- 350 тис. км
- Золотоноша
- Газ, 2 л.
- Ручна / Механіка
Опель Вектра А, працює тільки на газу. Переоформляється.
Опель Вектра А, працює тільки на газу. Переоформляється.
уся інформація по телефону
Двигун 1.7тд,потребує зварочних робіт! потрібно дивитися до щеплення,бере в низу!машина на ходу! переоформлення! можливий обмін з моєю доплатою
Доброго дня.В продажі Опель Вектра Б.1998 року з двигуном 2.0 газ/бензин.Потужністю 136 к/с.По ходовій питань взагалі немає вся зроблена ніякого не гримить не стукає.Коробка в чудовому стані переключає всі передачі.Мотор в доброму стані запускається що на холодно що на гарячу добре,працює на газу і на бензині чудово.По кузову є моменти як у всіх Опелів(рижики по кузову,царапини),пороги не гнилі днище ціле не гниле.Електрика вся справна все що є в машині все працює,кондиціонер працює круїз контроль працює скло підйомники працюють.Скло не затерте.Нещодавно замінив масла фільтра ремінь ГРМ,масло в коробці,передні тормозні колодки,прокладку під клапанною кришкою.Замінена кришка багажника впала гілка ( не в колір взята з розборки)Кого цікавить звоніть.Є хороший торг реальному покупцю.Перекупи і площадки мимо.
продається Опель вектра А,93-го року,газ-бензин,1.8 гідропідсилювач керма,електрорегулюваня:дзеркал,фар електросклопідіймачі:передні на автоматі є люк на свої роки не в поганому стані
Авто не на ходу, проблема з ЕБК (мозгами), потрібно замінити. Авто з гарними титанами та на новій резині
Продам авто після дтп Мотор справний По всім питання дзвоніть ********** Вячеслав
Авто від власника.
Продам авто на розборку,після дтп. Коробка і двигун в робочому стані. За додатковими фото і інформацією звертайтеся в viber,або за телефоном
машинка в дуже чудовому стані їздить в мене 4 роки без нарикань іде бодро недимить нетроїть гаражне зберіганя
Продам авто Opel Vectra b 1.8 бензин. Двигун на 260 тис. пробігу пройшов капітальний ремонт. Кондиціонер не працює (потребує ремонту магістралей). Велюровий салон в чудовому стані як на свої роки. Хороша аудіо система. Є нюанси по кузову (видно на фото). Я власник по техпаспорту. Володію автом з 2016 року. Додаткові питання по телефону або на Viber, Telegram.
авто по кузову і ходовій у відмінному стані. але потрібна заміна двигуна так як лопнув колінвал
Авто на ходу каждый день, все работает ,торг есть.
Не працює спідометр, пробіг +- 3500 км до того що є, газ потребує налаштування по кузову є пару питань. . . машина по тех паспорту є генеральна довіреність можливе переоформлення
Продам Орель вектора а вробочом состоянии 1993 год газ бензин КПП механика 5 ступка газ вписан, переоформление
Машинка в добре стані кузов повністю після кап ремонту кухонний замовлений обезшумлений пофарбований і розкритий лаком, ходова в нормі гума майже нова акамулятор новий центральний замок, машинка на інжекторі переоформлення без проблем вона на мені, двигун працює добре не димить дуже жваво масло замінено якщо рівняти ланосом то для мене це набагато краще, хто купет не пошкодує тому що машинку робив для себе, продаю тому що купив собі намиста а ця типер просто стоїть, телефонуйте розкажу більше Коля
