- 248 тис. км
- Полтава
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
опис відсутній
опис відсутній
Продам своє авто в нормальному стані недавно мінялись масла фільтра нові газові форсунки поміняний шрус салон шкіра дотяжка передніх вікон більш детально розповім по телефону
Продам Opel Vectra В 2000рік, 1.6 об?єм. Власне авто, доглянуте. В хорошому стані, Газ бензин, Газ вписаний. Я власник, тільки переоформлення через Дія або ТСЦ. Кожного дня їзжю, питань не має. За деталями в особисті або по телефону. Торг біля авто.
Авто на ходу , технічно справне , двигун , ходова без зауважень, дно ціле ! Детальніше по телефону!
Авто у родині 20 років. Встановлено пару років тому ГБО Продаж на залізних дисках Телефонуйте все розповім Дзвонити 17.00-20.30
Опель у хорошому стані,, є нюанси але виправимо а так у ходу щодня
Продам Opel Vectra B 1.6 16v, технічно справний на впевненому ходу, повністю переварені задні ланжерони, пороги, передні ланжерони, днище салону, багажника (робилося все для себе) ,доглянутий салон,нове дороге тонування Газ (вписаний у техпаспорт але не стоїть ) Тільки переоформлення. Я можу надіслати додаткові фотографії та відео
Продається Opel Vectra 1990 року Пробіг: 392 100 тис. З документами порядок. Є невеликі нюанси
автомобіль працює добре є невиправдані сліди використання продаж тільки з переоформленням
Продаю власне авто. В хорошому стані. Від'їздив майже шість років без проблем. Хороший автомобіль як для сім'ї так і для роботи. Дужееее економна. За весь час багато чого було замінено. Перераховувати не буду, розкажу по телефону. Стан кузова постарався з фотографувати. Трохи з'явилися "їжаки". Усунув майже все і зафарбував. також є тріщина на лобовому склі, але при їзді не заважає. Салон чистий. Є кондиціонер, але не заправлений. З газом проблем не має. Машина знаходиться в Любешові. Якщо зацікавить можемо домовитись щоб приїхати до Луцька чи в межах Волинської і частини Рівненської областей. Будь яке переоформлення.Торг тільки біля машини. Всім гарних покупок!
Опель на ходу сів поїхав все працює мотор після повної капіталки їздить всьо супер газ вписаний можливе переоформлення
Авто в гарному стані, повністю справне. Встановлений та вписаний газ 4го покоління, з якісними робірними форсунками. Зроблена шумоізоляція (двері, стеля та багажне відділення). Встановленні якісні динаміки (спереду alphard mm60, заду hertz). Встановлений якісний відеорегістратор з функцією паркування з двума камерами (камери записують перед в 2к розширенні, зад в fullhd із функцією нічного режиму). Встановлена сигналізація з викликом водія. На 270 тис. був зроблений кап ремонт двигуна. Масло замінюю вчасно, кожні 7-8 тис. Стеля перетянута, як нова. Фари замінені на рестайлові в які встановлено якісні лед лампи (електро коректор фар працює). Новий акумулятор, купував взимку цього року. Продаю тому що купив більш нове авто! Сповіщення типу : за 2000 тис заберу буду ігнорувати! Є питання - дзвоніть, залюбки розповім. Торг біля капоту!
Сел и поехал, для таких годов супер, желаю обмен смоей или вашей доплатой росмотрю любые варианты
Авто повністю на ходу, все працює, сів і поїхав, по ЛКП все видно по фото, всі розвідники замінено, з документами порядок.
уся інформація по телефону
машинка в дуже чудовому стані їздить в мене 4 роки без нарикань іде бодро недимить нетроїть гаражне зберіганя
