- 285 тис. км
- Львів
- Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
стан рабочий, двигун обслужений, ходова добра,є сліди експлуатації в ДТП не була, деталі по телефону.
стан рабочий, двигун обслужений, ходова добра,є сліди експлуатації в ДТП не була, деталі по телефону.
Нормальний стан, працює газ 4 покоління , є зв?язок з господарем можливе переоформлення на нового власника. Ціна без торгу
Продам Опель Векра Б 1997 рік мотор 2.5 бензин працює добре,коробка не вибиває,охайний салон,любий вид переоформлення,зараз буксує щеплення,їхати можна.
Авто повністю на ходу сіли поїхали в комплект чотири колеса з резиною деталі за телефоном
Каждый день в ходу делался двигатель • 4 стекло подъёмника резина зима лето зама ещё на один сезон газ 4 поколение более детально по телефону машина только с переоформлением • Реальному покупателю торг у капота продажа без музыки
продам авто: мотор не димить масла не бере, їде добре як на бензинові так і на газові, газ в писаний, авто в доброму стані як технічно так і візуально, документи в порядку.
Продам автомобіль Опель вектра стан є моменти по кузову не значні мотор в ідеальному стані
на повному ходу колеса гарні інжектор 2 куба
Вся інформація за номером Реальному покупцю нормальний торг біля капоту Я власник Обовʼязкове переоформлення Не можете додзвонитися на номер дзвоніть на вайбер
Opel Vectra A 1.6 1993 року. Продається та знаходиться у місті Рівне. Передня підвіска змінена. Звоніть, пишіть.
Машина в дуже хорошому стані для своїх років.Не потребує:красити,варити,ліпити,монтувати,хімчистити.....Нова резина всі 4,новий акумулятор,масла фільтра ....і так далі...Деталі по телефону....
Продаю Опель вектра А 1,8 автомат 1995 ціна 1750 $ торг всі питання за телефоном **********
Продам авто в гарному стані сів поїхав, всі питання по телефону)
Авто на ходу - сів і поїхав, стан кузова, не ідеальний, з рижиками дивіться на фото. Двигун не димить, мастило не тече, люк не тече і в робочому стані, новий акумулятор та бензонасос, диски на 15, гума всесезонна в нормальному стані, гідропідсилювач не гуде, є фаркоп. На додачу 4 диски на 14 з літньою резиною. Можливий торг біля капоту.
Продам свою машину в нормальном рабочем состоянии. ГБО вписан в техпаспорт. После замены масла проехал 300км. Только переоформление.
Машина в гарному стані. В даний момент вкладень не потребує . Я власник . Переоформлення по договору. Є один мінус, вигоріло лакопокриття.Кому цікаво дзвоніть пишіть .Всім гарних продажів
Авто ухоженое. Не гнилая. Фары линзы, биксенон. Эл.стеклоподъемники. эл.Люк. Газ вписан , резина зима фактически новая. С документами порядок.
