- 330 тис. км
- Золочів
- Дизель, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Машина в хорошому стані, як на свої роки, кожен день їздить ніц на даний час робити не треба, клімат працює і все інше також. Торг присутній
Машина в хорошому стані, як на свої роки, кожен день їздить ніц на даний час робити не треба, клімат працює і все інше також. Торг присутній
Авто в хорошому стані Деталі по телефону
Продам в гарному стані Опель вектра С в багатій комплектації все працює. Стан машини збережений на свої роки тому і така ціна. Хороший Торг при огляді машини.
+літня резина
всім привіт , коли авто попало в руки було замінено на нові запчачтини - радіатор головний , пічки - стартер- генератор - насос паливний , пару дачиків ,машина кожен день на ходу ) сів поїхав , цікавить також обмін .
сів і поїхав!
Авто на певному ходу! На 320 тис. було замінено ремінь грм ролики, помпа, масло, фільтри! Двигун в нормі, мастило не бере!!! Детальніше по телефону! Ціна 2000$! Продажа, зі зняттям з обліку !!!
Авто 2004 року випуску, двигун 1.9 CDTI Мотор працює без зауважень, масла не бере, рівно і стабільно, встановлено новий комплект щеплення, нова піввісь, проведена чистка дросельної заслонки. Масла-фільтра замінювались кожних 8-9тис. Машина на якісній резині NEXEN, є літній і зимовий комплект. Два ключі. Клімат працює ідеально, підігрів сидінь також. По електриці жодних питань немає. Склопідйомники, світло, замки, все працює без нарікань. Кузов без ржавчини і рижиків (оцинкований), але місцями облазить лак. Місцями підскрипує ходова, потрібно замінити сайлентблок. Якщо авто поїде на потреби війська - зроблю приємну ціну
Авто в доглянутому стані, на обслуговуванні не економилось. Видалені вихрові заслонки та сажевий фільтр, після покупки повністю обслужив автівку та довів до ладу заводські нюанси. Обслуговування на разі не потребує, остання заміна масла робилась 3,5тис км назад. Поставив нові передні стойки монро та нові задні стабілізатори. В салоні все працює до дрібниці, шкіра не протерта і не потріскана, задній ряд вражає своїм простором, як ціла машина загалом. Зимова гума майже як нова капсен на красивих р16 дисках. Кузов та лкп в чудовому стані, не беручи до уваги дрібні сколи на капоті, все таки авто не з салону. COSMO комплектація. Продаж не терміновий. Відповім на всі питання по телефону чи при зустрічі. Торг біля авто.
