- 250 тис. км
- Запоріжжя
- Не вказано
- Не вказано
На полном ходу,газ/бензин квро4.титаны,хороший акб.
Есть типичные для Опеля болячки по кузову. Газ/бензин. Сел и уехал.
Авто 2006 року з двигуном 2.2 бензин.
Продам,Opel Vectra **********вто в нормальному стані,по авто багато чого було зроблено,нові стойки (передні),ступічні підшипники,шарові,наконечники рульові,ричаги,грм обслужений,нова помпа,новий ремінь генератора,новий датчик дмрв,новий бензонасос,можливе переоформлення,діюча страховка,тонування по по колу, підігрів сидінь,електро люк,електро зеркала,електро скло підйомники передні,титанові диски резину літню дам,по електриці без питань все працює
Продаю, власне авто, яким володію з 2021р. Як на мене чудовий автомобіль для довгих дистанцій, неймовірно комфортний та в міру плавний. Гарна комплектація, все що є в наявності - працює. Після покупки одразу був зроблений капітальний ремонт двигуна (бо їла масло літрами у попереднього власника) замінене масло акпп, ричаги, втулки стабілізатора, гальмівні диски, встановлена кришка клапанів від старішої версії двигуна в якої немає проблем з підтіканням прокладки, лампи в лінзах, іншими словами те що заважало комфортному використанню автомобіля. ГБО вписане, але по більшій частині відсутнє, бо мені важливий простір в багажному відділенні. Останні 2 роки, використовується як авто для поїздок родиною за місто. АКПП має незначну схильність до спортивного стилю перемикання, але не спричиняє дискомфорту. ТО після ремонту проводилось кожні 7.5 тис. км. Причина продажу - потрібне авто більшого розміру. Допомоги в продажі не потребую, окрім ситуацій якщо ви зацікавились автомобілем і хочете купити. Аргументований торг - біля авто. Можу організувати перегляд на СТО в районі Теремків. Тільки переоформлення.
Під замовлення офіційний дилер концерну Adam Opel AG компанія "SVT Fortuna" . Київська реєстрація. Німецька збірка.Шкіряний салон, підігрів сидінь, дзеркал, вентиляція сидіння водія, електро сидіння. Один власник.
Все вопросы по телефону,реальному покупателю торг!!
Є газ вписаний 4 покоління,масла фільтра замінено по ходовій все замінено,питань немає,люк не протікає.
авто на повному ходу,технічно без зауважень. По кузові є "рижики" ,правий поріг під заміну, але можна і так їздити,на експлуатацію не впливає.Вікна і лобове рідні. Без торгу.Продаю через потребу авто на АКПП. Не пригонка.З доками все добре. Бонусом зимові шини на титанах))
Продам Опель , стан хороший Резина нова Акум новий Є стіклопідйомники
Машина на повному ходу.Газ -Бензин. По мотору коробці та ходовій питань нема. По електриці також все працює,кожна кнопка і т.д. Дно підварювалось,але питання по кузову ще є,на фото все видно
