- 412 тис. км
- Коломия
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Нова рейка , новий акумулятор. Двигун ,КПП ,ходова все добре . Потребує фарбування 3 елементи. всі питання по телефону
Нова рейка , новий акумулятор. Двигун ,КПП ,ходова все добре . Потребує фарбування 3 елементи. всі питання по телефону
Автомобіль на ходу стан задовільний з документами порядок , нова зимова резина , вся інформація за вказаним номером
на ходу замінено масло антифриз по кузову є корозія видно на фото продаж зі зняттям з обліку через diia
Продам авто Технічно в хорошому стані Вкладень не потребує Документи в порядку
детальніше по телефону або в повідомлення на ходу сів і поїхав
Стан: сів і поїхав. Масло та фільтри замінено. Двигун мінявся, тому об'єм 2л правильний.
покузуву є на крилі і на аркі єсть невеликі вм'ятини і містами лак поліз,без рижиків не гнила мотор масла не бере
Продам Вектра С 1.8газ бензин мотор підвіска повністю обслужені.замінено фазорегулятори електромагнітні клапана ремні роліки.на повному ходу.підвіска перебрана не не гримить не стукеє.за всіма подробицями двоніть торг присутній
Продам авто потребує уваги по кузову а саме арки пороги,на ходу їздить кожного дня турбіна дує,я власник, кого цікавить телефонуйте можливий обмін
двигун після капітального ремонту. днище поварене, лівий поріг замінений. є нюанси по кузову(косметичні). переоформлення... деталі по телефону
Авто в гарному стані тільки після капітального ремонту, багато чого поміняно рульова рейка, тяги, новий акумулятор, газ зареєстрований, на рахунок переоформлення треба почекати бо чоловік в ЗСУ.
Все вопросы по телефону,реальному покупателю торг!!
Продаю автомобіль все на ходу 1.7 td Деталі за телефоном Повне переоформлення
Автрмобіль на ходу, в гарному стані, бензин/газ.На газ є документи.
Продам авто є момент тільки по коробці ціна питаня 300$,самому просто не вистачає часу «водій нп»,тому така ціна ,приїхали подивились без торгу поїхали в мрео,все інше працює без нарікань перебрано ,по тф розкажу що до чого )
Автомобіль на ходу Газ вписаний (2 покоління) Лівий бік дверей видно на фото + права стороно задньої балки відійшла від ланжерона(потребує зварювання)
Продаю опель астру в технічному нармальному стані працює норм салон в гарному стані на 1997 рік машина в дуде хорошому стані
