані, не гримить, не стукає, можлива будь яка перевірка на СТО Салон в дуже збереженому стані Повний електросклопакет Клімат контроль Електрорегулювання дзеркал Встановлено андроїд магнітолу Авто має не значні нюанси по кузову Деталі уточнюйте за телефоном Допомоги в продажі не потребую За 2500 не буде
Авто в нормальному стані, на ходу, приїжайте дивіться.
Авто в гарному стані , всі питання по тел
Авто на повному ходу,кузов зовні на фото видно,дно і ланджерони цілі. Ходова перебрана, паливна замінено,ремні і ролики замінені. Мотор працює рівно без нарікань,масла не бере. Телефонуйте росповім детальніше.
01/15/2026 Авто в хорошому стані була заміна комплект зчеплення з маховиком • Передні наконечники рульових тяг також гранати всі чотири • Колодки в коло • Також помпа натягувач ланцюг ролики • 02/16/2026)
авто на повному ходу за деталями по телефоні +**********
Технічно справний, доглянутий, охайний, сімейний автомобіль. Комфорт дозволяє здійснювати поїздки як на коротку, так і на довгу відстань. Двигун, коробка, ходова частина відпрацьовують на відмінно. Надійний автомобіль, готовий для будь-яких задач. Два комплекти гуми. Літній комплект гуми на литих дисках. Присутні певні сліди експлуатації по кузову. Торг біля авто.
Vectra C,в доброму стані.Не гнила! Двигун в норм стані!Працює Кондиціонер!Нова резина(правда що літо) Окремо є комплект титанів! Нещодавно провів обслуговування (заміна фільтрів, паливного,повітряного, фільтра масляного,та самого масла в ДВС). Перевірки можливі без будь яких проблем Я власник, переоформлення через Дію.
продам опель вектра с 2.2 газ/бензин все зроблено сів полетів питання за телефоном
Телефонувати на ватсап,на 17 тапках.Зборка Британія (гріфон).Ліфтована GTR.Мотор цепний.Щось почало стукати в моторє,на сто сказали (мабуть фкладиш провернуло).Можливий обмін на бляху,з вашою доплатою.Гбо вписаний у техпаспорт.
Продам машину в отличном состоянии, пригнана из Германии, полностью обслужена, вся новая подвеска , сделано Т.О , установлен газ , вписан в тех паспорт , машина на максимальной комплектации
