- 350 тис. км
- Золотоноша
- Дизель, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Дуже в доброму стані, не ржавий, дзвоніть по телефону уточняйте
Дуже в доброму стані, не ржавий, дзвоніть по телефону уточняйте
Опель вектра С 2004 року . Автомат . Салон у гарному стані , по косметиці трохи е над чим по працювати на швидкості не відобразиться))) гнилі немає . Е газ вписаний в тех паспорт . Але зняли ( його теж віддамо ) перед продажам було замінено усі рас хідники. Ходова не стукає не грюкае. Дорогу тримае . 3 роки їздила жінка по тех паспорту . Не щодавно переоформила . Так що легко переоформити .
Автомобіль технічно справний, купувався виключно для себе, обслуговувався вчасно та дбайливо експлуатувався. Автомобіль доглянутий, грошей на обслуговування не шкодували. Усі розхідники замінювалися вчасно.. (мастило мінялось кожні 8 тис.км). Автомобіль один із найпрактичніших та найкомфортніших автомобілів D-класу свого часу. Оскільки 2008 рік був останнім роком виробництва цієї моделі, у ній виправлено більшість недоліків дорестайлігу. Автомобіль має 6-ти ступеневу коробку передач. Авто у кузові ліфтбек — ідеальне поєднання: зовні виглядає як елегантний седан, але багажник відкривається разом із заднім склом. Місткість просто колосальна (до 1050 літрів зі складеними сидіннями) — поміститься все і навіть більше! Машина дарує неймовірні емоції на трасі — динамічна, важка, стійка та тиха. Впевнено почуваєшся як під час обгонів, так і в міському потоці. ЛКП - завод. Авто має хорошу комплектацію: Двохзонний клімат-контроль (заправлявся в травні 2026) Круїз-контроль працює відмінно Оптика AFL. Рідкісні та дуже круті заводські фари, які «заглядають» у поворот за рухом керма та мають додаткове бічне підсвічування при маневрах у дворах. Датчик світла (Автомобіль сам керує освітленням: увімкне ближнє світло при заїзді в тунель, паркінг або з настанням сутінків, а також активує підсвічування салону та кнопок.) Датчик дощу (Система сама розпізнає інтенсивність опадів на лобовому склі та регулює швидкість роботи двірників.) Функція автоскладання дзеркал Функція автоматичних склопідіймачів всіх 4-х дверей (працює навіть з ключа) Наявність кольорового дисплея замість стандартного монохромного (жовто-чорного) Наявність заводських передніх та задніх парктроніків Має незначний дефект передньої правої фари та незначна потертість переднього бамперу. Торг присутній.
Продам власне авто в доброму стані, без жодних вкладень. Обслужене, вся ходова нова. Один власник, з салону. Сів - поїхав і не згадуєш поганим словом.
Машина в хорошому стані , детальна інформація за телефоном! Переоформлення обовьязкове
Opel Vectra Опель Вектра 2007 року, 2200 см?, бензин. Другий власник.
Машина вкладень не потребує. Було замінено гідро-електропідсилювач керма + повний ремонт рульової рейки, новий радіатор кондиціонера + заправка, заміна масла в АКПП, заміна масла в двигуні, з усіх питань телефонуйте.
Машина в хорошому стані, як на свої роки, кожен день їздить ніц на даний час робити не треба, клімат працює і все інше також. Торг присутній
авто в справному технічному стані по кузову присутні рижики пижики так как в рідній фарбі кому цікавить звонить пишіть розповім
Автомобіль в хорошому стані вкладень не потребує хороша акустика кузов оцинкований корозії немає їздить майже що дня не підводить. Замінено коробку автомат на просту механічну.Поміняні передні стойки зроблена вся передня ходова.Двигун не димить їде добре потрібно замінити сальник колінвала підтікає масло а так все добре .Можливий обмін на маленьке авто для жінки.
Продам офіційне дуже збережене авто. Рідний пробіг, Автомат, Клімат контроль, Хороша гума, 2 ключі.
У продажу Opel Vectra C GTS з оцинкованим кузовом у хорошому стані, на повному ходу, авто достатньо надійне та економне, в хорошій комплектації, на заводських титанових дисках. Продаж не терміновий, допомога в продажу не потрібна. Без торгу
93 т.км!!! СТАН НОВОЇ АВТІВКИ!!! ОФІЦІЙНА! ОБСЛУГОВУВАЛАСЬ У ОФ.ДІЛЕРА !!!БЕЗ НІЯКОГО ПІДКРАШЕННЯ НАВІТЬ БАМПЕРА В РІДНОЇ ФАРБІ-БЕЗ ЖОДНОГО ПІДФАРБУВАННЯ!!!! ПО КОЛУ НЕМАЄ ЖОДНОЇ ВМ'ЯТИНИ АБО ЦАРАПИНИ!!! ВСІ СКЛА ВКЛЮЧАЄ лобове РІДНІ!!! В САЛОНІ ПАХНЕ НОВИМ!!! НЕ ПУТАЙТЕ БУДЬ ЛАСКА ОФІЦІЙНУ МАШИНУ З ПРИВЕЗЕНИМИ БИТИМИ І УТОПЛЕННИКАМИ ! Уся історія до кінця! Усі масла, фільтри та всі розхідники замінені! ГАРНА КОМПЛЕКТАЦІЯ: Клімат-контроль 2-х зон! Підігрів сидін! Дзеркала з єлектро складанням! Колеса R-16
всі деталі по телефону
Володію авто 3 роки,мотор відкапіталений,в гбо замінений редуктор,детальніше розповім по телефону
Все справне,сів і поїхав
Комфортний, надійний німецький автомобіль з оцинкованим кузовом,який має хорошу керованість та стабільність.
