- 350 тис. км
- Мала Виска
- Дизель, 2.2 л.
- Автомат
Авто у гарному стані вкладень не потребує. По машині все працює.
Авто у гарному стані вкладень не потребує. По машині все працює.
Продам хороший автомобіль. Був загнаний із Германії. Не перекуп, заганяв для себе, але зараз потрібні гроші тому і продаю. Зроблено ТО, замінене щеплення, замінена подушка на коробці передач. Масла не бере. Машина іде бистро мотор живий, витрати пального: город 8.5-9 л./100 км. траса 6.5-7 л.100 км. залежить від манери їзди, а так на свій об'єм 2.2 л, авто можна сказати економне. Є маленькі подряпини за час експлуатації, але не значні на фото їх і не видно. Трішки обвис потолок, на фото видно, але це не страшно. Торг можливий, але біля капота, так як на машину потрібно зразу подивитися а потім торгуватися. З реальним покупцем думаю домовимося за хорошу суму.
Машина в гарному стані , 2 тисячі тому замінено мастило та всі фільтра , авто володію майже три роки ; Документи в повному порядку свіжа страховка ,всі питання по телефону , тільки переоформлення.
Авто у дуже збереженому стані (2й власник з салону). Повністю обслужене. Кожна кнопка та функція працює без нарікань. Газова установка Lovato (Італія). Салон у дуже гарному стані (в авто не курили). Приємний росхід та дуже приємна по їзді. Є вмятина на багажнику, та подряпини на задньому бампері. Покупець буде дуже задоволений! До продажу авто не готувалось! Перекупів прошу не турбувати, щоб не тратити мій та ваш час, торг буде самий мінімальний!
