- 316 тис. км
- Хмельницький
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.2 л.
- Автомат
Авто повністю на ходу, деталі за тел
Авто повністю на ходу, деталі за тел
Продам авто, я другий власник. Пробіг оригінальний, нова зимова гума. По ходовій і мотору питань немає. Більш детально- по телефону. Торг можливий
Авто в дуже гарному стані замінена ходова був зроблений мотор масла не бере їде добре була заміна масла в коробці коробка не пинаєтся всі інші питання за номером **********
Можливий торг біля капоту
Авто в гарному технічному стані. на ходу кожного дня. двигун коробка на 5. ходова не гримить. є нюанси по кузову не критичні. більш детальніше по тел. торг присутній
Авто в хорошому стані!!!
Авто в хорошому стані, АКПП, ГБО 4 покоління, витрата по місту 11 літрів. Клімат, андроїд магнітофон з камерою для безпечної парковки, ксенон, диски 17, бортовий компьютер.
Технічно повністю у справному стані. Кондиціонер обслужений. Зберігся салон.
Авто в гарному стані сів і поїхав Тел
Продам опель нічого робити не потрібно машина супер кого цікавить дзвоніть
Всі питання по телефону
Продається автомобіль на ходу, технічно справний. Мотор працює чітко, по ходовій питань немає, є нюанси по кузову ( сліди експлуатації, сколи і на дверках видно шпаклівку) на фото має бути видно, на їзду не впливає :) . Є нюанси по електриці (деякі датчики. Присутній нюанс по коробці ( смикає коли вмикати задню передачу) Замінив кришку розшерітельного бачка Поміняв пару дн тому масло в коробці. Враховуючи всі нюанси доволі в непоганому стані за відповідну суму. Торг можливий з розрахунком на бензин. Мінімальний. Продаю, бо не бажаю вкладатися. Це одна з причин. А інша та що недавно купив жінці, а їй не сподобалось авто. Каже завелике)) Хто хоче придбати пишіть - Телефонуйте. Переоформлення будь яке. Через дію, або доручення.
Продаю хороший автомобіль в хорошому стані з реальним пробігом. Двигун працює без нарікань, масло міняю через кожні 10 тис.км, ходова у хорошому стані нічого не гримить та не стукає.Тільки пошкоджено праву передню дверку, не значне пошкодження, на фото видно.В салоні не курили відносились дбало при експлуатації. Газ стоїть IV покоління.Більше деталей за телефоном.
Авто не потребує вкладень,в гарному стані. Пробіг 277тис.км.Кузов оцинкований.Всі подробиці за телефоном
авто на ходу, потрібно зробити підкрас на задній арці
Робоча лошадка.
